Şimdi Ara

ASUS KULLANALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SİZİ BİR SÜRÜ YAZIYAZIP SIKMAK İSTEMİYORUM AMA ASUSU GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM.
    HERKES CLUB MULUP DİYOR
    SİMİTÇİLER BURAYA MERSEDESÇİLER BURAYA GİBİ
    BİZDE KENDİMİZE AİT BİR FORUM YAPALIM. BANA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM
    ANLAYAN VARSA YAPALIM.YOKSA HAZIR FORUM VAR AMA BİR İŞE YARAMAZ BEN BİR TANE ALMIŞTIM.
    İLGİLENENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA
    bobuj89@gmail.com

• Bende Asus cuyumda
    Mevzu nedir anlayamadım ben
  • ASUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 7 Temmuz 2006; 11:53:13 >
  • bilgisayarımda 3 tane asus marka donanım var ama biraz gereksiz gibi Asus klubü
  • ASUS
  • Bende Asus cuyum
  • ne gereksiz bir konu bu. evet ben de asusçuyum ben de severim ama bu kadar gereksiz bir konu açılmaz ki. ayrıca zaten çizgi elektroniğin bir asus forumu var, mualefet edip ikincisini açmaya ne gerek var
  • ASUS
  • ASUS
  • asus turkey p. da çalışmayak isteyenler cv gönderebilir
  • aaaaaaaaaa p. ne yaa İstanbul Mecidiye köydeki Çizgi elektronik değil mi ben işzisim iş arıyorum ilgilenirim
  • Asus'u çok seviyorum. Onsuz olmuyor. Ona sığdırasım geliyor bütün kartları slotlarına yavaşş yavaşş takarken çok hoş oluyor. Esmer pcb rengi beni deli ediyor. Hele yeni iken kokusu çok baştan çıkarıcı. Asus tezek satsa alırım. Markası Asus olsun patates olsun. Onun gibisini görmedim. Asus'a laf söyleyenle forumda ya da realde kavga edebilirim. Asus'u uzaylılar yapıyor ondan mükemmelmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafeinn

Asus'u çok seviyorum. Onsuz olmuyor. Ona sığdırasım geliyor bütün kartları slotlarına yavaşş yavaşş takarken çok hoş oluyor. Esmer pcb rengi beni deli ediyor. Hele yeni iken kokusu çok baştan çıkarıcı. Asus tezek satsa alırım. Markası Asus olsun patates olsun. Onun gibisini görmedim. Asus'a laf söyleyenle forumda ya da realde kavga edebilirim. Asus'u uzaylılar yapıyor ondan mükemmelmiş.

Yere basarak lütfen

Asusla ilgili değişik fantezilerinizi başka yerlerde dile getiriniz

Edit: harf hatası m=n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 7 Temmuz 2006; 13:24:55 >

• Marka fanatikliğini hicvettim, anlayan anladı ;-)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafeinn

Marka fanatikliğini hicvettim, anlayan anladı ;-)

o nidimek be?
  • laga luga yapanlar baksın çorbasına.
    ben sadece önerdim istemeyn gelmesin kardeşim.
    benimle tanışmak isteyen varsa diye.
    sorusorabileceğim insanlar aradım.
    tekrar yazıyorum okuyamayanlar için büyükde yazdım

LAGA LUGA YAPANLAR BAKIN ÇORBANIZALAGA LUGA YAPANLAR BAKIN ÇORBANIZA
  • ARKADAŞIN BİRİNE İŞ İMKANI BİLE DOĞDU.KONU DIŞI DEĞİL Mİ ETİK KURALLARI AŞMAYACAK ŞEKİLDE İSTEDİĞİMİ YAPABİLRİM.BANANE ÇİZGİDEN NOKTADAN VİRGÜLDEN.BEN ÖZEL OLARAK BİR GRUP OLABİLİRİMİ DİYE HABER VERDİM.
  • Hemen kızma, böyle yaparsan foruma müşteri bulamazsın bak olmadı şimdi.
  • yüzbaşım kafeinnim arkadaşım lafım kafası çalışmayan insanlara.bu ülke neden böyle geriliyor kafasa çalışmayan insanlar yüzünden.aslında ben salaklık ediyorum.bak çorbana diyecen yeter.ama anlamazlar kendine hakim olmalı insan.
  • photo impactla yaptım editlemek isteyene ufo dosyasını gönderirim.

elinizde asusla ilgili ne tür yazılımlar var.

1600x1200
    http://img148.imageshack.us/img148/8295/untitled38hc.jpg
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.