Şimdi Ara

Asus K53SV Windows 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler, ben 2 yıllık bir asus k53sv kullanıcısıyım...Bu günlerde pc mi windows 8 e geçirmeyi düşünüyorum internette okuduğuma göre driver sorunları flan olanlar varmış...Windows Pro 8 yüklemeyi düşünüyorum şimdilik yükleyenler kullananlar veya bilgisi olanlar varsa lütfen iletirlerse sevinirim..Birçok yerden bazı oyunlarda windows 8 de attığını flan yazmışlar...Bu benim için önemli çünkü pc yi çoğunlukla oyun için kullanıyorum...Windows 8 Pro veya başka bir windows 8 sürümünü bu pc ye yüklemiş birileri varsa cevap verirlerse sevinirim... Driver bulma işi zor oluyormu?? Winows 8 pro kullanışlımı, oyunlar vesaire ??

• Merhabalar,
    bende sizin gibi yaklaşık 2 yıldır k53sv kullanıyorum ve windows 8'i çıktığı gibi satın aldım. FN fonksiyonlarının driverları hariç hepsi normal win 7 sürücüsüne uyum sağlıyor. FN sürücüsünü de buradan bakarak hemen halledebilirsiniz, 5dk falan sürüyor.

Şu ana kadar oynadığım hiçbir oyunda da sorun çıkarmadı. Örnek verecek olursam şu ana kadar "Pes 12-13, Fifa 13, League of Legens, Tomb Raider, Dota2, GTA IV, Guitar Hero...." sayamayacağım bir dünya oyun yükleyip sildim ve hepsini de oynadım. Performans olarak zaten iyi bir bilgisayar, Windows 8 ile birlikte hızı daha da artıyor.

Sonuç olarak yine karar sizin, fakat ben açıkcası memnunum. Bilgisayarı bakım için servise gönderdiğimde win7 yüklemişlerdi, hemen 8e geri döndüm hatta.

İyi forumlar.

• Merhabalar,

1.5 ay önce arkadaşın K53SV'sine yükledim.Hiç bir sıkıntı çıkarmadı driverlar konusunda zaten hepsini yüklemene gerek yok Windows 8 çoğunu yüklüyor sadece önemli olanları yükleyebilirsin.

PowerGear,Splendid,ATK,KB,Intel Wireless Display Application,Ekran kartların şimdilik bunlar aklıma gelenler.

Arkadaşında bahsettiği gibi bir çok oyunu da sorunsuz oynadı.Performans açısından konuşmak gerekirse bilgisayar 7'den sonra daha çok canlandı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Xenshard

Merhabalar,
    bende sizin gibi yaklaşık 2 yıldır k53sv kullanıyorum ve windows 8'i çıktığı gibi satın aldım. FN fonksiyonlarının driverları hariç hepsi normal win 7 sürücüsüne uyum sağlıyor. FN sürücüsünü de buradan bakarak hemen halledebilirsiniz, 5dk falan sürüyor.

Şu ana kadar oynadığım hiçbir oyunda da sorun çıkarmadı. Örnek verecek olursam şu ana kadar "Pes 12-13, Fifa 13, League of Legens, Tomb Raider, Dota2, GTA IV, Guitar Hero...." sayamayacağım bir dünya oyun yükleyip sildim ve hepsini de oynadım. Performans olarak zaten iyi bir bilgisayar, Windows 8 ile birlikte hızı daha da artıyor.

Sonuç olarak yine karar sizin, fakat ben açıkcası memnunum. Bilgisayarı bakım için servise gönderdiğimde win7 yüklemişlerdi, hemen 8e geri döndüm hatta.

İyi forumlar.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim sanırsam bende win8 pro yükleyeceğim Fn driver probleminide duymuştum win8 e geçersem halledebileceğimi sanıyorum tekrardan teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

Merhabalar,

1.5 ay önce arkadaşın K53SV'sine yükledim.Hiç bir sıkıntı çıkarmadı driverlar konusunda zaten hepsini yüklemene gerek yok Windows 8 çoğunu yüklüyor sadece önemli olanları yükleyebilirsin.

PowerGear,Splendid,ATK,KB,Intel Wireless Display Application,Ekran kartların şimdilik bunlar aklıma gelenler.

Arkadaşında bahsettiği gibi bir çok oyunu da sorunsuz oynadı.Performans açısından konuşmak gerekirse bilgisayar 7'den sonra daha çok canlandı diyebilirim.

Yorumunuz için teşekkür ederim birkaç tereddütüm vardı sizlerin sayesinde daha tereddütüm kalmadı en kısa zamanda win8 e geçeceğim allahın izniyle... yorumunuz için tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Dishonored24

quote:

Merhabalar,

İyi forumlar.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim sanırsam bende win8 pro yükleyeceğim Fn driver probleminide duymuştum win8 e geçersem halledebileceğimi sanıyorum tekrardan teşekkürler...

İsterseniz bir inceleyin FN tuşlarının çözümüyle ilgili.

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    arkadaşa link verdim zaten hocam, ben onu yaparak çözdüm yani. sanırım yükledikten sonra o da çözer. sadece bu FN lerde problem yarattı bende, diğerlerinin hepsini kabul etti. :)
  • quote:

arkadaşa link verdim zaten hocam, ben onu yaparak çözdüm yani. sanırım yükledikten sonra o da çözer. sadece bu FN lerde problem yarattı bende, diğerlerinin hepsini kabul etti. :)

Evet bende linki vermemişim :) Dikkatsizliğime gelmiş :) K.bakmayın :)
  • arkadaşlar ben de düşünüyorum da sürücüleri kendisi yüklüyor kısmını anlamadım. windows 8 orjinal oldugu için mi yüklüyor otomatik olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan86

arkadaşlar ben de düşünüyorum da sürücüleri kendisi yüklüyor kısmını anlamadım. windows 8 orjinal oldugu için mi yüklüyor otomatik olarak

Orjinal olmasından kastınız lisanslı ürünü kastettiyseniz değil,kendi özelliği budur.
  • peki tavsiye eder misiniz w8? lisanslı w7 home pre kullanıyorum zira ssd aldm notebook a yarın gelicek. w8 de daha verimli olur falan dediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.