D

Çavuş
18 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler oyunu bu sabah kurdum en başlarda bazen konuşmalar cızırtılı bir biçimde geliyordu sonradan artmaya başladı bildiğimiz robot gibi konuşmalar oldu silah sesleride değişti oyundan hiç keyif alamıyorum yardım lütfen sistemim oyunu kaldırabilecek kapasiteye sahip onunla alakası yok win8 kullanıyorum lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin.Şimdiden teşekkürler
Beyler win8 bilgisayarımdan komut istemine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığımda veya normal olarak çalıştırdığımda her türlü çıkan şeyde pc nin ismi yazıyor users/xxxx(pc nin ismi) bu şekilde oluyor system32 nin yazmasını istiyorum normalide bu değilmi??Yardım lütfen bu şekilde bir işlem yaparsam sorun çıkarmı ?? Çıkarsa o ismi kaldırıp system32 ibaresini nasıl getiririm ?
Win8 pro vl kurulu bir bilgisayarımı etkinleştirmek istiyorum.Birçok yerden araştırdım çoğu yerde sistemi bozacak programlar bulunduğu için hiç bulaşmadım o işe telefon ile aktifleştirme işlemi aklıma yattı fakat o işlemide nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen bilen birisi yardım ederse veya güzelce anlatılmış bir yerin linkini yollarsa minnettar kalırım.Ayrıca birde şu kmspico adlı program güvenilirmidir ? 6 aylığına lisanslayan bir program hiçbirini yapamazsak ona mecbur kalacağız gibi...Bazı sitelerde PP..... bişey bişey tam hatırlamıyorum böylede bir program var deneyenlerin çoğu memnun kalmış fakat bana pek tekin gelmedi lütfen yazdıklarım hakkında bilgisi olan bana yardım ederse minnettar kalırım şimdiden teşekkürler.
Evet beyler başlıktada belirttiğim gibi asus k53-sv bilgisayarım oyun oynarken kesik kesik donmalar oluyo 1-2 dakika veya bazende 30 saniye flan olup geçiyor bu bazen video izlediğim zamanlardada oluyor...Bilgisayarı 2 sene önce aldım ve o gün bugündür hiç format atmadım windows7 basic yüklü..Acaba bu donmalarının sebebi bilgisayarın format istediğinimi gösterir yoksa fanda flan tozlanma flanmı olmuştur ne yapmamı önerirsiniz??? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Evet arkadaşlar bundan 2 yıl önce almış olduğum laptobumu windows 8 e geçirmeyi düşünüyorum...Bundan 2 yıl önce windows 7 basic yüklü olarak gelmişti pc ve o gün bugündür hiç format flan atmadım...Şimdi pc mi windows 8 yapcağım lisanslama işlemlerini flan nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ve önerebileceğiniz windows 8 hangi sürümüdür ??? şimdiden teşekkürler.
Selam beyler, ben 2 yıllık bir asus k53sv kullanıcısıyım...Bu günlerde pc mi windows 8 e geçirmeyi düşünüyorum internette okuduğuma göre driver sorunları flan olanlar varmış...Windows Pro 8 yüklemeyi düşünüyorum şimdilik yükleyenler kullananlar veya bilgisi olanlar varsa lütfen iletirlerse sevinirim..Birçok yerden bazı oyunlarda windows 8 de attığını flan yazmışlar...Bu benim için önemli çünkü pc yi çoğunlukla oyun için kullanıyorum...Windows 8 Pro veya başka bir windows 8 sürümünü bu pc ye yüklemiş birileri varsa cevap verirlerse sevinirim... Driver bulma işi zor oluyormu?? Winows 8 pro kullanışlımı, oyunlar vesaire ??
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.733 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.