Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balun12

Merhaba arkadaşlar. Emrecelik85, benide ekler misiniz listeye rica etsem? Yaklaşık 2 aydır K53Sv-Sx045R sahibiyim. Bende herkes gibi oldukça memnunum bilgisayarımdan ve almak isteyen arkadaşlara kessinlikle öneririm. Ben alırken kullanıcılar platformu yoktu, bir kaç yorum bulabilmek için çok çabalamıştım. Bu nedenle bu bilgisayarı almak isteyen arkadaşların durumunu çok iyi anlıyorum, tahmin edebiliyorum. Sorulan sorulara elimden geldiğince bende cevap vermek isterim.

Merhaba arkadaşlar bi kaç gün sayfaya bakamadım kusura bakmayın.Ailemiz yavaş yavaş genişliyor laptop u alan bütün üyelerimizin adlarını yazdım eger yazmadıgm varsa beni uyarabilr hemen ekleyeyim...Herhalde laptop la ilgili pek sorun yok ee laptop kaliteli olunca boyle oluyo demek :))

• benide ekleyebilirsin
  • dün bad caller gibi birhatadan mavi ekran verdi ama sebebini çözemedim. aynı zamanda dün görev çubuğu kendi kendine kasılmaya işlevsiz kalmaya başladı sabaha düzelmişti sanırım.ama sebebini anlayamadığımdan uyuz olmuştum
  • öncelikle kullanan herkese selamlar, çok güzel bir laptop'mış, bir n55s diye tutturmuşuz gitmişiz, bu madeni bir arkadaşım sayesinde yeni keşfettim.

sırf metalik kasası , serin tutması, klavyesinin IF ödüllü olması sayesinde ilgimi çekti.

oyun vs şart değil, internette iki satır birşey okurken kulağımın dibinde fan sesi, elimin altında fırın sıcaklığı olmasın diye bu modele yöneldim.

acaba i7 ve 7200rpm'li modelini bu aralar en ucuz nereden temin edebiliriz, tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı?

işin doğrusu hangi modeli i7 2670QM işlemcili ve 7200rpm hdd'li bilemedim, bu tip bir bilgi bulamadım.

http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K53SV/#specifications

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 8 Aralık 2011; 2:34:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

öncelikle kullanan herkese selamlar, çok güzel bir laptop'mış, bir n55s diye tutturmuşuz gitmişiz, bu madeni bir arkadaşım sayesinde yeni keşfettim.

sırf metalik kasası , serin tutması, klavyesinin IF ödüllü olması sayesinde ilgimi çekti.

oyun vs şart değil, internette iki satır birşey okurken kulağımın dibinde fan sesi, elimin altında fırın sıcaklığı olmasın diye bu modele yöneldim.

acaba i7 ve 7200rpm'li modelini bu aralar en ucuz nereden temin edebiliriz, tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı?

işin doğrusu hangi modeli i7 2670QM işlemcili ve 7200rpm hdd'li bilemedim, bu tip bir bilgi bulamadım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/products.aspx?L2=PC_POR&br=ASUS&qs=|19=98

%25 indirime girince alırsınız istediğinizi. 3 tane k53sv modeli var.

• dünden beri arıyorum,
    i7 cpu'lu ve 7200rpm hdd'li modelini bulamıyorum.

acaba SSD'li kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 8 Aralık 2011; 15:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhzngn

quote:

öncelikle kullanan herkese selamlar, çok güzel bir laptop'mış, bir n55s diye tutturmuşuz gitmişiz, bu madeni bir arkadaşım sayesinde yeni keşfettim.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/products.aspx?L2=PC_POR&br=ASUS&qs=|19=98

%25 indirime girince alırsınız istediğinizi. 3 tane k53sv modeli var.

pc vatanda indirimde almak isteyenler kaçırmasın bnce 1400 e cok ucuz...

• dvd witer ı çıkarmak isteyen olursa diye yazıyorum.

çoğu bilgisayarda kasanın altından tek vida açarak çıkartabiliyorduk ama bizim k53 lerde farklı biraz olay.

dvd writer ı çıkarmak için klavyeyi kasaya sabitleyen 5 tırnağı boşa çıkarmak gerekiyor F tuşlarının üstünde hemen trnak yuvalarını görürsünüz. klavyeyi boşa çıkarıp hafifçe kaldırdıktan sonra dvd writer ı tutan vidayı görürsünüz onu gevşetip çıkartabilirsiniz.

ben odd hdd kutusu alacaktım o yüzden bakmak için çıkarmam gerekti. bi şekilde değiştirmek isteyen arkadaşlar olursa diye buraya yazıyorum
  • Merhaba arkadaşlar listeye beni de eklermisiniz.Uzun zamandır notebook araştırıyordum ve sonunda sx581D de karar kıldım ve perşembe günü nova bilgisayardan sipariş verdim cumartesi elimde olucaklarını söylediler bekliyorum büyük bir merakla :)
  • arkadaşlar bu notebook dts hd vs gibi hd sesleri Bitstream olarak kayıpsız avr ye gönderiyor mu, notebook u avr ye bağlayıp tv den hd ses formatlı film izlemeyi düşünyorum ? Teşekkürler
  • buraya bakmadan almayın daha ucuza bileklerimi keserimhttp://www.darty.com.tr/e_commerce/NOTEBOOK/ASUS/K53SV-SX581R-p-64737-c-24.htm
  • bende de bu laptoptan var fakat cok yavas calısıyor ıcınden hangı gereksız dosyaları programları sılmem gerek yazı karakterlerı fln buyuk bunları nasıl duzeltebılırım.
    Birde ekran kartı 1700MB ama 64MB olarak görüyor. Yardımlarınızı beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

bende de bu laptoptan var fakat cok yavas calısıyor ıcınden hangı gereksız dosyaları programları sılmem gerek yazı karakterlerı fln buyuk bunları nasıl duzeltebılırım.
    Birde ekran kartı 1700MB ama 64MB olarak görüyor. Yardımlarınızı beklıyorum

format atmayı deneyebilirsin ya da internette gereksiz şeyleri temizleme programları var onları denemeni tavsiye ederim ya da sistemi geri yükle...
  • bu ürünün ATI ekran kartlı olanı yok sanırım.5 yıldır Asus F3SR Modelini kullanıyorum,üzerinde ATI HD 2400 ekran kartı var ve halen CoD MW 3'ü high ayarlarda oyanayabiliyorum,dolayısıyla ATI ekran kartından çok memnunum.Geforce nasıl hiç bilmiyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

bu ürünün ATI ekran kartlı olanı yok sanırım.5 yıldır Asus F3SR Modelini kullanıyorum,üzerinde ATI HD 2400 ekran kartı var ve halen CoD MW 3'ü high ayarlarda oyanayabiliyorum,dolayısıyla ATI ekran kartından çok memnunum.Geforce nasıl hiç bilmiyorum....

geforce nin bu ekran kartı orta düzey.gt540 bnde her oyunu acıyor hic bi oyunda sıkıntı yasamadım pes 2012 olsun nfs hot pursuit nfs run hpsni sorunsz calıstırıyo
  • isin asli sudur aslinda.

eger gt540 li bir makine kullanacaksaniz biraz arastirmaniz gerekir ve asiri yuzeysel bir kullanici olmaniz yeterli olmaz.

ama ati ekran karti kullanacaksaniz asiri yuzeysel kullanici olsaniz da olur.

nvidia ekran kartli laptopun(optimus olanlar) sarji uzun gider.

ati ekran karti olan laptopun sarji daha az gider.

gt540 sececekseniz eger allaha sukur forumumuzda gt540 icin de asusun gt540li bilgisayari icin de yardim basliklari var.

ben cok onyargiliydim nvidia ya karsi ama yardim basligini biraz okudum ve almaya ikna oldum.

Tabi ki son karar yine sizin.
  • beni de yaz başkan :) 2 ay oldu alalı :)
  • quote:

7200 rpm le felan uğraşmayın
    ucuza SSD yakalamaya çalışın derim

• benide yazın bende aldım ve çok memnunum
  • Beyler windows 1 dakika içinde kapatılacak yazdı kapandı geri açıldı
    Açıldıktan sonra bu hatayı verdi birde ben yeniden başlatım geçer dedim ama her açılışda bu hatayı veriyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.