Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende K53SV modeli var. Wireless sorunu yaşıyorum. Kablosuz ağa bağlanması 1-2 dakika sürüyor ve bağlantı yavaş. Aynı ağa başka bilgisayarla bağlandığımda 10 mbit hızı görürken K53SV ile bağlandığımda 2,5 mbit hız ancak oluyor. Sürücüleri silip yeniden yükledim. Hem Asus'un sitesinden hem de Atheros'un sitesinden son sürümleri yükleyip denedim ama sorun devam ediyor.
    Aranızda bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?
    Teşekkürler.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende böyle bi sıkıntı yok. Durum ile ilgili asus ile irtibata geçerseniz bence daha sağlıklı olabilir. Fiziksel olarak bi problem oluşmuş olabilir mi acaba ?
  • Arkadaşlar bu bilgisayarda xp yi deneyen oldumu stabil mi driver bulunuyormu xp ye göre ? Eğer deneyen yoksa en kısa zamanda deneyip buraya yazacağım.
    Win7 32 bit te sürekli mavi ekran veriyor neden anlamadim.Bu konuda bilgisi olan varmı?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 3 Eylül 2016; 23:08:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Wireless driver inin son sürümünü yükle dostum aygıt yoneticisinden cevrimici olarak da guncelleyebilirsin büyük ihtimalle.

• Batarya almam lazım daha önceden alan veya almayı düşünen araştıran var mı ? Alıp da tavsiye verebilecek olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  • HArddisk bozuldu değiştirdim şimdide ekran kartını görmüyor ne yapabilirm?

• Merhaba arkadaşlar
    Bu cihaza ait Anakart lazımdır
    elinde sağlam olan varsa pm ile ulaşabilir

• RM36CB kullanıcısına yanıt
    Ben cihazımı komple satıyorum. i7 2630QM 240GB Toshiba TL-100 SSD 8 GB RAM 540M 2GB ekran kartı 2500 TL

Edit : Uzaktan eğitim için yeğenime verdim hala aktif olarak kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cameraboy -- 4 Mart 2021; 20:50:19 >
  • Arkadaşlar merhaba bana arızalı ASUS K53SV laptop lazım. Nereden bulabilirim.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.