Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekleyin listeye; bugün vatandan 1460tl'ye aldım internet mağazadan aldığım için elime ulaşmadı henüz. yeni alan arkadaşlara asus, asus programları hakkında ve batarya kullanımı hakkında bilgi sahibi olmaları açısından non-pasaran'ın blogunu öneririm faydalı bilgiler mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torrasque

Merhaba arkadaşlar;
    Bende dün itibari ile bimeksten aldım 1400 tl ye, malzeme ve ekran kalitesi gayet iyi, herhangi bir oyunla ısınma performansını henüz deneyemedim ama, normali itibarıyla yok gibi birşey ısınma, benim bir konuda sizden gelecek yardıma ihtiyacım var o da diagnostic toolsta ekran kartım görünmüyor direk elektrik hattına bağlı olmasına rağmen ıntel hd graphic hızlandırıcı gözüküyor GT540M kartımı görebilmek için driver yüklemek yada güncelleme yapmak zorundamıyım yoksa yapacağım bir ayarla aktif halemi gelecek şimdiden teşekkürler.

P.S. benide listeye ekleyebilirsiniz. :)

Hayırlı olsun arkadaşım. Bimeks kampanya mı yapmıştı? O fiyata nasıl, nerden alabildin?
  • merhaba arkadaşlar. bende k53sv-sx582v modelini vatandan yüzde 25 indirimle aldım bu hafta sonu. eğer uygunsa benide ekleyebilirsiniz :) anlatıldığı gibi bilgisayar gerçekten çok iyi. verdiğim paranın hakkını sonuna kadar vereceğini düşünüyorum. çok bilgili değilimdir bu konularda ama amatör bir kullanıcı olarak beni fazlasıyla memnun etti şimdilik. aklında şüphesi olanlar bence düşünmeden alsınlar. pişman olmayacaklardır ben gibi
  • Merhaba Arkadaşlar. Ben 2009 yılında casper bi notebook bilgisayar aldım. 2 yıl garanti sürecinde 7 kere servise gönderdim. ve garantim bittim 2 gün sonra anakart arıza verdi bu sorun halledilmiyor. Bi daha casper ürünlerine tövbeliyim.

Şimdi yeni bir notebook alıcağım ama acil lazım. Notebook önerisi olan var mı ? Bütçem 1500a kadar.
    Ben ASUS Marka düşünüyorum. ama model aklımda yok. Bana önerisi olan tanıdıklarım "dell, lenovo,acer" diyorlar kullanıcıları yada tavsiyesi olanlar bana yardımcı olabilirler mi ?
  • uzun zamandır bende bu makineyi almak istiyordum dün vatandan aldım sabırsızlıkla elime ulaşmasını bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat.kicik

Merhaba Arkadaşlar. Ben 2009 yılında casper bi notebook bilgisayar aldım. 2 yıl garanti sürecinde 7 kere servise gönderdim. ve garantim bittim 2 gün sonra anakart arıza verdi bu sorun halledilmiyor. Bi daha casper ürünlerine tövbeliyim.

Şimdi yeni bir notebook alıcağım ama acil lazım. Notebook önerisi olan var mı ? Bütçem 1500a kadar.
    Ben ASUS Marka düşünüyorum. ama model aklımda yok. Bana önerisi olan tanıdıklarım "dell, lenovo,acer" diyorlar kullanıcıları yada tavsiyesi olanlar bana yardımcı olabilirler mi ?

1500 e alabilecegin en iyi laptop su an yorum yazmıs oldugun laptoptur asus u öneririm ekran kartı vs hc bi özellikle sıkıntı yasatmaz özellikle oyun konularında...
  • Hocam ben de daha 2 gün önce K53sv-sx581d aldım. k53sv-sx581d , k53sv-581r ve k53sv-sx144d çok yakın bilgisayarlar. eğer başlığın adını K53 kullanıcıları platformu diye değiştirirseniz çok daha hareketli ve bol paylaşımlı bir başlık olur düşüncesindeyim. zaten ben de K53 kullanıcıları diye başlık açacaktım hiç gerek yok açmama bu şekilde. ayrıca ekran kartlarımız bildiğiniz üzere gt540m ve ekran kartı için de ayrı bir başlık var.

581d nin özellikleri
    2430m işlemci
    gt540m ekran kartı
    4gb 1333 mhz ddr3 ram
    500gb 5400 rpm hdd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Hocam ben de daha 2 gün önce K53sv-sx581d aldım. k53sv-sx581d , k53sv-581r ve k53sv-sx144d çok yakın bilgisayarlar. eğer başlığın adını K53 kullanıcıları platformu diye değiştirirseniz çok daha hareketli ve bol paylaşımlı bir başlık olur düşüncesindeyim. zaten ben de K53 kullanıcıları diye başlık açacaktım hiç gerek yok açmama bu şekilde. ayrıca ekran kartlarımız bildiğiniz üzere gt540m ve ekran kartı için de ayrı bir başlık var.

581d nin özellikleri
    2430m işlemci
    gt540m ekran kartı
    4gb 1333 mhz ddr3 ram
    500gb 5400 rpm hdd

önerini dikkate alıyorum kardeşim senin adınıda listeye ekliyorum ve başlığı değişiyorum:)
  • teşekkür ederim. umarım benim eski laptop(m51 serisi) başlığı gibi hareketli ve güzel bi başlık olur bu başlık da. ben bu gece 3d mark skorunu burada paylaşırım detaylı özelliklerle beraber

testi yaptım 8662 puan aldım

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evomania -- 28 Kasım 2011; 23:54:09 >
  • Ailemiz genişliyor yavaş yavaş.
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Piyasadaki en mantıklı seçimlerden birisi bu laptop kesinlikle.

Daha önce de sormuştum ama tatmin edici cevap alamadım hiç.
    Touchpad'in sağ tarafından (muhtemelen hdd var orada) ara sıra "klik klik" şeklinde ses geliyor. Bu ses sizde de var mı yoksa sadece ben de mi var.. İçim bir türlü rahat etmedi.
  • hdd nin kafa sesi hocam o klik klik. eski laptopumda da vardi ayni ses(asus m51)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

hdd nin kafa sesi hocam o klik klik. eski laptopumda da vardi ayni ses(asus m51)

Bi sorun oluşturur mu peki ?
  • 2. yılın ortasında bozulmuştu benim hdd ama ondan mıdır bilemem. bad sector taraması yapın isterseniz.kesin sonuç alırsınız

bu arada eğer bende bir sorun yoksa bu bilgisayarda elektrik kaçağı var fena şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evomania -- 30 Kasım 2011; 1:27:30 >
  • Başlık k53sv fakat sadece 581 üzerine yogunlasilmis. Bende de 071 var. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

Merhaba Arkadaşlar. Ben 2009 yılında casper bi notebook bilgisayar aldım. 2 yıl garanti sürecinde 7 kere servise gönderdim. ve garantim bittim 2 gün sonra anakart arıza verdi bu sorun halledilmiyor. Bi daha casper ürünlerine tövbeliyim.

1500 e alabilecegin en iyi laptop su an yorum yazmıs oldugun laptoptur asus u öneririm ekran kartı vs hc bi özellikle sıkıntı yasatmaz özellikle oyun konularında...

yani asus'un hangi modeli ?

• merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyrum. bendeki 582v 640 gb hafıza sahip ama c ve d ye bakıyorum ikisini toplayınca 640 etmiyor. 580 lerde filan kalıyr suan baska pcden yazıyorum tam hatırlamıyorum değeri ama ona yakındı. nedendir acaba bu bilgi verir misiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

yani asus'un hangi modeli ?

asus k53sv-sx581r bu modeli kardesim

• hdd nin az gostermesi normal. 500lerde tam 500 degildir 460 falandir.

ayrica eger biraz asinaysaniz format atmaya 581d alinabilir 581r nin yerine. isletim sistemi olmadigi icin daha hesapli bulunabilir. ben de o yuzden 581d aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emany

Başlık k53sv fakat sadece 581 üzerine yogunlasilmis. Bende de 071 var. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

SX-071V kullanıyorsun sanırım.Laptop'ın ekranı bana pek kaliteli gelmedi.Siz memnun musunuz ekranından ? Bir de oyun oynarken şarjınız ne kadar gidiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock
    SX-071V kullanıyorsun sanırım.Laptop'ın ekranı bana pek kaliteli gelmedi.Siz memnun musunuz ekranından ? Bir de oyun oynarken şarjınız ne kadar gidiyor ?

Ekranında ben bir sorun göremedim. Oyun oynarken de pc sürekli şarjda oluyor, hiç batarya ile kullanmadım. Ama 2 saat max. sürer diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.