Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rv370

quote:

Orijinalden alıntı: mlhzngn

quote:

quote:

Laptop saat 4'e doğru elime geçti arkadaşlar.
    Format attım, driverların bir kısmını kurdum. Şu an şarjda, şarjının full dolmasını bekliyorum. Haliyle henüz oyun test edemedik.
    İlk izlenimlerim olumlu. Sessizlik konusunda muazzam, çalışıyor mu çalışmıyor mu anlamıyorsunuz.
    Bir de şarj kablosunun üzerindeki mavi ışık geceleri romantik bir ortam oluşturabilir odada, baya parlatıyor ortalığı.

hocam aldığın bilgisayar

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/asus-k53sv-sx581r-k53sv-core-i5-2430m-2.3ghz-4gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57098

bu mu? buysa;

video incelemelerde fark ettim altta fanın orası kapalı.. ısı değerleri nasıl? fazla ısınıyor mu? birde kulaklık çıkışı kaliteli mi?

Isınma durumu çok iyi hocam için rahat olsun.
    4-5 saat Nba 2k12 oynadım, derece 45'lerde falandı. Elini koyduğun yer falan hiç ısınmıyor zaten. Şimdi de yaklaşık 2 saatlik BattleField 3 oynadım, ısı değerleri 55-60 civarındaydı. Sanırım oldukça iyi.
    Kulaklık çıkışı da gayet iyi bence. Herhangi bir problem yaşamadım. Takıyorum direk kulaklığa geçiyor.

Battlefield 3'ü hangi ayarlarda kaç fps oynatıyor? kulaklığı sorma sebebimde yeni hp g6 kasalarda denedim kulaklığı rezaletti resmen, film bile izlenmez bunda öyle bir sorun varmı diye merak ettim

pc hiç ısınmıyor demekte çok yanlış olur cunku pc oyunlarda ısınıyor özellikle nfs hot pursuit ve bf3 gbi oyunlarda oynarken yarm saat 1 saat oynadıktan sonra ısındıgını farkedeceksinz ama telaş yapmayın cnku bu butun laptop larda olan bse o yuzdn bn bu laptopu cogu arkadasa tavsiye ederm ben smdilk cok memnunm...:)))

• Emre hocam elini koyduğun yer ısınmıyor dedim dikkat edersen. Yoksa klavyenin bazı bölgelerinde illaki ısınma oluyor.
  • Arkadaşlar merhaba.. ben ASUS K53SC-SX183R yi elektroworldden 1273 tl ye aldım indirimde. ama gt520mx ekran kartı için kötü denmiş yukarıda? 64 bit mi ne? yav benim acayip moralim bozuldu bu duruma. gt 540 ın daha iyi olduğunu biliyodum ama fark dağlar kadar mı az mı nasıl? biri bana bi açıklama yapsın lütfen ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfed32

Arkadaşlar merhaba.. ben ASUS K53SC-SX183R yi elektroworldden 1273 tl ye aldım indirimde. ama gt520mx ekran kartı için kötü denmiş yukarıda? 64 bit mi ne? yav benim acayip moralim bozuldu bu duruma. gt 540 ın daha iyi olduğunu biliyodum ama fark dağlar kadar mı az mı nasıl? biri bana bi açıklama yapsın lütfen ya..

Fark cidden az degil diye biliyorum. Bencmarklara bakarsaniz biri crysis2high 27fps ile oynatirken, digeri lowda 32 fps ile ancak oynatiyor...

Bu arada eger 520mx ise m'e gore biraz daha iyi oynarsiniz :)
  • arkadaşlar bende bu ürünü kullanıorm daha yeni aldm yanlız intel hd ekran kartından gt540 a geçiş yapamıorm yapamadığım içinde oyun oynuyamıorm yardımlarınızı bekliorm nasıl yapıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freekiller

arkadaşlar bende bu ürünü kullanıorm daha yeni aldm yanlız intel hd ekran kartından gt540 a geçiş yapamıorm yapamadığım içinde oyun oynuyamıorm yardımlarınızı bekliorm nasıl yapıcam ?

Merhaba! Hocam hayırlı olsun! Lenovolarda bir düğme var diye biliyorum nvidia ekran kartına geçiş için. Bilmiyorum asusta var mı? Bir de nvidia programından geçiş yapılabiliyor diye biliyorum. Ben de bu üründen almayı düşünüyorum. İnternette dolaşan resimlerdeki gibi pc gri renkte mi yoksa kahverengi bordo karışımırenkte mi? Resmini çekip paylaşabilir misin? Teşekkürler!
  • tauch pad nasıl arkadaşlar dü mü yoksa tırtıklı mı? sağa sola kayıyo mu olur olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsssa

he bide yarın laptop alıcam arkadaşlar

SX581R'mi alayım yoksa aşşağıda ki vaio mu sizce hangisi makul

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/sony-eh2q1eb-eh2q1eb-core-i5-2430m-2.4ghz-4gb-640gb-15.5-dvdrw-1024mb-g410m-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=57168

Marka için Sony düşünüyorsan sen bilirsin. Sony'nin genel fiyatlarına bakınca fiyatı iyi ama ekran kartı Asus'a göre düşük. Karar senin. Ben de bu haftaki kamanya dan ya da 1-2 hafta sonraki (illa ki olur) %25 indirimli kampanyadan Asus (eğer Lenovo z570 59-311142 gelmezse) almayı düşünüyorum.

• ben çok geniş kapsamlı kullanmıyorum zaten bilgisayarı en önemli özelliği benim için uzun ömürlü olması 2 yıl sonra atmıyım yani bilgisayarı
    brde şuan ki kampanyada var mı peki asusa tercih edebilceğimiz bi lenova
  • quote:

ben çok geniş kapsamlı kullanmıyorum zaten bilgisayarı en önemli özelliği benim için uzun ömürlü olması 2 yıl sonra atmıyım yani bilgisayarı

Asus'un bahsettiğimiz modelinden yüksek Lenovo var ama fiyatı biraz daha yüksek. Asus gayet makul. Dolar yükselmeseydi 1300 küsür TL olurdu fiyatı şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

quote:

ben çok geniş kapsamlı kullanmıyorum zaten bilgisayarı en önemli özelliği benim için uzun ömürlü olması 2 yıl sonra atmıyım yani bilgisayarı

Asus'un bahsettiğimiz modelinden yüksek Lenovo var ama fiyatı biraz daha yüksek. Asus gayet makul. Dolar yükselmeseydi 1300 küsür TL olurdu fiyatı şimdi.

eyw sağolasın
  • arkadaşlar vatandan aldım bilgisayarı umarım sıkıntı çıkmaz memnun kalırım. yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

quote:

quote:

quote:

Laptop saat 4'e doğru elime geçti arkadaşlar.
    Format attım, driverların bir kısmını kurdum. Şu an şarjda, şarjının full dolmasını bekliyorum. Haliyle henüz oyun test edemedik.
    İlk izlenimlerim olumlu. Sessizlik konusunda muazzam, çalışıyor mu çalışmıyor mu anlamıyorsunuz.
    Bir de şarj kablosunun üzerindeki mavi ışık geceleri romantik bir ortam oluşturabilir odada, baya parlatıyor ortalığı.

hocam aldığın bilgisayar

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/asus-k53sv-sx581r-k53sv-core-i5-2430m-2.3ghz-4gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57098

bu mu? buysa;

video incelemelerde fark ettim altta fanın orası kapalı.. ısı değerleri nasıl? fazla ısınıyor mu? birde kulaklık çıkışı kaliteli mi?

Isınma durumu çok iyi hocam için rahat olsun.
    4-5 saat Nba 2k12 oynadım, derece 45'lerde falandı. Elini koyduğun yer falan hiç ısınmıyor zaten. Şimdi de yaklaşık 2 saatlik BattleField 3 oynadım, ısı değerleri 55-60 civarındaydı. Sanırım oldukça iyi.
    Kulaklık çıkışı da gayet iyi bence. Herhangi bir problem yaşamadım. Takıyorum direk kulaklığa geçiyor.

Battlefield 3'ü hangi ayarlarda kaç fps oynatıyor? kulaklığı sorma sebebimde yeni hp g6 kasalarda denedim kulaklığı rezaletti resmen, film bile izlenmez bunda öyle bir sorun varmı diye merak ettim

pc hiç ısınmıyor demekte çok yanlış olur cunku pc oyunlarda ısınıyor özellikle nfs hot pursuit ve bf3 gbi oyunlarda oynarken yarm saat 1 saat oynadıktan sonra ısındıgını farkedeceksinz ama telaş yapmayın cnku bu butun laptop larda olan bse o yuzdn bn bu laptopu cogu arkadasa tavsiye ederm ben smdilk cok memnunm...:)))

birşey daha kafama takıldı ekran kartı 16x temi çalışıyor yoksa 8x mi?

• quote:

arkadaşlar bende bu ürünü kullanıorm daha yeni aldm yanlız intel hd ekran kartından gt540 a geçiş yapamıorm yapamadığım içinde oyun oynuyamıorm yardımlarınızı bekliorm nasıl yapıcam ?

kardeş masaüstünde sağ tuşa tıkla nvidia denetim masasına gir orada 3d ayarları var oraya gir program seç yazar oynayacagn oyunun exe dosyasını yrel disk c ya da d den sec ve ekran kartını yuksek cozunurluklu nvidia yap uygula ya bas ve sorun cözülmüs olacaktır..
  • Arkadaşlar merhaba,

Benden ürünü bugün vatan'dan aldım sanırım 2-3 gün içerisinde elimde olur.
    Memnun kalacağımı umut ediyorum.

Alan arkadaslar icin hayirlisi olsun

Not: emrecelik85, beni de listeye dahil edebilirsin dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim_995 -- 26 Kasım 2011; 16:37:19 >
  • Beni de aranıza ekleyin ben de bugün vatan bilgisayardan aldım birkaç gündür indirime girmesini bekliyodum ve hafta sonu indirimi ile aldım.umarım sorun çıkmaz yarın biraz deneme sürüşü yaparız artık :D
  • quote:

quote:

kardeş masaüstünde sağ tuşa tıkla nvidia denetim masasına gir orada 3d ayarları var oraya gir program seç yazar oynayacagn oyunun exe dosyasını yrel disk c ya da d den sec ve ekran kartını yuksek cozunurluklu nvidia yap uygula ya bas ve sorun cözülmüs olacaktır..

eyw kardeş saolasın istersen listeye ekliyebilirsin ;D
  • quote:

quote:

quote:

eyw kardeş saolasın istersen listeye ekliyebilirsin ;D

hemen duzenliyorum arkadaşlar hepinizi ekliyorum :)

• Merhaba arkadaşlar;
    Bende dün itibari ile bimeksten aldım 1400 tl ye, malzeme ve ekran kalitesi gayet iyi, herhangi bir oyunla ısınma performansını henüz deneyemedim ama, normali itibarıyla yok gibi birşey ısınma, benim bir konuda sizden gelecek yardıma ihtiyacım var o da diagnostic toolsta ekran kartım görünmüyor direk elektrik hattına bağlı olmasına rağmen ıntel hd graphic hızlandırıcı gözüküyor GT540M kartımı görebilmek için driver yüklemek yada güncelleme yapmak zorundamıyım yoksa yapacağım bir ayarla aktif halemi gelecek şimdiden teşekkürler.

P.S. benide listeye ekleyebilirsiniz. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.