Şimdi Ara

Asus garantiden yararlanmak için fatura şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus ekran kartım var. Fatura maalesef kayıp fakat garanti belgesi ve kutusu duruyor ürünün. Ekran kartının üzerindeki seri numarasını asusun sitesinden sorguladığımda garantinin 2021 tarihinde biteceği görünüyor. Sorunsuz şekilde garantiden yararlanabilir miyim? Fatura olmadığı için yararlanamazsınız derlerse nasıl bir yol izlemeliyim?

• Satın alma kanıtı sağlanamazsa,
    ASUS tarafından kaydedilen üretim tarihi, Garanti Döneminin başlangıcı sayılır.
    • Bazı ülkelerde servis sırasında uygulanan ücretler ve kısıtlamalar olabilir.
    • Bazı ülkeler satın alma kanıtı veya uygun kanıtı gibi ek belgeler isteyebilir.
  • En güzeli ASUS Türkiye' nin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alman. Asus Türkiye garanti konusunda çok nazlı bir firma. Yok o eksik yok bu kullanıcı hatası falan diye ürünü garanti kapsamında tamir etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben bir kaç sene önce garantisi biten Asus marka Notebook' umu garanti harici tamir için yollamıştım. O kadar güzel kutulamama, kutuda köpük ve baloncuklu poşet kullanmama rağmen ürün düzgün paketlenmemiş deyip kargodan teslim almayıp geri yollamışlardı. Üstelik onların anlaşmalı olduğu kargo firması ile yollamama rağmen kargo ücreti de bana kaçmıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.