Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.583
Cevap
4
Favori
330.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ekran kartı 256 mı yoksa 512 paylaşımlımı?
  • Bence btdepoda o fiyata olmasında bir sakatlık var. Tam hatırlamıyorum ama 5-6 ay önce btdepo ile ilgili bir dolandırıcılık haberi görmüstüm dikkat edin. Zaten stoklarında da yok, bakalım stoklarına aynı fiyattan mı girecek???
  • arkadaşlar şimdi bunun kasası ile monsterlardaki asus aynı kasamı?
  • arkadaşlar fiyatta sakatlık yok
    tel açıp fiyat alabilirsiniz
    peşin alırsanız 1380+KDV
    taksitle 1499 fln değişiyo bu aralarda...

ama iyi bir cihaz olduğu izlenemi vermedi bana...ben bunu almayı düşünüyordum ama toshiba alacağım gibi....

asus çok problemli gerçekten
  • evet tamamen aynı kasa.

quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

arkadaşlar şimdi bunun kasası ile monsterlardaki asus aynı kasamı?

• maden aynısı bu kadar para vermeye ne gerek var.
    quote:

Orjinalden alıntı: schumacher__

evet tamamen aynı kasa.

quote:

• valla ben de aynen senin gibi düşündüğüm için gidip monster aldım.Ramini kingston aldım,bir de 7200rpm hard disk alıcam(bilgisayarı hard disksiz aldım) mis gibi olucak bilgisayarım.Hem monsterin garanti olayı çok daha iyi,bi sorun olduğunda hemen halledebilme şansın oluyor.Hem de bilgisayarı istediğin gibi kişiselleştirebiliyorsun.Bir tek ekran kartı sabit (256+256 x1600) fakat onun için de değmez bence.

quote:

maden aynısı bu kadar para vermeye ne gerek var.
    quote:

evet tamamen aynı kasa.

quote:

• schumacher eminmisin monsterın sitesindeki resimle codexboyun koyduğu resimler farklı.
  • vallaa monsterin sitesindeki resmi bilmem ne kadar görünüyor ama ben satın aldım diyorum,yani aynı bilgisayar ben de var ve kasası tamamen aynı.
  • sağol
    yeri değil ama aldığın modelle ilgili kimse inceleme yapmadı bildiğim kadarıyla,gerçi sende daha kullanamadın demi,sende fazla bişey söyleyemiycen
    ama resim çekme imkanın varsa çekip koyarsan sevinirim
    quote:

vallaa monsterin sitesindeki resmi bilmem ne kadar görünüyor ama ben satın aldım diyorum,yani aynı bilgisayar ben de var ve kasası tamamen aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pilavyer -- 9 Ocak 2007; 17:47:48 >
  • Bu cihaz hakkında bilgisi olan hiç mi yok?
  • schumacher___ Senin monster"in tam olarak model adını yazabilirmisin yada bir link verebilirmisin......
  • Bazı alternatifler

Msı MegaBook M675
    Datron WXS-C2D
    Toshiba A100-847
    Hp Pavilion DV6185EA
    Monster
  • toshiba gayet iyi
    btdepo dan başka nerde bulabilirz??
    quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Bazı alternatifler

Msı MegaBook M675
    Datron WXS-C2D
    Toshiba A100-847
    Hp Pavilion DV6185EA
    Monster

• up!

• ben t72s96j2 modelini hard disksiz olarak aldım.Hard disk siparişimi de bikaç güne kadar yurtdışından vereceğim(100gb 7200 rpm) .

quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

schumacher___ Senin monster"in tam olarak model adını yazabilirmisin yada bir link verebilirmisin......
  • dediğim gibi henüz bir hard disk almadığım için,inceleme yapamıcam.Bir de ben şu an şehir dışındayım oyzdn resim çekme imkanım yok,2 hafta sonra ancak resim koyabilirim.
    quote:

sağol
    yeri değil ama aldığın modelle ilgili kimse inceleme yapmadı bildiğim kadarıyla,gerçi sende daha kullanamadın demi,sende fazla bişey söyleyemiycen
    quote:

vallaa monsterin sitesindeki resmi bilmem ne kadar görünüyor ama ben satın aldım diyorum,yani aynı bilgisayar ben de var ve kasası tamamen aynı.

• tekrar sağol incelemeni veresimleri bekliyorum
    quote:

dediğim gibi henüz bir hard disk almadığım için,inceleme yapamıcam.Bir de ben şu an şehir dışındayım oyzdn resim çekme imkanım yok,2 hafta sonra ancak resim koyabilirim.
    quote:

sağol
    quote:

• codexboy resimleri aldığın sitede daha fazla bilgi varmı?link verebilirmisin?
  • quote:

codexboy resimleri aldığın sitede daha fazla bilgi varmı?link verebilirmisin?

www.newegg.com, bu site baya kapsamlı bilgiler içeriyor, tabi modellerin çoğu henüz türkiyede yok..

sordugun f3jp için:http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?SrchInDesc=t7200%2015.4%20f3jp&Page=1&Category=26&Nty=1&Brand=1315&N=2030260032+50001315&Submit=ENE&Manufactory=1315&SubCategory=32

modelin üstüne tıklarsan ayrıntılı resim galerisi, ürün detayları, yorumlar vs geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_ege -- 10 Ocak 2007; 12:58:45 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.