Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.583
Cevap
4
Favori
330.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ekran kartı palaşımlı 512 miymiş arkadaşlar
  • Arkadaşlar Novaya Sordum Parmak izi Okuyucusu Yokmuş
  • konuyu up yapalım
  • asusun kendi sitesinde bile F3JP ile ilgili bilgi yok bu nasıl iş anlamadım?
  • Ürün NOVA Bilgisayar a gelmiş, ilgilenenlere duyrulur.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=1938
  • arkadaslar nova da satılmaya başlanmış bilgisayar,alacak arkadaşların bir an önce makineyi almasını ve 3dmark vb test programlarını uygulamasını ve ürünü her yönüyle değerlendirmelerini temenni etmekteyim hadi alsın&test etsin biri şu makineyi!!(bana "sen al" demeyin daha kredi kartm gelmedi )
  • arkadaşlar bu F3Jp deki x1700 DDR2 mi DDR3 mü?
    bide bu DDR2 ile DDR3 arasında performans plarak çok fark varmı?
    bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.saygılar
  • arkadaşlar çok soru sordum ama bi daha sorum var
    bu nova nasıl güvenilirmi?
  • arakaslar nova bilgisayarın müdürü sezgin bey le konuştum,bilgisayar daha gelmemiş,yarın gelecekmiş,yoğun ısrarlarım sonucu 3dmark testleri yapıp sonuçları bana göndermeye ikna ettim kendisini alırsam sonuçları sizlerle de paylaşıcam...
  • basket case says:
    fokus bilgisayarın,toshibashop un vb satış mağazalarının görevlileri her türlü derdimizi dinliyo
    basket case says:
    cevap veriyor
    basket case says:
    donanimhaber.com da
    basket case says:
    siz de böyle birşey yapsaniz?
    NOVA - Sezgin says:
    elimizden geleni yapıyoruz
    basket case says:
    allah razı olsun =)

tam ekşisözlüklük bi diyalog oldu

quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

arkadaşlar çok soru sordum ama bi daha sorum var
    bu nova nasıl güvenilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KruGmaN -- 12 Ocak 2007; 19:15:16 >

• peşin alımlarda niye indirim yapılmıyo yaw
  • bt depodan al bence peşin alacaksan.bt depo güvenli,ayrıca yanılmıyorsam 15 gün içinde iade edip paranı geri alabiliyorsun.1386$+kdv çok iyi fiyat
    quote:

peşin alımlarda niye indirim yapılmıyo yaw

• Bugün sezgin beyle konuştum kart ddr2 mi 3mü die sezgin bey ürün elimize geçmeden bu sorunun cevabını yanıtlayamayız dedi...
    Sezgin bey ricada bulundum ürün elinize geçince bizim foruma ilk izlenimlerini yazarmısınız dedim...sezgin bey elbette yazarım dedi....
    Uzun lafın kısası bekleyin ve görün.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 13 Ocak 2007; 10:56:23 >
  • http://uk.asus.com/products.aspx?l1=5&l2=26&l3=316&model=1358&modelmenu=2

quote:

asusun kendi sitesinde bile F3JP ile ilgili bilgi yok bu nasıl iş anlamadım?
  • up
  • beyler bence asusu almayın alanın agzından hıc ıyı bır laptop dıye duymadım ama toshıbayada okadar para vermeyın abıcım he malını kotulemıyorum toshıbaya bırsey demıyorum toshıbanın pazarlama teknıgı veyaa pekte oyle satmak ıcın ugrasan bır fırma deyıl yanı adam mercedes yapıyorum parası olan alır dıyor kalıtesını koyuyor ama bız turkıuye sartlarında durdugumuz surece yanı daha makul fıyatla aynı ozellıkte baska seyde alabılırz ama aussu almamalıyız bıle bıle atese tamamalıyız kendımızı ben bır veya 2 tane arasında kaldım 1
    1 fujıtsu sımenens
    2 acer
    bakalım bu 2 hafta ıcınde alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem650

beyler bence asusu almayın alanın agzından hıc ıyı bır laptop dıye duymadım ama toshıbayada okadar para vermeyın abıcım he malını kotulemıyorum toshıbaya bırsey demıyorum toshıbanın pazarlama teknıgı veyaa pekte oyle satmak ıcın ugrasan bır fırma deyıl yanı adam mercedes yapıyorum parası olan alır dıyor kalıtesını koyuyor ama bız turkıuye sartlarında durdugumuz surece yanı daha makul fıyatla aynı ozellıkte baska seyde alabılırz ama aussu almamalıyız bıle bıle atese tamamalıyız kendımızı ben bır veya 2 tane arasında kaldım 1
    1 fujıtsu sımenens
    2 acer

Peki Toshiba çok iyi makina yapmış, T7200 işlemci koymuş, Go 7600 ekran kartı koymuş, peki bu makinaya neden 512 533 ram koymuş onu hiç düşündünüzmü? Ben söliyim bu makinayı alan her halikarda 1024 falan yaptırmak istiyecek, buda servise git 70$+kdv bayıl demek, bumu senin mercedes in.

fujıtsu sımenens in de ne olduğunu, müşteri memnuniyetinin TR de ne kadar adi ve dandik olduğunu bu forumda duymayan kalmadı.
    Acer için bişi demiyorum ama şuan bu özellikte bu fiyata bi ürünü yok şuan türkiyede.
    Geriye işe yarar bir tek asus kalıyor.Ha memnun olmayan bi kaç kişi çıkmış forumda ürünü kötüleyip duruyor, ama siz ne derseniz deyin Asus şuan TR de çatır çatır ürün satıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: JSPci

quote:

Orjinalden alıntı: cem650

beyler bence asusu almayın alanın agzından hıc ıyı bır laptop dıye duymadım ama toshıbayada okadar para vermeyın abıcım he malını kotulemıyorum toshıbaya bırsey demıyorum toshıbanın pazarlama teknıgı veyaa pekte oyle satmak ıcın ugrasan bır fırma deyıl yanı adam mercedes yapıyorum parası olan alır dıyor kalıtesını koyuyor ama bız turkıuye sartlarında durdugumuz surece yanı daha makul fıyatla aynı ozellıkte baska seyde alabılırz ama aussu almamalıyız bıle bıle atese tamamalıyız kendımızı ben bır veya 2 tane arasında kaldım 1
    1 fujıtsu sımenens
    2 acer

Peki Toshiba çok iyi makina yapmış, T7200 işlemci koymuş, Go 7600 ekran kartı koymuş, peki bu makinaya neden 512 533 ram koymuş onu hiç düşündünüzmü? Ben söliyim bu makinayı alan her halikarda 1024 falan yaptırmak istiyecek, buda servise git 70$+kdv bayıl demek, bumu senin mercedes in.

fujıtsu sımenens in de ne olduğunu, müşteri memnuniyetinin TR de ne kadar adi ve dandik olduğunu bu forumda duymayan kalmadı.
    Acer için bişi demiyorum ama şuan bu özellikte bu fiyata bi ürünü yok şuan türkiyede.
    Geriye işe yarar bir tek asus kalıyor.Ha memnun olmayan bi kaç kişi çıkmış forumda ürünü kötüleyip duruyor, ama siz ne derseniz deyin Asus şuan TR de çatır çatır ürün satıyor.

70$ için kaliteden ödün vereceksen hiç laptop alma derim.

Umarım asusun bu bilgisayarı iyi çıkar. Çünkü hakketten fiyatı ve özellikleri çok iyi.

• Toshiba larıda ilah yaptık,,

Asus F3 kasa ev sınıfına giriyor, performans özellikleri maksimumda ancak kasa dayanıklılığı gibi durumlarda zayıf

her markada durum aynı zaten

ben şirkette kullanılacağı için F3JP den daha pahalı 1600$+kdv olan ASUS F25JE aldım ve özellikleri f3jp den daha kötü
    peki niye daha pahalı
    çünkü bussines serisi
    kasa daha dayanıklı daha sorunsuz

eleştirirken bu bilinçte olmak daha faydalı

ihtiyaçlar&amaçlar nedir

şuan fiyat&performans da en iyisi ASUS ben baya bir araştırdım,
    ASUS F25JE yi şuan kullanıyorumda
    ps de baya bir zorladım performans olarak masaüstünü aratmıyor, ekran kullanım güzel
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.