Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
4
Favori
327.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 378
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 87
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FoxHound (390 mesaj) MUST@F (352 mesaj) bravoecho (309 mesaj) mob411 (285 mesaj) Negative (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> [ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    97 Mesaj
    arkadaşlar bu ve diğer bütün dizüstüler için BT depo fiyatı ile diğer bütün firmaların fiyatları arasında çok büyük farklar var. yaklaşık 100-150 dolara kadar farklar var. sizce bu fark anormal değil mi? Bt depo ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    |
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    EVET GÖRÜNÜM AÇISINDAN HP TARTIŞILAMAZ....
    |
    |
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    yaw bu f3jp yi nerden gordumne guzel toshiba a100-847 alicaktim.artik fiyatlarin 100$ kadar dusmesi ve pesin-indirimli almak icin en az 1-1,5 ay daha beklicem.btdeponun guvenilirligi hakkinda bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.adamlar pesin 1386+kdv ye satiyolar yani super bi fiyat..novadan almaktansa bu fiyata bt depoyu tercih ederim...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bt depodan bi alışverişim olmadı, ama anladığım hadarı ile bunlar bilgisayarcı falan değiller, yani ürünü size kontrol etmeden yada ettirmeden direk teslim ederler. Sorun yaşadığınızda ne kadar yardımcı olurlar bilinmez o bakımdan 100$ az vereyim deyip sonra başınızı duvarlara vuranlardan olmayın derim.
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    perki serpantin markomshop için bi fikrin var mı? orda da oldukça aşağıda fiyatlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motdecle -- 7 Ocak 2007; 15:17:01 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1464 Mesaj
    Valla geldiğinde ben de bt depo'yu düşünüyorum. Sonuçta ürünün 2 sene garantisini veriyorsa problem yok demektir benim için. 1386 USD süper fiyat, ama önceden de söylediğim gerekçelerle bu ürünün fiyatı kısa zaman içinde 1250-1275 USD peşin fiyata düşecektir.
    |
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

• Yarbay
    3481 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    up
    |
    |
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    Arkadaşlar bunun ekran kartını yani x1700 ile 7600 kıyaslarmısınız hangisi daha iyi sizlerinde bildiği gibi bu sitede 7600 cok az bir fark varla ilerde sizce hangisi.
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
    |
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bence farketmez ikiside hemen hemen aynı.....
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    arkadaşlar bogazicini arayıp sordum makina 20-25 ocak gibi gelicekmis.ilgilenenlere duyurulur ben 4 gozle bekliyorum
    |
    |
    NASIL BU CİHAZI TAVSİYE EDİYORMUSUNUZ ARKADAŞLAR.YOKSA TOSHIBA NIN GELECEK MODELLERİNİ Mİ BEKLESEM?
    A100 847 Mİ ALSAM BUNU MU?
    |
    |
  • Binbaşı
    1970 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    21621 Mesaj
    Garanti için satıcıyla değil direkt Boğaziçi Bilgisayar ile muhatap oluyorsunuz. O yüzden satın aldığınız yerin önemi yok.

Yaklaşık 2 yıl önce Asus laptopımı aldığım mağazayı pil yüzünden tekrar aramıştım. Ama mağaza kapanmış hatta ticaret sicilinden kaydı silinmişti. Sonra Boğaziçi Bilgisayar ile irtibata geçtim. 2 hafta sonra makineyi teslim aldım.
    |
    |
    henüz gelmedi mi bu cihaz yaw???
    ben bunu almayı düşünüyorrum toshiba dan vazgeçtim doğrusu...
    |
    |
    BAZI GÖRÜNTÜLER:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codexboy -- 9 Ocak 2007; 8:26:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    slm arkadaşlar.Bende de o çok kötülenen monster var(asus kasalı olan s96j modeli) kasası bu f3j ile tamamen aynı.Yani fiyatlarda ve özelliklerde alternatif arıyorsanız,monstera bakabilirsiniz.Barebone olduğu için sistemde istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    özellikleri ne kadar ii olup fiyatıda bi okadar düşük olursa olsun, üstüne para verseler, hatta öldürseler asus almam
    |
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var bunda parmak izi okuıyucusu varmı.....
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    1499+kdv
    fiyatı şu anda normal sanki..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.