Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.583
Cevap
4
Favori
330.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ve diğer bütün dizüstüler için BT depo fiyatı ile diğer bütün firmaların fiyatları arasında çok büyük farklar var. yaklaşık 100-150 dolara kadar farklar var. sizce bu fark anormal değil mi? Bt depo ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • EVET GÖRÜNÜM AÇISINDAN HP TARTIŞILAMAZ....
  • yaw bu f3jp yi nerden gordumne guzel toshiba a100-847 alicaktim.artik fiyatlarin 100$ kadar dusmesi ve pesin-indirimli almak icin en az 1-1,5 ay daha beklicem.btdeponun guvenilirligi hakkinda bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.adamlar pesin 1386+kdv ye satiyolar yani super bi fiyat..novadan almaktansa bu fiyata bt depoyu tercih ederim...
  • Bt depodan bi alışverişim olmadı, ama anladığım hadarı ile bunlar bilgisayarcı falan değiller, yani ürünü size kontrol etmeden yada ettirmeden direk teslim ederler. Sorun yaşadığınızda ne kadar yardımcı olurlar bilinmez o bakımdan 100$ az vereyim deyip sonra başınızı duvarlara vuranlardan olmayın derim.
  • perki serpantin markomshop için bi fikrin var mı? orda da oldukça aşağıda fiyatlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motdecle -- 7 Ocak 2007; 15:17:01 >
  • Valla geldiğinde ben de bt depo'yu düşünüyorum. Sonuçta ürünün 2 sene garantisini veriyorsa problem yok demektir benim için. 1386 USD süper fiyat, ama önceden de söylediğim gerekçelerle bu ürünün fiyatı kısa zaman içinde 1250-1275 USD peşin fiyata düşecektir.

• up
  • Arkadaşlar bunun ekran kartını yani x1700 ile 7600 kıyaslarmısınız hangisi daha iyi sizlerinde bildiği gibi bu sitede 7600 cok az bir fark varla ilerde sizce hangisi.
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
  • Bence farketmez ikiside hemen hemen aynı.....
  • arkadaşlar bogazicini arayıp sordum makina 20-25 ocak gibi gelicekmis.ilgilenenlere duyurulur ben 4 gozle bekliyorum
  • NASIL BU CİHAZI TAVSİYE EDİYORMUSUNUZ ARKADAŞLAR.YOKSA TOSHIBA NIN GELECEK MODELLERİNİ Mİ BEKLESEM?
    A100 847 Mİ ALSAM BUNU MU?
  • Garanti için satıcıyla değil direkt Boğaziçi Bilgisayar ile muhatap oluyorsunuz. O yüzden satın aldığınız yerin önemi yok.

Yaklaşık 2 yıl önce Asus laptopımı aldığım mağazayı pil yüzünden tekrar aramıştım. Ama mağaza kapanmış hatta ticaret sicilinden kaydı silinmişti. Sonra Boğaziçi Bilgisayar ile irtibata geçtim. 2 hafta sonra makineyi teslim aldım.
  • henüz gelmedi mi bu cihaz yaw???
    ben bunu almayı düşünüyorrum toshiba dan vazgeçtim doğrusu...
  • BAZI GÖRÜNTÜLER:
     [ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codexboy -- 9 Ocak 2007; 8:26:32 >

• slm arkadaşlar.Bende de o çok kötülenen monster var(asus kasalı olan s96j modeli) kasası bu f3j ile tamamen aynı.Yani fiyatlarda ve özelliklerde alternatif arıyorsanız,monstera bakabilirsiniz.Barebone olduğu için sistemde istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.
  • özellikleri ne kadar ii olup fiyatıda bi okadar düşük olursa olsun, üstüne para verseler, hatta öldürseler asus almam
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var bunda parmak izi okuıyucusu varmı.....
  • 1499+kdv
    fiyatı şu anda normal sanki..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.