Şimdi Ara

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.696
Cevap
2
Favori
183.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fragman44

arkadaşlar f3cj alacaklar sanalmarketim.com ve hepsiburada.com un stoklarında var bende alcam ama netten almayı düşünmüyorummm

2 gun once yoktu. yeni gelmiş acaba diger firmalarada gelmişmidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bisorumvar.com

gümrükte takılan f3jc ler çarşamba günü fln gelicekmiş arkadaşlar...[>
    dün veya bgn gelicekti güya..
    bi gelemedi ya...

http://www.msmbilisim.com.tr/index.php?Page=DetayliBilgi&No=2516

burda var gözüküyor..kısmen mi takıldı acep..

• Sonunda F3jc ile beraber Robotics 9108 adsl modem aldım.Ama Modemi bir türlü kuramadım.Modem kurulum Cd'si laptopta belli bir yerden sonra ilerlemedi.takıldı kaldı.Direk Ip ile modem yönetim sayfasına gireyim dedim oda olmadı.Acaba laptopun optik okuyucusumu arızalı diye düşündüm ama birçok cd okuttum.Optik okuyucu çalışıyor.İşin ilginç tarafı Laptopta ilelemeyen kurulum cd'si masaüstü bilgisayarımda çalıştı.Sorun nerede olabilir ?Bu arada laptop 9108'in sinyalini evin Heryerinde çok iyi alıyor.Ama kuramadım Yarın taknik servise gideceğim.
  • konuyu güncel tutalım asus cular
  • bugün aradılar . bilgisayarım gelmiş yarın almaya gideceğim. ankara özüm bilgisayar 1180+kdv / 6 taksit. 2859898 yasin bey
  • ya beyler benim ASUS F3jc nin ekran kartı şarj olurken daha iyi performans gösteriyor sanırım. normal de yavaş oynatıyordu FİFa 2005 i (şarjda değilken).şarja taktığımda ise daha hızlı oynayabiliyorum. sizde de öylemi ? yani normal bir durum mu? bir de sağ alt köşede notebook şarj olurken çıkan bir ikon var. üzerine geldiğimde "high performance" yazıyor. bu acaba ne ayarıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: abolgi

bugün aradılar . bilgisayarım gelmiş yarın almaya gideceğim. ankara özüm bilgisayar 1180+kdv / 6 taksit. 2859898 yasin bey

Dostum adres alabilirmiyim ???

Birde arkadaşlar bu fiyatlar neden bu kadar oynuyor ??

Hepsiburada da 1.299,00 USD + KDV
    Sanalmarketimde 1.289,00 USD + KDV
    Nova Bilgisayarda 1.199 USD + KDV
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC004

üzerine geldiğimde "high performance" yazıyor. bu acaba ne ayarıdır?

Performans/Pil süresi ayarı bu.

O anki ihtiyacına göre kendin seçebiliyorsun. Fn+Boşluk Tuşu kombinasyonu ile seçebiliyorsun. Eğer performans istemiyorsan düşük ayar seçiyorsun ve makina hızını düşürüp daha az enerji harcıyor ve dolayısıyla daha az ısınıyor.
  • arkadaşlar bios a giremiyorum. daha doğrusu açılışta f8 le girdiğim yerde ses ayarları-user password gibi seçenekleri bulamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marsilya

arkadaşlar bios a giremiyorum. daha doğrusu açılışta f8 le girdiğim yerde ses ayarları-user password gibi seçenekleri bulamadım.

F2 ile dene bir de.
  • arkadaslar f3jc nin hdd sinin "c" bolumu fat32 dosya sisteminde bunu ntfs e cevirirsek (kendi ntfs convertorıda var) herhangi bi sorun olur mu? ntfs yaptıktan sonra recovery i falan calısabilecek mi? herhangi bir bilgisi olan var mı arkadaslat?? denyen kullanan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bugattix

arkadaslar f3jc nin hdd sinin "c" bolumu fat32 dosya sisteminde bunu ntfs e cevirirsek (kendi ntfs convertorıda var) herhangi bi sorun olur mu? ntfs yaptıktan sonra recovery i falan calısabilecek mi? herhangi bir bilgisi olan var mı arkadaslat?? denyen kullanan...

Hiç bir sıkıntı olmaz.

Hatta yapmanı yavsiye ederim.

Zaten windows altında yapmıyor, bir dahaki açılışta yapıyor dönüştürmeyi.
  • walla bu arkadaşlar başka şehre teslimat yapıllormıymış???
  • slm arkadaslar hepsiburada.com'a geldigi gun ayın 2'sinde siparis verdim 6'sında elime gecti. suan icin bi sorunla karsılasmadım.
    2240 tı benım aldıdımda ama sımdı bıraz zam gelmıs galıba. bulmakta sıkıntı yasayan arkadaslar bırde o sıteyı zorlasınlar. kolay gelsın...
  • Merhaba,

arkadaşlar F3F modelini kullanıyorum ve dün 512 Ram taktım, alet harika oldu, vistayı kucaklayamasamda karşılayabilirim belki
    ---

Arkadaşlar şarj denemesi yaptınızmı, ben sabah ofiste şarja bırakıyorum akşam 3 / 3.5 saat gidiyor
  • şu an için f25j almayı düşünüyorum inşallah en kısa zamanda alacağım. bu bilgisayarla ilgili fikri olan var mı?asus f25j
  • f3jc den farkı sanırım parmak izi okuyucusu, ati x1400 ekran kartı ve ekran 15"..

tercih meselesi tabikide ama bukadar fark icin fazladan 700ytl vermeye degmez bence
  • Arkadaşlar f3jc nin boyası çok dandik.Kasayı kapattığınız zaman alt tarafa oturan iki tane takozun kasaya izi çıktı.Oralara sticker yapıştırdım.kasanın üzerindeki yapıştırmalarında amacı o olsa gerek çünkü tam elinizin altına geliyor.Bu da demek oluyorki asus firması da boyanın dandik olduğunu biliyor ve elimizi koyduğumuz yerdeki boyalar açılmasın diye yapıştırmalar koymuş.Tavsiyem oyun oynayan arkadaşlar için harici klavye almalarıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDHunteR

f3jc den farkı sanırım parmak izi okuyucusu, ati x1400 ekran kartı ve ekran 15"..

tercih meselesi tabikide ama bukadar fark icin fazladan 700ytl vermeye degmez bence

f25j nin ekran kalitesi çok iyi. 1400*1040 çözünürlük sxga bunu önemsiyorum ekran kartı olara ati 1400 mü yoksa nivida 7300 mü daha iyidir
  • arkadaşlar bende yeni aldım asusumu fakat size bi sorum olucak klavyenin capslock tuşu yakınlarındaki tuşlardan diğerlerinden biraz farklı ses geliyor değiştirmem gerekirmi sizce ve bide cdleri biraz sesli okuyo asusun normal sesimi bu arkadaşımın hp bilgisayarı daha sessiz.
    bilgi verirseniz çok sevnirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.