Şimdi Ara

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.697
Cevap
2
Favori
183.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evt andan 44 benimde ışık yandığında oluyo ilk önce bende şüphelendim ama bi arkadaşımınkisindede aynı sesi görünce rahatladım
  • 1 reboot windows xp
    2 recover windows xp ___ to first partirtation only(wındows xp__yi sadece birinci disk bölümüne kurtarın)
    3 recover wındows xp ___ to entire HD ( wındows xp__yi sadece tüm disk sabir diske kurtarın)
    4-recoverwındows xp___ to entire HD with 2 partitaiton (wındows xp__yi iki disk bölümüne ayırarak tüm sabit diske kurtar)

sanıyorum 4 nolu secenek yalnız bunu yaptıgımda makına ilk günkü gibi olacak mı? cünkü ben c yi partitaion magic programıylada ikiye bölmüstüm.eger 4 secip yaparsak c yine eskısı gıbı mı olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeScOnT -- 7 Kasım 2006; 17:34:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeScOnT

1 reboot windows xp
    2 recover windows xp ___ to first partirtation only(wındows xp__yi sadece birinci disk bölümüne kurtarın)
    3 recover wındows xp ___ to entire HD ( wındows xp__yi sadece tüm disk sabir diske kurtarın)
    4-recoverwındows xp___ to entire HD with 2 partitaiton (wındows xp__yi iki disk bölümüne ayırarak tüm sabit diske kurtar)

sanıyorum 4 nolu secenek yalnız bunu yaptıgımda makına ilk günkü gibi olacak mı? cünkü ben c yi partitaion magic programıylada ikiye bölmüstüm.eger 4 secip yaparsak c yine eskısı gıbı mı olacak ?

4 secersen herseyi silip hdd yi ikiye bolup c ye xp yi kurar,eger d de onemli bilgin yoksa bunu secebilirsin ilk gunku haline gelecek yani

1 secersen hdd nin aktif olan ilk kısmına kuracak senin boldugun diger kısım gene aynı kalır
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDHunteR

quote:

Orjinalden alıntı: DeScOnT

1 reboot windows xp

4 secersen herseyi silip hdd yi ikiye bolup c ye xp yi kurar,eger d de onemli bilgin yoksa bunu secebilirsin ilk gunku haline gelecek yani

1 secersen hdd nin aktif olan ilk kısmına kuracak senin boldugun diger kısım gene aynı kalır

arkadasım cok eşekkur ederim.
    az önce asusu aradım ve driver and utility cd sinin kutudan cıkmadıgını söyledim.adresimi aldılar ve cd yi kargo ile yollayacaklar.
    son bır sorum daha olacak acaba bu recovery olayı zararlı bır durum olusturur mu bir kac kere yapıldıgında...
  • milyon kere yapabilirsin hic sorun olmaz
  • sagolasın tesekkurler...
    biraz cok olacam ama senın makınada dvd nin uzerınde yazıların oldugu yerde yanan bır led var mı?
  • arkadaşlar selam
    yazdıklarınızı okudum ve alet ağırlık dışında benim isteklerime cevap veriyor
    aynı özelliklerde bildiğiniz daha hafif laptop var mı
    ikinci sorum programcı arkadaşlara .net le sorunsuz çalışabiliniyor mu
  • Teşekkürler HeaDHunteR..

Bu arada çok önemli olmasa da DVI portu da varmış, yeni farkettim hoşuma gitti..:))

Şu ana kadarki tek irite eden yanı tuş meselesi yoksa fiyat/performans çok iyi.. hayırlısı inşallah nazar değmez..

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Chatman

Kaç saat şarjda tutmak lazım ? Bir de bu sürede kapalı kalması daha mı iyi olur ?

Tesekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: oguzselbesoglu

evt benimkindede sölediğin yerden itibaren ses kesiliyor herhalde hepsinde var bu sorun neyse inşallah bişi olmaz cd okurken kopya cdlerde zorlanıyor daha doğrusu birazda çizik var ama hp daha hızlı okuyor bu asuslarda çizik veya kopyayı zor okuma gibi bi sorun varmı.
    bil. yeni aldıysan görev çubuğundaki gereksiz şeyleri kaldır ve nortonuda kullanma bence çok kasıyo

kendi uzerinde gelen sarjı bittikten sonra biosta battery calibration'a gir bataryayı full doldurup bosaltacaktır,daha sonra tekrar kapalı bir sekilde full sarj et
  • ya arkadaşlar şu bilgisyarın resimlerini koyarmısınız ??
  • arkadaşlar bu alette dahili kart okuyucu yok mu?
  • asus f25j almayı düşünüyorum. bunu alma düşüncemde ekranın 15 inç ve 1400*1050 çözünürlüğü etkili oldu. birde asus f3jc var hepiniz bildiği. onun ekranı 15,4 aralarında 400-500 ytl kadar fark var. sizce ekran bu kadar fark vermeye değer mi?f25j nin bir farkıda parmak izi okuyucu ve ati 1400 ekran kartı. diğerinde ekran kartı nvida7300. bunlarda 400-500 ytl lik farkın içinde
    (ASUS F25J 15" Intel Core 2 Duo Processor1.83-T5600 1G DDR2 100G DVD XP HOME KAMERA BLUETOOTH PARMAK İZİ OKUYUCU
    İşlemci : Intel Core Duo Processor 1.83 GHz T5600 GHZ
    Ekran : 15" SXGA 1400*1050 GLARE EKRAN
    RAM : 1 GB DDR2 667 MHz
    HDD : 100GB 5400 RPM - SATA -
    Ekran Kartı : ATI X1400 128 MB EKRAN KARTI
    Genişleme Yuvaları : 1 x IEEE1394, 3x USB 2.0, Intel Pro/wireless 3945ABG (802.11a/b/g)
    Optik Sürücü : 8x DVD - SUPER MULTI -BLUETOOTH - KAMERA - PARMAK İZİ OKUYUCU
    Audio : Bütünleşik Intel® High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, 3D efektler & full duplex
    İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP HOME TR
    Ebatlar : 343 x 280 x 30 mm
    Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 9 cell 4,5 saat
    Klavye : Q Turkçe 83 Tuş
    Ağırlık : 2.80 Kg. )
  • ii gunler.. bende f3jc alalı bi 4-5 gun oluyor..fn tusu ile kullanılan ses açma ve kapama ,touchpad kapama ve üst taraftan bir kaç tuş daha çalışmıyo gibi.gecen gun de aynı sorun vardı ama düzelmişti.Heralde yanlış bişi yaptım sanmıstım..Fakat şimdi yine gundeme geldi ..Sinirim bozuldu resmen.. Bilmedigim bi özellik fln mı var yardımcı olursanız sevinirm..
  • arkadaşlar yaw ekran kartını nerden ayarlıcaz 512 mb olarak.bios da ayarı bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mazohist

arkadaşlar bu alette dahili kart okuyucu yok mu?

var.sag önde sağ tarafta.ıcıne yapay bir kart takılmıstır...
  • Ürünü İstanbul'dan alan arkadaslar nerelerden aldıklarını yazabilirlermi acaba?Ben hiç bir yerde bulamadım cıldıracam
  • quote:

Orjinalden alıntı: xtreme_boy

ya arkadaşlar şu bilgisyarın resimlerini koyarmısınız ??

istemeden once biraz araştırman lazım

http://forum.donanimhaber.com/m_9609708/mpage_4/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 8 Kasım 2006; 10:03:51 >
  • quote:

milyon kere yapabilirsin hic sorun olmaz

teşekkürler yaptım recovery ilk gunku gibi oldu...
  • arkadaslar makinanın ses ozelligi nsl harman-cardon a yakın mı en azından yoksa klasik notebook ses düzeni mi ? bi de pes6 oynamayı deneyen oldu mu hic makinasında? tesekkurler
  • eski asuslarda a6vm mesela ses yok gibi bişey hoparlörler altta olduğu için

bundada öylemi

ayrıca boyası çabuk soyuldı onun

ve şarjı ne kadar gidiyor

denedinizmi hiç acaba

dediği gibi 4 saati buluyomu acaba
  • arkadaşlar ben tam bu makinayı alıcaktım ama bazıları oyun için ekran kartı ii değil dediler

ben oyunda oynuycam

bu makinayı almamı tavsiye edermisiniz, özellikle kullananlardan oyun konusunda bilgisayarın durumunun nasıl oldugunu söylemelrini bekliyorum

bide ben 3500ytlye kadar çıkarım, oyun için hangi laptop tavsiye edersiniz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.