Şimdi Ara

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.696
Cevap
2
Favori
183.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Offff.Offff asuslar 2 hafta sonra gelecekmiş.
  • arkadaşlar bende F3jc aldım fakat 2 gündür hiç çalışmayan CPU fanı bugün çalışmaya başladı ve arasıra da olsa çalışıyor. acaba bir sorun mu var? ayrıca fan çalışırmadan öncede sadece bir programda çalışıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC004 -- 3 Kasım 2006; 13:54:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: marsilya

arkadaşlar açılıştaki sesi kısamadım ayar oldum yaaa. bilen bi arkadaş tarif etsin allah aşkına. bir de wireless i deneme imkanım olmadı. her hangi bi ayar yapmak gerek mi yoksa çeken bi yerden direk bağlanıyo muyuz

arkadaslar bende bu makinayı yenı aldım alan arkadaslara bir sorum olacak;
    DVD sürücünün bir kosesınde su yazılar var
    1-DVD 2-multırecorder 3-RW

bu yazıların altında led varmı?
    varsa ne zaman yanıyor?
    benimkinde hiç yanmıyor ama siteye koyulan fotolarda sanıyorum buralarda yanan led vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenya64

Açılıştaki sesi kısmak için BIOS tan kapatmanız lazım. (Ben öyle yaptım)

Wireless konusunda alet gerçekten çok iyi. Takdirimi kazandı

arkadaşım sesi nasıl kapattığını adım adım açıklarsan benim gibi bilmeyenlerde faydalanır.malum kalabalık bir yerde açtığımızda ses gelmesin.(yolculukta felan)
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC004

arkadaşlar bende F3jc aldım fakat 2 gündür hiç çalışmayan CPU fanı bugün çalışmaya başladı ve arasıra da olsa çalışıyor. acaba bir sorun mu var? ayrıca fan çalışırmadan öncede sadece bir programda çalışıyordu

normal bi şey bende de öyle sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı:

arkadaslar bende bu makinayı yenı aldım alan arkadaslara bir sorum olacak;
    DVD sürücünün bir kosesınde su yazılar var
    1-DVD 2-multırecorder 3-RW

bu yazıların altında led varmı?
    varsa ne zaman yanıyor?
    benimkinde hiç yanmıyor ama siteye koyulan fotolarda sanıyorum buralarda yanan led vardı

Hayır, benimkinde yok
  • bugün bende sipariş verdim engeç çarşamba günü elimde oacak. ben 1 de ram leri değiştirmeyi düşünüyorum. 512 leri verip yerine 1024 leri takmak ve ram hakkımı doldurmak. ekran kartı tc ile 512 ye çıkıyor bu durumda ramden kullanacağı için ram i yükselteyim diyorum. şu an için gereklimi sizce (bilenlerden yardım lütfen ) . performansta ne gibi etkisi olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zovet

quote:

Orjinalden alıntı: kenya64

Açılıştaki sesi kısmak için BIOS tan kapatmanız lazım. (Ben öyle yaptım)

Wireless konusunda alet gerçekten çok iyi. Takdirimi kazandı

arkadaşım sesi nasıl kapattığını adım adım açıklarsan benim gibi bilmeyenlerde faydalanır.malum kalabalık bir yerde açtığımızda ses gelmesin.(yolculukta felan)
    şimdiden teşekkürler

biosta advanced kısmında speaker ayarı var oradan ayarlayabilirsin
  • Bios'ta speaker ayarıını değiştirmek yetmiyor. Onun üstünde açılış sesini açıp kpayan bir ayar var, oradan değişiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zovet

şimdiden teşekkürler

Seni çokiyi anlıyorum, bu ses benim de sinirimi bozmuştu, onun için kapattım.

Laptopların BIOS ları zaten çok basittir, o yüzden BIOS bir kere girdin mi nereden kapandığını hemen göreceksin. Ses seviyesi ile ilgili bir yer var, default olarak 4 ayarlıdır. Onu sıfır yapınca ses kesiliyor.
  • tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: abolgi

bugün bende sipariş verdim engeç çarşamba günü elimde oacak. ben 1 de ram leri değiştirmeyi düşünüyorum. 512 leri verip yerine 1024 leri takmak ve ram hakkımı doldurmak. ekran kartı tc ile 512 ye çıkıyor bu durumda ramden kullanacağı için ram i yükselteyim diyorum. şu an için gereklimi sizce (bilenlerden yardım lütfen ) . performansta ne gibi etkisi olur?

nerden siparişi verdin. 2 haftaya kadar gelmeyecek deniyor.
  • dün buldum makinayı kutusu açık olduğu için almakata tereddüt ettim. siparişi verdim çarşambaya kesin gelecek (siparişi verdiğim yere makinayı bulduğumu ama kendisine sipariş verdiğim için almadığımı eğer makinanın gelmesinde kuşku varsa beni oyalamamasını söyledim salı yada en geç çarşamba günü size teslim edeceğim dediler para pul da vermedim ayrıca. 1 de 1180+kdv/6 denince çok cazip geldi)
  • arkadaşlar f3cj alacaklar sanalmarketim.com ve hepsiburada.com un stoklarında var bende alcam ama netten almayı düşünmüyorummm
  • quote:

dün buldum makinayı kutusu açık olduğu için almakata tereddüt ettim. siparişi verdim çarşambaya kesin gelecek (siparişi verdiğim yere makinayı bulduğumu ama kendisine sipariş verdiğim için almadığımı eğer makinanın gelmesinde kuşku varsa beni oyalamamasını söyledim salı yada en geç çarşamba günü size teslim edeceğim dediler para pul da vermedim ayrıca. 1 de 1180+kdv/6 denince çok cazip geldi)

kardeş aldıgın yer sır degilse paylaşırsan sevinirim.
  • hakkaten arkadaşım nerden aldın bende düşünüyorum almayı fiyatıda iyiymiş
    quote:

Orjinalden alıntı: Ty®

quote:

dün buldum makinayı kutusu açık olduğu için almakata tereddüt ettim. siparişi verdim çarşambaya kesin gelecek (siparişi verdiğim yere makinayı bulduğumu ama kendisine sipariş verdiğim için almadığımı eğer makinanın gelmesinde kuşku varsa beni oyalamamasını söyledim salı yada en geç çarşamba günü size teslim edeceğim dediler para pul da vermedim ayrıca. 1 de 1180+kdv/6 denince çok cazip geldi)

kardeş aldıgın yer sır degilse paylaşırsan sevinirim.
  • Ya arkadaşlar aslında Asus'un F serisinin çok daha iyi modelleride var ama ithalatçılar zannedersem alım gücünüde göz önüne alıp getirmiyorlar.

*Mesela bu Asus F3jv bir bakın bence süper, ekran kartıda Go7600...
    ASUS F3JV

*Bide Asus F3jm var ki buda ayrı bir güzellik..
    ASUS F3JM

• Selam
    Arkadaslar yeni aldım bu modeli ama,
    RJ45 çalışmıyor nedendir?
    sadece wireless ile baglanabiliyorum.
  • arkadaslar bu makınayı 3 gundur kullanıyorum ılk gun makına gercekten cok sessızdı.dun patıtatıon magıc programıyla c yi ikiye boldum sonrasında kendı dosyalarımı yukledım cd den mp3 falan.ama harddiskten ses gelmeye basladı hafif bir surtme gibi. yalnız sureklı bır olay degıl.ne yapmalıyım sizce.birde dvd okuma yaparken bazen cok ses cıkarıyor
  • arkadaslar bu makınayı 3 gundur kullanıyorum ılk gun makına gercekten cok sessızdı.dun patıtatıon magıc programıyla c yi ikiye boldum sonrasında kendı dosyalarımı yukledım cd den mp3 falan.ama harddiskten ses gelmeye basladı hafif bir surtme gibi. yalnız sureklı bır olay degıl.ne yapmalıyım sizce.birde dvd okuma yaparken bazen cok ses cıkarıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.