Şimdi Ara

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.697
Cevap
2
Favori
183.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada.com'da stoklara girmiş almak isteyen arklara duyurulur
  • asus f3jc:Intel® 945GM yonga seti mevcut

diğer laptoplarda Intel® 945PM mevcut

aralarındaki fark nedir

yakın zamanda asusu almak istiyorum. bu konu kafama takıldı

teşşş
  • intelin sitesine bakabilirsin...
    quote:

Orjinalden alıntı: u_karasu

asus f3jc:Intel® 945GM yonga seti mevcut

diğer laptoplarda Intel® 945PM mevcut

aralarındaki fark nedir

yakın zamanda asusu almak istiyorum. bu konu kafama takıldı

teşşş

• arkadaşlar açılıştaki sesi kısamadım ayar oldum yaaa. bilen bi arkadaş tarif etsin allah aşkına. bir de wireless i deneme imkanım olmadı. her hangi bi ayar yapmak gerek mi yoksa çeken bi yerden direk bağlanıyo muyuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: marsilya

arkadaşlar açılıştaki sesi kısamadım ayar oldum yaaa. bilen bi arkadaş tarif etsin allah aşkına. bir de wireless i deneme imkanım olmadı. her hangi bi ayar yapmak gerek mi yoksa çeken bi yerden direk bağlanıyo muyuz

bios taki ayar ne işe yarıyo bende anlayamadım sıfırada getirsem sonada dayasam sesde bi degisme yok

wireless icin bi ayara gerek yok sinyali alır almaz baglanıyor cokta kaliteli aynı yerden arkadasın acer baglantıyı iyi gosterirken asus ta mukemmel
  • Açılıştaki sesi kısmak için BIOS tan kapatmanız lazım. (Ben öyle yaptım)

Wireless konusunda alet gerçekten çok iyi. Takdirimi kazandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenya64

Açılıştaki sesi kısmak için BIOS tan kapatmanız lazım. (Ben öyle yaptım)

Wireless konusunda alet gerçekten çok iyi. Takdirimi kazandı

ben yarın en iyisi arızaya gondereyim donanimsal demekki veya bios ta hata var
  • BIOS tan çıkarken F10 ile kaydedip çıkıyorsun di mi ?
  • evet ya zaten ses te problemli demistim ya resette calısmıyo
  • Ben de biraz problem yaşadım ama en sonunda makinayı formatlayıp (şimdilik) kurtuldum.
  • Kafam karıştı.Asus f3jc'nin yonga seti birçok yerde yazmıyor.Bir kaç sitede Intel® 945GM olarak geçiyor.Ama asus F3jc alan "slymnuc " yonga seti 945 PM demişti.Biraz araştırdıkça içinden çıkamadım, kafam karıştı.Hangisine inacağım? Asus alan arkadaşlar bilgisayarlarına bakıp yardımcı olsunlar da şu konuyu açığa kavuşturalım
  • Buyrun CPU-Z

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız)
  • kenya64 tşk.Umarım bilgisayarın bir daha sorun çıkarmaz.Gümrüğe takıldığı için İzmir'e F3jc hâlâ gelemedi.Haftasonu gelecekmiş.Sorun çıkmazsa bende almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: andan44

Sorun çıkmazsa bende almayı düşünüyorum.

Güzel makina, tavsiye ederim.
  • ya sipariş ettik ama hala bekliyoruz bu seferde gümrükte takılmış...güya bgn yarın gelecekti
  • hiç sormayın yaw. Siparişini verdik hala alamadık cihazı. parasını verdik cihaz yok ortalıkta. Ama yinede beklemeye devam..
  • bende 1-2 ay içinde bir dizüstü almayı düşünüyorum asus bu modeli çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı acaba ilerleyen zamanlarda fiyatı düşermi??
    bundan önce asus'un F3F INTEL CORE DUO T2300E 1.66GHz 512MB 100GB 15.4" modeli ile ilgileniyordum tabi F3Jc çıkanca buna yöneldim acaba F3Jc ile F3F arasında performans açısından önemli bir fark olurmu yani fazladan 400-500 ytlye değermi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xtreme_boy

bende 1-2 ay içinde bir dizüstü almayı düşünüyorum asus bu modeli çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı acaba ilerleyen zamanlarda fiyatı düşermi??
    bundan önce asus'un F3F INTEL CORE DUO T2300E 1.66GHz 512MB 100GB 15.4" modeli ile ilgileniyordum tabi F3Jc çıkanca buna yöneldim acaba F3Jc ile F3F arasında performans açısından önemli bir fark olurmu yani fazladan 400-500 ytlye değermi..

kesinlikle deger cunku hem işlemciden hemde ram den kaybediyor ciddi performans farkı olur.
  • gümrükte takılan f3jc ler çarşamba günü fln gelicekmiş arkadaşlar...[>
    dün veya bgn gelicekti güya..
    bi gelemedi ya...
  • arkadaslar bende bu makinayı yenı aldım alan arkadaslara bir sorum olacak;
    DVD sürücünün bir kosesınde su yazılar var
    1-DVD 2-multırecorder 3-RW

bu yazıların altında led varmı?
    varsa ne zaman yanıyor?
    benimkinde hiç yanmıyor ama siteye koyulan fotolarda sanıyorum buralarda yanan led vardı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.