Yüzbaşı
06 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu günlerde pek çok Çinli firma çift işletim sistemli tablet satıyorlar. Daha ucuz olan
Android tablet alıp (İntel işlemcili) kendimiz windows yükleyebilir miyiz?
Merhaba,

Telefon Vi-Fi ile bağlı iken Viber, Tango ve Skype çalışıyor. Vi-Fi kapatıp 3G mobil veriye geçtiğim zaman bunlar çalışmıyor. Herhalde mobil veri ile ilgili telefonda bir ayarlama yapmak gerekiyor, kurcaladım ve bulamadım. Samsung'u aradım ve 3. kişilerle ilgili bir destek veremiyoruz gibi salakça bir cevap aldım, hem de birkaç kere değişik müşteri temsilcisinden.
Soruna bir çaresi olan var mı?

Teşekkürler
Merhaba,

Mouse ile sağ tıklayınca bir anda bir anda ekran sapıtıyor ve herhalde 100 defa büyüyor gibi. Hiçbir şekilde işlem yapılamıyor. Malware ile virüs taraması ile bir sonuca ulaşamadım. Geri bir tarihe yüklemeye çalıştım fakat o da olmadı. Ne yapabilirim acaba?
Ne Skype bağlanıyor, ne de dün akşamdan beriwww.skype.com sayfası açılıyor. Acaba genel bir problem mi var?
Merhaba,

Konuyu burada arattım ve bulamadığım için yazıyorum. Laptop'ta Win7 Ultimate kurulu. Bir arkadaştan ikinci el aldım. Bilgisayar adı onun adı olarak gözüküyor. Bunu nasıl değiştirebilirim acaba?

Teşekkürler
Yeni aldığım Asus K53SJ laptopu düşürdüm ve ekranı çatladı. Tamir garantiye girmiyeceğine göre, ekranı servisinde mi tamir ettireyim(herhalde pahalı olacaktır) yoksa başka alternatifler var mı? Servisinden başka bir yerde tamir ettirsem, bilgisayarın diğer bileşenlerinin garantisinde bir sorun çıkar mı? Nerede ve ne kadara tamir ettirebilirim, bir tavsiyesi olan var mı? (Ektan 15.6'' ve 1366x768)

Teşekkürler.
İleriye dönük olarakta kullanmak gayesi ile aşağıdaki linkteki kutuyu almayı düşünüyorum.

Soru: USB 3 bağlantısı geriye dönül olarak USB 2 ile uyumlu mu, şu anda USB 2 porta takarak kullanabilir miyim?


http://www.vatanbilgisayar.com/everest-hd3-519-hd3-519-2.5---3.5-sata-hdd-docking-station-usb3.0/productdetails.aspx?I_ID=47496
Laptopum bozuldu(anakart yandı zannediyorum). İçindeki Win 7 64 bit kurulu 7200 rpm 320 GB hard diski yeni aldığım laptopa takarsam windows çalışır mı? Veya çalıştırmak için ne yapmam gerekir. (Aldığım DELL freedos)
yardım lütfen?
İyi günler. Asus F3Jc laptop'un hard diski bozulduğu için, forumdan bir arkadaştan aldığım 320 GB'lık 7200 Hitachi hard disk ile değiştirdim. Bilgisayarı başlattığımda, NTLDR eksik bilgisayarı yeniden başlat diye bir mesaj çıkıyor. Bu ne demektir acaba? Yeniden başlatınca da aynı mesaj çıkıyor.

teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 326
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 975
İkinci El Bölümü Mesajları: 353
Konularının görüntülenme sayısı: 8.681 (Bu ay: 376)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.