Şimdi Ara

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.853
Cevap
12
Favori
341.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Fth17

Bunun yanında vista driverları varmı.Olurda bigün geçmek istersek yada microxp tarzı vista sürümleri var piyasada.Vista kullanmamız zorunlu oldu vs gibi durumlarda vista driverı olsa bi köşede dursa fena olmaz.Datron mobee de var bu olay mesela vista starterla gelip xp driverları olması güzel değilmi ilerisi için ;)
    Bide yıllardır korsan xp kullanan biri olarak 1000h modelinde orjinal xpye para verecek olmak nedense mutlu ediyor beni :D

Vista driverı yanında gelmiyor ama nette var ve vistayı kullananlar var. Zaten çoğu driverlar ortak. O konuda sıkıntı olmaz. Ama vista yerine orjinal xp kesinlikle çok doğru bi seçim olacaktır. Lisanslı XP kullanmanın verdiği zevk süper bişi tavsiye ederim. Benim de ilk orjinal işletim sistemim

• Beyaz kasanın görüntüleri bulmuştum netten.Bugün tekrar incelediğimde klavyenin türkçe olduğunu farkettim.Bi albüm oluşturup yükledim buyrun link altta

http://s323.photobucket.com/albums/nn449/Fth17/AsusEeePc1000hWhite/
  • quote:

Orjinalden alıntı: sheltox

bu site hakkında bilgisi olan var mı?
    eee pc yi çok ucuza gösteriyor güvenilir midir acaba?
    bayramdan sonra almayı düşünüyorum
    umarım stoklar tükenmez :)

http://www.hemdebufiyata.com.tr/ShowProduct.aspx?ID=227452

Ben yine de bir e-posta yollamıştım stok durumunu sormak için. Bana gelen cevap şu:

quote:

Değerli müşterimiz,

Ürün ön siparişte olup bayramdan sonraki hafta stoklarımıza girecektir.

• quote:

Beyaz kasanın görüntüleri bulmuştum netten.Bugün tekrar incelediğimde klavyenin türkçe olduğunu farkettim.Bi albüm oluşturup yükledim buyrun link altta

Bu resimler bu konu altında zaten paylaşıldı dostum

• quote:

Orjinalden alıntı: _-_
    quote:

Beyaz kasanın görüntüleri bulmuştum netten.Bugün tekrar incelediğimde klavyenin türkçe olduğunu farkettim.Bi albüm oluşturup yükledim buyrun link altta

Ya ben göremedim bu resimleri bu konunun içinde
    Beyazı da güzel bence,sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okdemir -- 29 Eylül 2008; 14:12:55 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _-_
    quote:

Ya ben göremedim bu resimleri bu konunun içinde
    Beyazı da güzel bence,sizce ?

Bi arkadaş link olarak vermişti o resimleri. Beyazını genelde beğeniyorlar MAC görüntüsü verdiği için ama ben sevmiyorum fazla. Bana oyuncak gibi geliyor. Laptop dediğin daha klas olur.

• ya mıllet benım sorumu atladınız acaba ne zaman elden alısverıs yaptıgımız magazlara gelır bu alet ? yada o magazalarada gelıyorda hemen tukenıyor mu suan kı stok durumu nedır oda olmadı teslımat sırasında odeme yapabılecegım bı sıte onerırmısınız bayram sonu almam gerekıyor bunlardan bı tane konuyu takıp edıyorum cvp lutfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: joutfu

ya mıllet benım sorumu atladınız acaba ne zaman elden alısverıs yaptıgımız magazlara gelır bu alet ? yada o magazalarada gelıyorda hemen tukenıyor mu suan kı stok durumu nedır oda olmadı teslımat sırasında odeme yapabılecegım bı sıte onerırmısınız bayram sonu almam gerekıyor bunlardan bı tane konuyu takıp edıyorum cvp lutfen

Kusura bakma dostum gözümüzden kaçmış

Bu makineler büyük tekno marketlere gelmiyorlar. Nedenini henüz bilmiyoruz ama yoklar çoğu kişide bundan şikayetçi göremiyoruz diye. EEE 700 ve 900'ler teknosada mevcut ama 1000H'ye hiç rastlamadım. Kapıda ödeme seçeneği olan siteler zaten çok az. Ve onlarda da bilgisayar satışı yapılacağını sanmıyorum. Çoğu kredi kartıyla ve eft/havale ile çalışıyorlar. EEE serisi en çok mavi bilgisayarda bulunuyor ve sanırım kendi mağazalarında bu makineleri inceleyebilirsin. Adreslerini dewww.mavibilgisayar.com adresinden öğrenebilirsin. Tabi önce telefon ederek stok durumunu sorarsan senin için daha garanti olur. Ayrıca ben dewww.buroteknik.com adresinden almıştım fakat bu şirketin mağazasına gidersen elden de alabiliyorsun. Adresleri ve telefonları yine sitelerinde mevcut. Telefon ederek öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 29 Eylül 2008; 18:04:29 >

• teşekkurler 3 çızgı arkadas hemen bakıyorum sıtelerıne
  • malesef işime yarıyacak bırsey bulamadım bursa da ve ızmır den alma ımkanım var 2 sınınde magazası yok en azından ızmır de olmasını beklerdım :) ankadara ya 3 tane ac bıde utanmadan kocaelı ye ac ama ızmır e yok tuh neyse ama daha once elektroworl vatan teknosada senınde dedıgın gıbı 700 felan gordum acaba 1 kac hafta ıcınde 1000h da yerını alırmı buralarda ?
  • İnceleme ve görüşler için çok teşekkürler. Datron Mobee ye göz kestirmiştim kafamda ama bu incelemeden sonra biraz daha araştırmam gerektiğine kara verdim ve sonuç olarak kesinlikle 1000H alacağım. Beni en çok cezbeden özelliği multitouch oldu. iPhone kullnanlar bilirler. Touch pad de devrim niteliğinde bir gelişmedir.UMPC araştırırken 1000H de bu özelliğin olduğu gözümden kaçmış... onu da buradan öğrendim ...diğer özellikleri de bir araya getirince... evet kesinlikle 1000H.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenay

İnceleme ve görüşler için çok teşekkürler. Datron Mobee ye göz kestirmiştim kafamda ama bu incelemeden sonra biraz daha araştırmam gerektiğine kara verdim ve sonuç olarak kesinlikle 1000H alacağım. Beni en çok cezbeden özelliği multitouch oldu. iPhone kullnanlar bilirler. Touch pad de devrim niteliğinde bir gelişmedir.UMPC araştırırken 1000H de bu özelliğin olduğu gözümden kaçmış... onu da buradan öğrendim ...diğer özellikleri de bir araya getirince... evet kesinlikle 1000H.....

Doğru bir karar vermişsin dostum. Bende farkettim ki bu konuyu incelemede ele almamışım en yakın zamanda güncellemem gerekecek sanırım incelemeyi.
  • arkadasım karar verdım mecburen ınternet aracılıgı ıle alısverısı yapıcam ama daha once hıc yapmnadıggım ıcın bu konuda bıraz bılgı verırmısınız havale ıle yapmayı dusunuyorum birde acaba sızın elınıze kac gunde ulastı bılgısayar
  •  Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)
  • quote:

Depolama olayı gerçekten sıkıntı olacak. SSD avantajı olacak ama kapasitesi az olacak. SSD'yi daha büyük diskle değiştirmek istesem çok pahalıya mâl olacak. Şu an en iyi seçenek 1000H sanırım. Klavye de önemli tabi ki. Hızlı yazamadıktan sonra çok kullanışlı olmaz. Vallahi ne diyeyim, aklımı çeldiniz.

Şimdi 320 GB HDD, daha sonra 500 GB HDD ve SSD'ler yaygınlaşınca 2.5" 'lik bir SATA2 SSD alıp takabilirsin... Yani genişletilebilirilik özellikleri inanılmaz 1000H'de; en az 3-5 sene yeter insana...

• Arkadaşlar sadece incelemeyi okudum. Konuyu okumadım belki yazmışsınızdır. Ama şarz kablosunda toprak hattı yok mu? Yoksa bana mı öyle geldi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gx2delete

Arkadaşlar sadece incelemeyi okudum. Konuyu okumadım belki yazmışsınızdır. Ama şarz kablosunda toprak hattı yok mu? Yoksa bana mı öyle geldi?

Yok dostum normal fiş var.
  • İnternet üzerinden değilde mağazadan alabileceğimiz bir yer yok mu henüz?
    Bir de mavibilgisayarda stok var mı biliyor musunuz?
  • Oncelikle herkeze hayırlı olsun.Evet gerçekten guzel alet.ozellikle pil süresi.Benim sormak istediğim 900 serisindeki gibi wifi sinin atheros olup olmadıgı.mavide kontrol ettigim kadarıyla raytek adında bir çipi var.kullanan arkadaşlar bu bilgiyi dogrulayabilirlermi?çipi atheros olan varmı?.900 serisi su an wifi hackde onde.
  • Arkadaşlar, canerle birlikte 1000hde çalışan en iyi oyunları videoya alıp youtube a atmaya başladık. Kamerayla çekiyoruz ve dolayısıyla oyunlardaki en gerçekçi akış hızını görebileceksiniz.

İlk videomuz
    http://www.youtube.com/watch?v=HdJSrbR6DQs

Diğerlerini de ekledikçe konuda yazacağım. Upload işlemleri sürmekte.

Youtube açılmıyorsawww.ktunnel.com adresine girerek adresi yapıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 2 Ekim 2008; 21:52:00 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.