Şimdi Ara

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.853
Cevap
12
Favori
341.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Hulk
    http://www.youtube.com/watch?v=7BlyoumtZ1c

Videoyu kaliteli izlemek için videonun hemen altında bulunan "watch in high quality" linkine tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 2 Ekim 2008; 23:19:48 >
  • Üç çizgi; gerçekten çok güzel olmuş videolar. Oyunlar gayet akıcı. İkinci videoda FPS değerlerini görmemiz de iyi olmuş.

Şimdi asıl sorun başlıyor. Hiçbir yerde stoklarda yok bu meret. Dün Hızlı Sistem'in mağazasına sordum, önümüzdeki 2 ay içinde gelmeyecek dedi. (Hızlı sistem mağazası EEE PC 701'i ilk gördüğüm mağazaydı, yani ilk getirenlerden biriydi, bu söylediklerinden sonra çok üzüldüm gerçekten)

Eğer son zamanlarda satın alan olursa mutlaka bildirin arkadaşlar. Herhangi bir sitede stoklara falan gelirse haberimiz olsun. Karaborsaya düşecek alet yoksa.

• quote:

Orjinalden alıntı: 241

Üç çizgi; gerçekten çok güzel olmuş videolar. Oyunlar gayet akıcı. İkinci videoda FPS değerlerini görmemiz de iyi olmuş.

Şimdi asıl sorun başlıyor. Hiçbir yerde stoklarda yok bu meret. Dün Hızlı Sistem'in mağazasına sordum, önümüzdeki 2 ay içinde gelmeyecek dedi. (Hızlı sistem mağazası EEE PC 701'i ilk gördüğüm mağazaydı, yani ilk getirenlerden biriydi, bu söylediklerinden sonra çok üzüldüm gerçekten)

Eğer son zamanlarda satın alan olursa mutlaka bildirin arkadaşlar. Herhangi bir sitede stoklara falan gelirse haberimiz olsun. Karaborsaya düşecek alet yoksa.

İlk oyunda FPS değeri çıkmıyordu nedense anlam veremedim. Ama zaten gerek de yok 40-50 arasıdır tahminim.

Bu da 3. videomuz.

Need for Speed: Hot Pursuit 2
    http://www.youtube.com/watch?v=-EUWJVW6OhI

Videoyu kaliteli izlemek için videonun hemen altında bulunan "watch in high quality" linkine tıklayınız.

• Youtube videolari cok güzel olmus, tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Joen.Tuerk

Youtube videolari cok güzel olmus, tesekkurler.

Teşekkür ederim, uploadlar devam ediyor
  • Ben de bugün mavibilgisayardan 1000H siyah siparişi verdim, stokta olduğunu söylediler ama 3-4 gün sürer diyorlar elime geçmesi. başka bir yerde satildigini görmedim. geldiği zaman görüşlerimi belirtirim.
  • Yeni videolar:

Serious Sam: The First Encounter
    http://www.youtube.com/watch?v=aelCLMU8WU0

Max Payne
    http://www.youtube.com/watch?v=NCNan4VTtFg

Fifa World Cup 2002
    http://www.youtube.com/watch?v=NETv9_kgB9I

Midtown Madness 2
    http://www.youtube.com/watch?v=wx6pvy5joPQ

Videoları daha kaliteli izlemek için videonun hemen altındaki "watch in high quality" linkine tıklayınız.

İlk mesaja da ekliyorum.

• 3 çizgi, emeğine sağlık bide max payne 2 yi denermisin acaba..onda durum nasıl...

bu arada sen iyice 1000h ci oldun ha....masaüstü pc'in yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

3 çizgi, emeğine sağlık bide max payne 2 yi denermisin acaba..onda durum nasıl...

bu arada sen iyice 1000h ci oldun ha....masaüstü pc'in yokmu

Max Payne 2 de zaten inceleyeceklerimiz arasında dostum Masaüstüm var ama 1000H hep başucumda açık duruyo Yanımda olmayınca bir eksiklik hissediyorum

Bu arada 1103 numaralı yeni BIOS çıkmış. Ben yükledim herhangi bir sorun yok sizler de güncelleyebilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: serotoninlover

Ben de bugün mavibilgisayardan 1000H siyah siparişi verdim, stokta olduğunu söylediler ama 3-4 gün sürer diyorlar elime geçmesi. başka bir yerde satildigini görmedim. geldiği zaman görüşlerimi belirtirim.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 241

quote:

Orjinalden alıntı: serotoninlover

Ben de bugün mavibilgisayardan 1000H siyah siparişi verdim, stokta olduğunu söylediler ama 3-4 gün sürer diyorlar elime geçmesi. başka bir yerde satildigini görmedim. geldiği zaman görüşlerimi belirtirim.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

241, bence sen beklemeyi bırak hemen mavi bilgisayarı ara Orası son şansın belki de Ara, stok durumunu sor ve var derse ve fiyatı da uygun gelirse siparişini geç aramıza katıl artık çok geç kaldın

• quote:

Orjinalden alıntı: _-_
    241, bence sen beklemeyi bırak hemen mavi bilgisayarı ara Orası son şansın belki de Ara, stok durumunu sor ve var derse ve fiyatı da uygun gelirse siparişini geç aramıza katıl artık çok geç kaldın

Şu an alma durumum yok. 2-3 Haftayı bulabilir. O yüzden bu zamana kadar hazır olması lazım cihazın. Benim de imkanım olunca hemen siparişi vermem lazım. Tek ümidim haftaya çoğu sitede stoklara girmesi. 1-2 sitede olursa yaş olacak benim iş. Ya da hiç olmayacak.

• degerli arkadaslar;
    bayramda ankara ziyaretimde bahsettiginiz mavi bilgisayara gittim ve burada okumus oldugum yorumlardan sonra bir tane aldim. (siyah)
    hemen guncel fiyat ve stok bilgisi vereyim.
    %4 indirim (maximum'a digerlerini sormadim) 6 taksitle 719 ytl. stoklari da gayet iyiydi diye yorumladim. (doviz bugun biraz yukseldi etkilemismidir bilmiyorum)
    almak isteyipte bulamiyorum diyen arkadaslara mavi bilgisayar alternatif olabilir.
  • Arkadaşlar bu arada hangi antivirüs programını önerirsiniz 1000H ta kullanmak için?
    bir de asus destek sitesinde utilities başlığı altında antivirüs xp diye bir program buldum onu kullanmamı tavsiye edermisiniz? kullanan arkadaş var mı acaba?
  • norton kullanmada ne kullanirsan kullan (norton cular kusuruma bakmasin) avast hic kullanamadim ama tavsiye edeni cok oluyor .
  • quote:

Orjinalden alıntı: shamu

degerli arkadaslar;
    bayramda ankara ziyaretimde bahsettiginiz mavi bilgisayara gittim ve burada okumus oldugum yorumlardan sonra bir tane aldim. (siyah)
    hemen guncel fiyat ve stok bilgisi vereyim.
    %4 indirim (maximum'a digerlerini sormadim) 6 taksitle 719 ytl. stoklari da gayet iyiydi diye yorumladim. (doviz bugun biraz yukseldi etkilemismidir bilmiyorum)
    almak isteyipte bulamiyorum diyen arkadaslara mavi bilgisayar alternatif olabilir.

Çok teşekkürler. Çok iyi bir haber oldu bu.

quote:

Orjinalden alıntı: bahadirsen

Arkadaşlar bu arada hangi antivirüs programını önerirsiniz 1000H ta kullanmak için?
    bir de asus destek sitesinde utilities başlığı altında antivirüs xp diye bir program buldum onu kullanmamı tavsiye edermisiniz? kullanan arkadaş var mı acaba?

Henüz 1000H sahibi değilim ama 1000H'den biraz daha düşük özellikte bir masaüstü bilgisayarım var. 720p filmlerde bile takılıyor. Ben Avira Antivir Personal Edition kullanıyorum. Gerçekten bilgisayarı hiç yavaşlatmıyor desem yeridir. Her türlü virüsü de anında yakalıyor. Denemenizi öneririm.

• bende 2 ekimde mavibilgisayar a siparısımı vermistim bugun aksam uzerı onaylandı sıparısım artık bekleme asamasındayım ama sabırsızlanıyorum :)
  • bir soru sormak istiyorum
    ne yaptiysam microsoft bluetooth mouse'u tanitamiyorum. bu konuyla alakali degildi sanirim ama forumun bir baska basliginda bir arkadas asus'un kendi sayfasindan bluetooth versiyonunu yeniden yukle demisti baska bir arkadasa baska bir problemle alakali. acaba benim problemimi de cozermi yanlis bir sey yapmak istemiyorum da

yeni bluetooth versiyonu yukledim. ve oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamu -- 3 Ekim 2008; 23:17:46 >

• Üzerinde gelen Widcomm BT software'i sil ve sitesinden yeni versiyonunu yükle; mükemmel çalışıyor ve MS BT 5000 mouse'unu tanıyor...
  • inceleme süper olmuş... teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.