Şimdi Ara

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.854
Cevap
12
Favori
341.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BLUE MAnN

inceleme süper olmuş... teşekkürler...

Ben teşekkür ederim
  • 2 gb ram taktım ama bilgisayar özelliklerinde 0,99 gb olarak gözüküyo gene cpu-z ile bakınca 2048 olarak görüyor ama var mı bi sorun

ayrıca ürün ile gelen dvdde recovery kısmında 2,5 gb lık .gho uzantılı dosyayı norton ghost veya acronis ile kullanıp formata gerek kalmadan kullanamazmıyız

bide ben oc ile işlemciyi 2ghz çekerken bilgisayar mavi ekran hatası verip rest atıyodu acaba başka hangi program ile oc yapabiliriz mesela ben 1.9 ghz çekmek istesem nasıl yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz89 -- 4 Ekim 2008; 1:28:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uguroz89

2 gb ram taktım ama bilgisayar özelliklerinde 0,99 gb olarak gözüküyo gene cpu-z ile bakınca 2048 olarak görüyor ama var mı bi sorun

ayrıca ürün ile gelen dvdde recovery kısmında 2,5 gb lık .gho uzantılı dosyayı norton ghost veya acronis ile kullanıp formata gerek kalmadan kullanamazmıyız

bide ben oc ile işlemciyi 2ghz çekerken bilgisayar mavi ekran hatası verip rest atıyodu acaba başka hangi program ile oc yapabiliriz mesela ben 1.9 ghz çekmek istesem nasıl yapabilirim

Hocam 0.99 GB yazması biraz garip ama önemli olan CPU-Z bilgisidir Sorun yok gibi gözüküyor. .gho uzantılı dosyayı o şekil kurabilmemiz gerekiyor ama hiç denemedim henüz ihtiyacım olduğu zaman ancak deneyeceğim 2 ghze çekerken mavi ekran çıkmaması gerek. Son versiyon BIOS yüklemeni tavsiye ederim. Başka bir programla yapılmıyor eee 2.0 ghz overclocker adlı program var sadece. desteklediği hızlar 2.0, 1.8, 1.4 ve 1.0
  • çok saol hocam
  • rica ederim
  • Forumun Sıcak Fırsatlar bölümünde Hergunucuz başlığında bir liste yapıyoruz 1000H'yi satmaları için. Hergunucuz'da bu tür istekler yer bulabiliyor. Fiyatları da piyasanın oldukça altında. Almak isteyenler listeye adını ekletirse o başlıkta, şahane olur.
  • Arkadaşlar 1 saat önce İstanbul'dan geldim ..bakmadığım yer kalmadı 1000H yi hiçbir yerde bulamadım ve az önce Mavi Bilgisayarın son müşterisi olarak 1000H mi satın almış bulunmaktayım.Hemen açıp dalıyorum EEE PC ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenay

Arkadaşlar 1 saat önce İstanbul'dan geldim ..bakmadığım yer kalmadı 1000H yi hiçbir yerde bulamadım ve az önce Mavi Bilgisayarın son müşterisi olarak 1000H mi satın almış bulunmaktayım.Hemen açıp dalıyorum EEE PC ye

Hocam hayırlı olsun çok sevindim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _-_

quote:

Orjinalden alıntı: tenay

Arkadaşlar 1 saat önce İstanbul'dan geldim ..bakmadığım yer kalmadı 1000H yi hiçbir yerde bulamadım ve az önce Mavi Bilgisayarın son müşterisi olarak 1000H mi satın almış bulunmaktayım.Hemen açıp dalıyorum EEE PC ye

Hocam hayırlı olsun çok sevindim

Çok teşekkürler... bu atesi sen yaktın vallaha ...ama süper bişeymiş gerçekten...şimdi kurulumlar ve ayarlarla uğraşıyorum sonra ghost la imaj alacağım...sonraasına da bakarız artık
  • taşıma çantası konusunda sorunu olanlar evet piyasada 10" boyutunda notebook çantaları yok ama ben süper bir alternatif buldum lcwde 19,90 ytlye süper bir çanta var ve tam bizim 1000hımıza göre kılıf ile çok rahat alıyo aleti rengi siyah boyun askılı deri gibi 3-4 tane gözü var süper resim çekip yayınlicam en kısa zamanda
  • quote:

taşıma çantası konusunda sorunu olanlar evet piyasada 10" boyutunda notebook çantaları yok ama ben süper bir alternatif buldum lcwde 19,90 ytlye süper bir çanta var ve tam bizim 1000hımıza göre kılıf ile çok rahat alıyo aleti rengi siyah boyun askılı deri gibi 3-4 tane gözü var süper resim çekip yayınlicam en kısa zamanda

Hocam hemen resmini at çabuk Yarın gidip anında alayım. Bekliyoruz.
  •  Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)
     Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)
  • Ooo süpermiş ya hemen bakacağım lc waikiki dimi?
  • http://www.pikniktube.com/v/557f24b86261b7d1f0d866dcb018bd30/Datron-MOBEE-10’-ve-Most-Wanted

Hocam bir adet NFS Most wanted videosu ekledim ama bu senin yaptığın gibi FPS değerlerini nasıl gösterebiliyoruz?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ufocu

http://www.pikniktube.com/v/557f24b86261b7d1f0d866dcb018bd30/Datron-MOBEE-10�-ve-Most-Wanted

Hocam bir adet NFS Most wanted videosu ekledim ama bu senin yaptığın gibi FPS değerlerini nasıl gösterebiliyoruz?

Teşekkür ederim.

Video için eline sağlık.

FPS değerini "FRAPS" isimli program yardımıyla gösteriyoruz.

http://www.fraps.com/download.php

Programı bilgisayara kurun ve açın. Herhangi bir ayar yapmadan programı simge durumuna küçültün açık kalsın yani. Daha sonra oyuna girerseniz fps sol üst köşede belirecektir
  • quote:

Video için eline sağlık.

FPS değerini "FRAPS" isimli program yardımıyla gösteriyoruz.

http://www.fraps.com/download.php

Programı bilgisayara kurun ve açın. Herhangi bir ayar yapmadan programı simge durumuna küçültün açık kalsın yani. Daha sonra oyuna girerseniz fps sol üst köşede belirecektir

TEŞEKKÜRLER DOSTUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: shamu

degerli arkadaslar;
    bayramda ankara ziyaretimde bahsettiginiz mavi bilgisayara gittim ve burada okumus oldugum yorumlardan sonra bir tane aldim. (siyah)
    hemen guncel fiyat ve stok bilgisi vereyim.
    %4 indirim (maximum'a digerlerini sormadim) 6 taksitle 719 ytl. stoklari da gayet iyiydi diye yorumladim. (doviz bugun biraz yukseldi etkilemismidir bilmiyorum)
    almak isteyipte bulamiyorum diyen arkadaslara mavi bilgisayar alternatif olabilir.

sadece siyahı kalmış mavi bilgisayarda 1000h in
    dolar yükseldiği için de 775 ytl
    ptesi dolar düşer diye umuyorum
    çok bilgili deilim ama acaba cebitte var mıdır bilen arkadaş var mı
    belki 901 cebitte satışa çıkarılır
    bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sheltox

quote:

Orjinalden alıntı: shamu

degerli arkadaslar;
    bayramda ankara ziyaretimde bahsettiginiz mavi bilgisayara gittim ve burada okumus oldugum yorumlardan sonra bir tane aldim. (siyah)
    hemen guncel fiyat ve stok bilgisi vereyim.
    %4 indirim (maximum'a digerlerini sormadim) 6 taksitle 719 ytl. stoklari da gayet iyiydi diye yorumladim. (doviz bugun biraz yukseldi etkilemismidir bilmiyorum)
    almak isteyipte bulamiyorum diyen arkadaslara mavi bilgisayar alternatif olabilir.

sadece siyahı kalmış mavi bilgisayarda 1000h in
    dolar yükseldiği için de 775 ytl
    ptesi dolar düşer diye umuyorum
    çok bilgili deilim ama acaba cebitte var mıdır bilen arkadaş var mı
    belki 901 cebitte satışa çıkarılır
    bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim

901'i unutun. O kadar söylüyorum
  • quote:

Ooo süpermiş ya hemen bakacağım lc waikiki dimi?

evet hocam lcw'den aldım profilo şubesinden
  • quote:

quote:

Ooo süpermiş ya hemen bakacağım lc waikiki dimi?

evet hocam lcw'den aldım profilo şubesinden

Adı veya modeli ne bunun hocam şimdi orada uğraşmayalım görevlilere şöle bişey arıyorum falan diye
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.