Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Asus Dsl-N17u

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.143
Cevap
51
Favori
45.671
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      221 Mesaj
      Bu arada Merlin destek formuna yazdım. DSL modellerini hiç bir zaman desteklemez ve desteklemicekmiş. Yani asus 'un kendi firmware ile devam.. Şu transmission olayını bari ayarlıyabilsek..
      |
      |

• Yüzbaşı
      913 Mesaj
      Arkadaşlar bu cihazı router olarak kullanmak istiyorum. Gerekli ayarlar için tam adım adım aciklama yapabilirmisiniz yada nereden bulabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Lost. Prison break. Spartacus. Rome. Merlin. Once upon a time. Revolution. Heroes. . Game of thrones
      Breaking bad. The Walking dead. Sherlock. OZ. Seksenler. Stranger things
    • Yüzbaşı
      279 Mesaj
      Arkadaşlar modemi servise vereli tam 1 ay oldu değişim olacağı söylendi ama ne arayan var ne mail atan. 20 iş günü süresini de geçti. sizce tüketici mahkemesine vereyim mi?
      |
      |

• Onbaşı
      18 Mesaj
      torrent için kullanacaktım aklıma ilk bu modem geldi ama torrent işi o kadar da iyi değil herhalde daha önce 16sı vardı memnundum genel olarak o yüzden Asus geldi aklıma ama 17 almayacaksam ne alayım ne tavsiye edersiniz ya da bu torrent sorununun düzelme ihtimali var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      İçinizde Zula oynayan vardır eminim. Oyunda her maç sonunda bitim ekranı gelir şu kadar adam vurdun şu kadar metaryal aldın v.s her maç sonunda bu ekran gelir gelmesi gerekir.

3 önce başladım bu oyuna, bu ekran bende gelmiyordu ve her maç sonu uzun bi süre bekliyordum, maç sonlarında da metaryel kazanamıyordum hesaba geçmiyordu, denemediğim yöntem v.s kalmadı format işletim sistemi değişikliği çeşit çeşit ekran kartı driveri, en sonunda pes ettim, amd ile uyumlu değil demek ki dedim.

Bir gün elektrik gitti modemde gitti tabi o esnada, bende telefonumdan hospot özelliğini açıp öyle girdim oyuna, vee sorunsuzca maç sonu gelmesi gereken geliyordu meğersem bizim asus modem sıkıntılıymış, aylardır beni deli eden sıkıntı bizzat Asus Dsl N17u modemmiş.

5 yıllık eski bir airtes modem bağladım tıkır tıkır çalışıyor hiç bir sorun yok.

Yani olacak iş değil bu kadar pahalı bir modemde böyle salakça bir hata var, bütün eski yeni sürümlerini denedim, çeşit çeşit ayarlarını kapatıp açtım yok, asus modemi takınca oyun sonu gelmesi gereken ekran gelmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 10 Ağustos 2018; 17:59:46 >
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
türksohbet.net
SEO
chat.gen.tr
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.