Şimdi Ara

ASUS Bilgisayarımı Ateşle Kazananı 'Efekt Kategorisi' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel videolar vardı ve hakeden kazanmış kesinlikle.

• Batırfield fena olmuş bende çok beğendim.

• Hayırlı uğurlu olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş hak edene gitmiş ben cengiz beyi sanırım olacak o kadar ekibinden hatırlıyorum orada oynuyordu kendisi
  • Ünlüye gitmiş hayırlı olsun. :) Güzel yapmışlar ama.

• Bence gerçekten hak etmiş, tebrik ederim.
    Ama kapıyı, kilidi değiştirmekte fayda var :) Öyle bir yerde öyle bir bilgisayar... Aman hocam, aman hocam!

• Bir de parası olan kazanmış muhabbeti yapmışlar ya! Ulen adamın oturduğu yere, eve, mekana bir bak allasen vicdansız!

• Kazanan videoyu paylaşacak var mı, boşuna 40 dakika izlemeyelim.
  • abi başkasının yerine niye ben utanıyorum ya özgüvene bak çocuklardaki :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Sanki Adanalı'lara gitmesi daha iyi olurmuş.

Kardeş Adana'lılardan kastın hangi video? Sanırım iki tane Adana'dan katılan var biri bendim, benim ki şu uçak animasyonlu olan. Yani asus kargo uçağını kaçıran deli hırsız olayı. Bu videodan mı bahsediyorsun Adanalı arkadaşlar derken? Bu arada daha önce de yazdım, kazanan arkadaşın videosunu da beğendim, kafa kafaya gitmişiz ama kıl payı da kaybetmişiz, bir daha ki yarışmaya diyelim hayırlı olsun. Sanırım mesaj kısmından bir juri'nin 7 puan vermesi üzerine geri kalmış oldum, mesaj işini de özenli ve dengeli şekilde ayarlayıp alttan alttan vurgularsak acındırma olmaz ve o şekilde daha iyi olur diye düşünüp dengeyi o şekilde sağladık ama yetersiz geldi bu durum. Biraz daha bastırsaymışım keşke Asus - Asus diye. Gerçi Cengiz bey'in filminde de Asus kelimesi geçmiyor, sonunda bir asus kasa var sadece ama güzel bir filmdi o da.

Evet şu uçak kaçırmalı olan :D

• Kazanan arkadaşlara her ihtimale karşı önce birer çelik kapı almalarını öneririm malum evlerin adresleri ifşa oldu nolur nolmaz

Ayrıca kutladığımı da belirteyim , seneye biz de katılırız inş.

Bu arada Mesut Abiye de her seferinde güler yüzü için teşekkürler.

+Şu adamlara birer nescafe çay vb. bir şey yapın lo ya da videodan mı kesilmiş kuru kuru konuşuyorsunuz ikidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Sanki Adanalı'lara gitmesi daha iyi olurmuş.

Kardeş Adana'lılardan kastın hangi video? Sanırım iki tane Adana'dan katılan var biri bendim, benim ki şu uçak animasyonlu olan. Yani asus kargo uçağını kaçıran deli hırsız olayı. Bu videodan mı bahsediyorsun Adanalı arkadaşlar derken? Bu arada daha önce de yazdım, kazanan arkadaşın videosunu da beğendim, kafa kafaya gitmişiz ama kıl payı da kaybetmişiz, bir daha ki yarışmaya diyelim hayırlı olsun. Sanırım mesaj kısmından bir juri'nin 7 puan vermesi üzerine geri kalmış oldum, mesaj işini de özenli ve dengeli şekilde ayarlayıp alttan alttan vurgularsak acındırma olmaz ve o şekilde daha iyi olur diye düşünüp dengeyi o şekilde sağladık ama yetersiz geldi bu durum. Biraz daha bastırsaymışım keşke Asus - Asus diye. Gerçi Cengiz bey'in filminde de Asus kelimesi geçmiyor, sonunda bir asus kasa var sadece ama güzel bir filmdi o da.

Sizin videonuz gercekten iyiydi ve dediginiz gibi kazanan videoda asus gerecekten gecmiyor sadece en son asus kasada goruyoruz.
    Daha cok asusu on plana cikarmak yerine resmen subliminal mesaj gibi kalmis.. Asus olmasaydi konu basligi bu yapim battlefielde dalga gecmek icin cekilmis derdim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• orda bir bağlama duruyor keşke kendisinden bir türkü çalmasını rica etseydiniz öyle kuru kuruya getirip gitmişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zbilici

Bir de parası olan kazanmış muhabbeti yapmışlar ya! Ulen adamın oturduğu yere, eve, mekana bir bak allasen vicdansız!

Arkadaşım sen cihangirden yalı alınacağını mı sandın?O kötü dediğin yer istanbulda her hangi bir yerdeki villa kadar değerli.Zaten oyuncuların ve yönetmenlerin geneli cihangirdedir, evleri böyledir.Cahil cahil konuşmayın gözünüzü seviyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efekt kategorisindeki bilgisayarın işlemcisi 4770k ram 1600 mhz

oyun kategorsindeki bilgisayarın ekranı gtx 760 bellek 1866mhz

şimdi adama sorarlar işlem gücü gereken kasaya neden 6 çekirdekli işlemci konmaz?
    oyun oynayacak adama neden gx 690 verilmez?

bunu anlamakta cidden zorluk çekiyorum.
  • yarışma değerlendirme süreci tam bir saçmalıktan ibaretti.

ilk günden beri takip ettim.

ne bir bilgi verme nede sonuçları adam gibi açıklama gereği duymamışlar.

şu yukarıda mesut beyin söyledikleri bile daha önce söyledikleri ile çelişiyor.

sürekli yanlış yönlendirmelerde bulunup duruyorlar.

ne demişler kendileri yok efendim profesyonellerde katılabilir.

hadi çıkarın kayıtları nerde dediniz bunu.

üstüne basa basa neden asus bilgisayara ihtiyacınız var mesajını verin diyorsunuz.

bu videoda mesaj nerede.

madem böyle bir iş yapacaktınız neden insanlarla alay ediyorsunuz.

sonuçları liste halinde açıklama gereğiniz doğmuştur.

mümkünse bu yarışmayı bir daha sizler yapmayın.

NOT: YARIŞMAYA KATILMADIM.DIŞARIDAN GÖZLEMLERİM BU YÖNDE.
  • öncellikle arkadaşı tebrik ediyorum, cidden on numara beş yıldız bi video hazırlamış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.