Şimdi Ara

ASUS Bilgisayarımı Ateşle Kazananı 'Efekt Kategorisi' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazananı kutlarım diyeceğim. Ama, diyesim pek gelmiyor. Zira bir sürü amatör ruhluya yazık etmişsiniz.

Puanlama sisteminize bayıldım. Puanlamasız puanlama sistemini ilk defa gördüm. O kadar saçmaydı ki, birinde üçünüz de puan veriyordunuz. Diğerlerinde Mesut vs vs vs.

Çok saçmaydı. Bence artık siz yapmayın bu işi. Zira haksızlık yapmışsınız.

O uçaklı video almalıydı. Amatör ruh en güzeliydi burada.

Saçma sapan bir iş olmuş.

• kazanan videonun üstünde bir yapım yok..adam hakkıyla almış..
    ilk kez gözüm arkada kalmadı.keşke o alsaydı bu alsaydı diye..
    juri nin kararı doğru.
  • Emre beyin laptopu niye küçük niye dışlıyosnz adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

kazanan videonun üstünde bir yapım yok..adam hakkıyla almış..
    juri nin kararı doğru.

Efektte öle ama yarışmaya katılmamış biri olarak sanki efektsiz olan pek de hak etmemiş gibi sen ne diyosun efektsiz yarışmaya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 7 Şubat 2014; 22:22:00 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Asus bir daha ki yarışmaya xeon işlemci verir server kurarız.gtx 760 değil gtx 760 sli ve de overclock edilmiş bir modeli.Oyunlarda gtx690 da 2 adet grafik işlemci bulunduğundan oyunlarda stabilizite sorunları yaşanıyor ancak gtx 780 konulabilirdi açıkçası.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Haklı olabilirsiniz.Uçak videosuyla katılan kişiye de hakaret etmiyorum yanlış anlaşılmasın.Ancak her yarışmada amatör kişiler de profesyonel kişilerde olabilir gayet doğal bir şeydir.Uçak kaçırma videosu güzeldi gerçekten yaratıcılık ve emeğin güzel bir şekilde harmanlanmasını içeriyordu.Uçak kaçırma videosunda maymun belgeseli kısmında biraz tempo düştü ama gayet espirili güzel bir şekilde yapılmış.Batırfield videosunda ortadaki silahı doğrultuğunuz kısım ile silahı tutmanız gibi detaylara çekimler sırasında çok önem verilmesi gerekiliyor bence düşünce çok güzeldi videoda detaylardan feragat edilseydi.silah ile silahı doğrultma yerinin uyuşması gibi güzel bir video olmayabilirdi.Benim gönlümde 2 videoda birinci.Bu yarışmada gördüğünüz gibi kameranın karşısına geçip gerçekten çok ihtiyacım var diyen kişiler kazanmıyor.Güzel videolar vardı.Ama sadece bir tek 1. olabilir.1. olmayan kişiler sitem etmesin bence kendilerini geliştirip kamera olsun ince detaylar olsun yeniden video çekmeliler.Videolarda kazanan önemli değil eğlenmek yeni bir şeyler öğrenmek önemlidir...

Saygılarımla,
    BurGamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 8 Şubat 2014; 0:04:15 >

• kayserili73 kullanıcısına yanıt
    bir önceki yarışma fiyaskoydu da bu yarışmada oldukça tecrübeliler. Yani kazananı iyi tespit etselerde yarışmanın baştan sona kadar bitiş sürecinde
    eleştrilerde, donanımların açıklanması sürecinde çok deneyimsizlerdi.

Efekt konusunda ben o oyuncu arkadaşın alacağını düşünmüyordum, kan, sigara, cinsellik vs gibi bir takım faktörlerden bazı yarışmalardan
    diskalifiye olan insanlar olmuştur ben bu arkadaşın da eleneceğini düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

bir önceki yarışma fiyaskoydu da bu yarışmada oldukça tecrübeliler. Yani kazananı iyi tespit etselerde yarışmanın baştan sona kadar bitiş sürecinde
    eleştrilerde, donanımların açıklanması sürecinde çok deneyimsizlerdi.

Efekt konusunda ben o oyuncu arkadaşın alacağını düşünmüyordum, kan, sigara, cinsellik vs gibi bir takım faktörlerden bazı yarışmalardan
    diskalifiye olan insanlar olmuştur ben bu arkadaşın da eleneceğini düşünüyordum.

size kısmen katılıyor ve hak veriyorum.
    özel efekt kategorisinde yanlış yaptılar.sonuçta bir profesyonel oyuncu ve stüdyo çalışmasına ödülü verdiler.
    bu da amacının dışına sapmalarına neden oldu.
    dediğiniz gibi özellikle sigara olayı yanlış oldu.
    ayrıca yarışmayı amatör gibi gösterip profesyonellere ödülü vermeleri ise diğer bir handikap.

burda ki diğer hata ise kim finale kaldı kim kaçıncı oldu ya da kim kaç puan aldı hiçbir şey yok.

direkt olarak benim adım hıdır kazanan budur gibi birşey oldu.
    ben daha güzel yapımları izledim çok daha eğlenceli ve dolu dolu videolar.
    o arkadaşlar adına üzüldüm doğrusu

ben profesyonel veya değil hak edene gitmesinden yanayım. Bizim halk fakir edebiyatını sever, o yüzden dh ekibini tebrik etmek lazım.
    en iyi işi yapanı ödüllendiriyorlar.

Puanlamaya gelince kendileri neye kaç puan verdiklerini söylediler, o videoları en azından tamamen izlediklerinden eminim.

top 3 katılımcıyı orda eleştirmeleri de iyi birşey. Gönül isterki top 7, top 5 felan yap ama neyse bunlar bile yetti.

Bir video yaptımı en fazla 3-3.5 dakika yapacaksın. Çok uzatmanın alemi de yok, izlerken ben kustum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

ben profesyonel veya değil hak edene gitmesinden yanayım. Bizim halk fakir edebiyatını sever, o yüzden dh ekibini tebrik etmek lazım.
    en iyi işi yapanı ödüllendiriyorlar.

Puanlamaya gelince kendileri neye kaç puan verdiklerini söylediler, o videoları en azından tamamen izlediklerinden eminim.

top 3 katılımcıyı orda eleştirmeleri de iyi birşey. Gönül isterki top 7, top 5 felan yap ama neyse bunlar bile yetti.

Bir video yaptımı en fazla 3-3.5 dakika yapacaksın. Çok uzatmanın alemi de yok, izlerken ben kustum artık.

işte o ilk 5 yada on 10 olmaydı.
    ben tüm videoları izledim.harika videolar vardı.
    ama o videoları değerlendirme de dahi göremedik.
    şimdi adamlar düşünecek benim video ellerine mi ulaşmadı diye.

aynısını başka bir arkadaş ilk asus yarışmasında yaşamıştı, o halde o arkadaşlar kendi adlarına yönetime başvurmalılar.
  • İçimden geçenleri söylemek istiyorum, içimi dökeyim de eksi veya artı alacak olmam umurumda değil tabi ki. İnanın şu donanım haberde mesut Abi olsun erdi Abi olsun Ekrem Abi olsun gerçekten çok seviyorum bu insanları, verdikleri emekler sayesinde buralara kadar hakkıyla geldiler hepsini severim sosyal medyadan da hepsini takip ediyorum ama açık olarak söylemek gerekirse bu yarışma, bu jürilik, berbat olmuş.

Yarışmacının videosu değerlendirilirken kendi aralarında jüriler muhabbet ediyor, bi gülmeler bi sohbet. Yarışmacının o anki piskolojisini düşünsenize? Çocuk heyecanlı heyecanlı yorumunuzu beklerken " hadi videom'a bakın, bi baksalar hak verecekler! orda bir espiri yapmıştım!" vs. vs. diye saydırıyordur içinden. Düşünün emek harcadığınız bir şey var ve değerlendirilirken jüriler kendi aleminde. Ben bile izlerken Allah aşkına susunda video sonunda değerlendirme yapın dedim içimden. ben üzüldüm arkadaşlara jüri olmadığım halde.bazen eski yarışmadan bahsediliyor, bazen espiri yapılıyor filan izlerken ben utandım açıkçası. Evet bilmiyorum belki daha önceden izlemişsinizdir ama ben böyle değerlendirme görmedim.

Mesut abim bir oy veriyor ekrem ve asus yetkilisi abimizde yüzde 90 ya aynı puanı veriyor yada çok belli etmeyelim der gibi çok nadir farklı puan veriyor. Bazen diğerleri hiç puan vermiyor sadece mesut abi puan veriyor ben anlamadım bu işten birşey. Ne yarışmaya katıldım nede bir parmağım var ama acıdım emek veren yarışmacı arkadaşlara. Sonuç olarak, ne kadar espiri konu senaryo vs densede ASUUS ASUUS diye gözümüze gözümüze sokanlar kazandı. Gerçekten kazananlar bana göre hakettiler ama diğer arkadaşlar adına üzüldüm. ciddi ciddi üzüldüm harbi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Bu yarismayi kazanabilecek kadar iyi Efekt yapan bilgisayarim olsa buraya niye katiliyim

Efektsiz kategori de var.
  • 16 DAKİKADA MARKA ÖN PLANA ÇIKMIŞ SONRADAN GİTMİŞ DENİYOR ?
    Markaya sevgi gösterisi yapılınca kazanılıyor yani ?
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Merhaba,

Videonun başında sanırım kaçırdınız biz tüm videoları zaten izleyip puanlama sonucu son 5'e kalan videoları size izlettirdik.

Ve tekrar izlerken de bu videolara neden puanlar verdiğimizi sizlere anlatıyoruz :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

kazanan videonun üstünde bir yapım yok..adam hakkıyla almış..
    juri nin kararı doğru.

Efektte öle ama yarışmaya katılmamış biri olarak sanki efektsiz olan pek de hak etmemiş gibi sen ne diyosun efektsiz yarışmaya ?

efekt demek..sadece adobe degildir.
    ortam ,ışık,kostüm...bunun hepsini harmanlayıp bir sunum yapar ikende 100 kişiye sorduğunda aynı şu cevabı almabilmektir
    -bu adam şunu anlatıyor

ama kabahat juride...kendinilerini neden riske atıyorlar ki

ACUN ILICALI gibi aç bir sms referandum TOPU halk a at başını ağrıtma
    birinciyi ben seçmedim ki ?
    HALK SEÇTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 8 Şubat 2014; 11:41:58 >

• yine güzel bir yarışma olmuş. ben uçak kaçırmalıyı beğensemde 1.olan video da gayet iyi, ödülü kazanan güle güle kullansın.
  • batırfild güzeldi tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

Kazanan kisi olacak o kadar da oyuncu olarak oynuyodu eğer oysa

Evet, Olacak O Kadar'da oynuyordu. Videonun hemen başında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 8 Şubat 2014; 20:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

Kazanan kisi olacak o kadar da oyuncu olarak oynuyodu eğer oysa

Evet, Olacak O Kadar'da oynuyordu. Videonun hemen başında.

Hm dogruymus ilk gördügümde video aklıma geldi gördügüm yüzleri asla unutmuyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.