Şimdi Ara

Asus B450M Dragon Bulk AnaKart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar AnaKartım B450M Dragon Bulk Kasamın Fan Rengini Değiştirmek İçin Yazılımı Gerekiyor İnternetteki Asusun Sitesinden Hiçbirşey Anlamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim.Teşekkürler

• Anakartınızın asusun aura rgb desteği yok. Kasanızdaki fan renklerini manuel olarak kontrolcü üzerinden değiştirmeniz gerekli.
  • Kasam Corsair Carbide Spec Delta RGB Nasıl Renkleri Yönetebilirim Kasanın İçreğinde Anakartın Yazılımıyla Yönetiliyor Dior.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarnedKiller

Kasam Corsair Carbide Spec Delta RGB Nasıl Renkleri Yönetebilirim Kasanın İçreğinde Anakartın Yazılımıyla Yönetiliyor Dior.
    Bazı model anakartların rgb desteği bulunur. Kasanızdaki fanları anakartın rgb çıkışına bağlayarak yazılım ile kontrol edebilirsiniz ama sizin anakartınız da maalesef bu rgb çıkışı yok. Kasa içerisinde gelen kontrolcü olması gerek fanların rgb girişini kontrolcüye bağlayıp diğer 3 pin çıkışlarını anakartınızın üzerindeki fan girişlerine bağlarsanız manuel olarak renk değişimini yapabilirsiniz. Kontrolcünün resmini ekliyorum. Kasanın içinden çıkması gerekiyor.

Asus B450M Dragon Bulk AnaKart

• Sağolun Hocam Buldum Kontrolcüyü.
  • Selamlar
    Peki bu anakartda 5.1 ses desteği var mı ? Ve bu çıkışı nasıl alabilirim. Ev sinema sistemim var her şekilde giriş mevcut ama PC den ne ile çıkacak ses onu bilmiyorum.
    Ekran kartı takılı o sebeple hdmı ile aktarmak mümkün mü mumkunse kartın üzerindeki hdmı mi kullanayım yoksa ekran kartının hdmı mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.