Onbaşı
14 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar 1 Yıl Önce Pc yi Aldım Termal Macun veya Fan Temizliği Yapmadım. Şu Sıralar 2 Haftadır Pc yi açarken Yüksek bi sesle açılıyor Çözümü nedir. Teşekkürler

Sistem Özellikleri:

Anakart : Asus B450M Dragon Bulk

Ekran Kartı : Asus Dual RTX 2060 6gb

Ram : T Force 16 Gb 3200mhz

Ssd : JamesDonkey 480 gb

Hdd : Seagate Barracuda 1tb

İşlemci : Ryzen 5 3600

Selamlar 1 Aydır Windows'ta veya Windowsta gezinirken çok fazla takılmalar oluyor. Oyunlarda Fps sıkıntısı asla yaşamıyorum ama windowsda dolaşırken çok fazla yaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz Teşekkürler.

Sistem Özellikleri:

Anakart : Asus B450M Dragon Bulk

Ekran Kartı : Asus Dual RTX 2060 6gb

Ram : T Force 16 Gb 3200mhz

Ssd : JamesDonkey 480 gb

Hdd : Seagate Barracuda 1tb

İşlemci : Ryzen 5 3600

Elimde 10 Yıllık Monitör Var Team Gx1 480gb Ssd Var Açılış Süresi 10 15 sn gibi bi süre Monitör Açılışı Etkilermi Teşekkürler.
Oyun Oynarken Yada Video Editlerken Pc Hata Vermeden Direk Çöküyor Ne Yapmam Lazım Format Attım Düzelmedi Teşekkürler.
Oyun Oynarken Yada Video Editlerken Pc Hata Vermeden Direk Çöküyor Ne Yapmam Lazım Format Attım Düzelmedi Teşekkürler.
Merhabalar Ses Sistemi Alıcam 5+1 550 tl ye kadar Önerebileceğiniz Marka Model Varmıdır Teşekkürler.
Merhabalar
430 Tl Bandında Optik Switch Klavye Sizce Alınırmı Yada 400 tl ye Önerebilceğiniz Mekanik Klavye Varmı Rgb Şart
Selamlar
Gta V Kurucam Ama İnternetim 40 mbit Hız Veriyor Tahmini Kaç Günde İndirebilirim ve Asus Dual RTX 2060 Ekran Kartım Fazla Isınırmı Teşekkürler.
Merhabalar AnaKartım B450M Dragon Bulk Kasamın Fan Rengini Değiştirmek İçin Yazılımı Gerekiyor İnternetteki Asusun Sitesinden Hiçbirşey Anlamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim.Teşekkürler
Merhabalar. Rampage Hydra R6 Full Color RGB Klavyesini Alıcam Ama Ses Açma Kapama Aracı Her Renk Oluyormu Yada Renklimi. Teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.