Şimdi Ara

Asus Armoury Crate hk;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sistemimde Asus anakart, ekran kartı ve armoury crate uyumlu rgb ram var. Fakat şöyle bi sorunum var uygulamanın önceki sürümünde sadece rami görüyor ekran kartının rgb efektini kontrol edemiyordum. Güncelleme gelmiş uygulamaya güncelledim bu sefer hepsini görüyor fakat uygulama açılır açılmaz 2-3 saniye içinde kendi kendine kapanıyor. Bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

• Merhaba Win10 kullanıyorsanız eğer ayarlardan dil e gelin ingilizce birleşik kralık dil paketini indirip seçin ve oturumu kapat aç yapın sorun düzeliyor.

Win11 ise son güncel bios yüklemesini yapmanız lazım.

• win 11 kullanıyorum aynı sorun bende de var uninstal programıyla sildim tekrar kurdum olmuyor yine kapanıyor. asus bu yazılım konusunda berbat

• teknik deteğe yazmıstım direk cevabı atıyorum : Son gelen güncelleme ile birlikte dil paketinde bir uyumsuzluk olduğundan yeni gelecek güncelleme ile sorun çözümleniyor olacaktır.

Dilerseniz bu süreçte uygulamayı kullanmak isterseniz bilgisayar dilinizi ingilizceye çevirerek uygulamayı yeniden indirip kullanabilir ya da yeni güncellemeyi bekleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.