Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
11
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ekran ayarları konusunda kullandıgınız ayarları paylaşabılırmısınız
  • Ekleyelim efenim ASUS MX279H ..
  • Duvara aslılabilse almak istiyordum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire

Arkadaşlar mönitörün çözünürlüğünün kötü olduğunu okudum bir çok yerde. Full çözünürlükte dahi piksellerin sayılabildiği kadar kötü olduğunu beyan edenler var. Siz kullananlar olarak çözünürlük konusunda ne diyorsunuz? Artı olarak mönitörün çok hata yaptığını görüyorum yazdıklarınızdan. Nerden baksanız 7-8 tane servise götürdüm diyenleri okudum başlık altında. O kadar çabuk mu deforme oluyor cihaz anlam veremedim.

Millette ne göz var arkadaş Normal kullanımda pikselleri ayırt edebilme şansı yok. Ama 1440p çözünürlüklü monitörler elbette daha keskin görüntü verecektir. Orta halli ev kullanıcıysanız bence o kadar fark vermeye gerek yok.

• Bu arada beni de ekleyin diycem ama konuyu açan arkadaşın konuya baktığını sanmıyorum epi topu 2 kullanıcı var gözüküyor.
  • Duvara asılamasada bana göre piyasada daha iyi bir alternatif olmadığı için bende MX279H aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 3 Mart 2014; 17:04:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Asus un sitesinde MX279H ye ait ICC Profile ( Renk profili) bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?
  • Bu monitörü xbox veya ps3 e bağlayan varmı ?kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

• Bende bu mönitörü alıcagım film ve oyunlardaki perfonmansı nasıl kullananlar bilgilendirse ?
  • Tekrar merhaba arkadaşlar ufak bir sorunum var. ben monitörü hdmi üzerinden bağladım. sesi monitöre aktarınca izlediğin bir şeyde sesler sanki beyaz showdaki metan gazından içlerine çekmişlerde öyle konuşuyorlarmış gibi geliyor. Hdmi kablodanmı kaynaklanıyordur?
  • sorun düzeldi arkadaşlar
  • MX239H monitörüm bozulmuştu,3 gün önce tamirden geldi.Lcd'si ve anakartı değişmiş,ışık sızması artık yok denecek kadar az.Tek sorun arka taraftaki plastiğin tek tırnağı oturmamış,ayak kısmına gelen kısım monitörü öne arkaya hareket ettirince çatırdıyor.Ne yaptıysam yerine oturtamadım. Servis lcd değişti derken paneli mi kastediyor?
    Birde ekran ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz ben standart modda parlaklık 100,konrast 90'da kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 22 Mart 2014; 15:33:08 >
  • Bu monıtor vatanda hep ındırıme gırerdı

daha gecen hafta ındırımdeydı

bu hafta yıne butun urunlerde ınıdırım var ama bu monıtorde yok ılgınc
  • Yaklaşık 1 hafta önce bu monitjrü aldım. Birkaç gün önce sorun yaşamaya başladım. PC açık iken kendini kapatıp açıyor. Standby modundayken kendini açıp kapatıyor. Kapatıp açması ise Asus yazısı gelip kapatıyor ve tekrar açıyor bunu en az 5 kez tekrar ediyor. Aklıma takılan ise herhangibir ayarı mı var yoksa arıza mı? Başına gelen oldu mu hiç?
  • 27 inç oyun için önerebilceğiniz monitör var mı ? fiyat 1000 tl ilgilenirseniz sevinirim :)
  • Benide ekleyin listeye :) İnş. haftasonu alacağım ama 23 INC olanı i başlığı 23,27 yapsanız daha iyi olurdu :)
  • DeepBlueTR kullanıcısına yanıt
    Satın alırken test yaptırmadınız mı ? En kısa sürede aldığınız yere götürmeniz onlar ilgilenecektir. Yada ekran kartında'da sorun olabilir anakartın onboard giriş var ise ona takıp deneyin, bir diğeri ise VGA ve diğer HDMI girişine takıp test edin.
  • Test yaptırsam bile ortaya çıkmayacaktı çünkü monitörü aldıktan hemen sonra başlamadı sorun. Götürüp iade ettim. Hepsiburadadan daha iyi fiyata aldım.
  • Merhaba arkadaşlar, ASUS MX279H 27" monitör arıyorum, ekranı çiziksiz, garantili, sorunsuz olup satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.
  • Arkadaslar bu monitorun 23 inc olanini sadece PS4'te kullanmak icin alicam. Konsolda kullanan arkadaslar rica etsem yardimci olabilir mi? Konsol performansi, goruntu kalitesi ve hoparloru nasil? Tavsiye ediyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.