Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
586
Cevap
12
Favori
51.727
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    282 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheAnswer23

Bu mesaj silindi.
    evet haftasonları
    |
    |

Bazen bilgeler bile sonu göremez
  • Binbaşı
    1879 Mesaj
    quote:

Arkadaslar electroworld de 899 teshir urunu.1 ay olmadi geleli dediler ne diyorsunuz vatanda su an 1200 tl. Tamam derseniz hemen alacagim.
    quote:

Arkadaslar electroworld de 899 teshir urunu.1 ay olmadi geleli dediler ne diyorsunuz vatanda su an 1200 tl. Tamam derseniz hemen alacagim.

VATANDA %30 indirim varmış. Ben vatandan 930 TL ye almıştım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sky1059

Merhaba Arkadaşlar bendede bu monitör var ve memnunum yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. benim bir sorum vardı, bu monitöün arkasında jelatin var ilk açtığımızda aynı parlak jelatine benzer bir madde ön paneldede varmıdır acaba var gibi gözüküyor ufak kıvrımlar var ama keskin bir alet ile açmaya cesaret edemedim,, yardımcı olabilirmisiniz :) yoksa var ise kalsınmı görüntüde fark edermi ..

Alıntıları Göster
    quote:

Merhaba Arkadaşlar bendede bu monitör var ve memnunum yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. benim bir sorum vardı, bu monitöün arkasında jelatin var ilk açtığımızda aynı parlak jelatine benzer bir madde ön paneldede varmıdır acaba var gibi gözüküyor ufak kıvrımlar var ama keskin bir alet ile açmaya cesaret edemedim,, yardımcı olabilirmisiniz :) yoksa var ise kalsınmı görüntüde fark edermi ..

Bendeki jelatin duruyor çıkarmadım. Zaten ekranın arkasında. Çıkarmasan daha iyi olur.

• Yüzbaşı
    282 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

quote:

Bendeki jelatin duruyor çıkarmadım. Zaten ekranın arkasında. Çıkarmasan daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

ekranın ön tarafında birşey yok olsa kabarırdı 1 ayda
    |
    |

Bazen bilgeler bile sonu göremez

• Çavuş
    68 Mesaj
    Monitör u aldim renkler falan müthiş yanliz gözlerim sabah kan canagina döndü sizin kullandiginiz ayarlar nedir oyun yada film için ozellikle karanlik odada

Ben parlakligi 0 getirdim sanki sariya caliyor yardimcci olabilecek varmi ? Çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: onerealife

Monitör u aldim renkler falan müthiş yanliz gözlerim sabah kan canagina döndü sizin kullandiginiz ayarlar nedir oyun yada film için ozellikle karanlik odada

Ben parlakligi 0 getirdim sanki sariya caliyor yardimcci olabilecek varmi ? Çok memnun olurum
    konuyu tamamen okuyamadım affınıza sığınarak okuduğum kadarıyla renkler mükemmel denmiş konuda çok araştırdım ama göremedim panel i 8 bit mi acaba?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hardboy35

konuyu tamamen okuyamadım affınıza sığınarak okuduğum kadarıyla renkler mükemmel denmiş konuda çok araştırdım ama göremedim panel i 8 bit mi acaba?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar hdmi uydu bağlamak için ekstra bir şeye gerek var mı acaba?

bende yeni aldım bu arada :)

hdmi kablosu ile bağlayacaksın. ben öyle kullanıyorum.hayırlı olsun
    |
    |
    RedGhost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: buzkan

bu monitör vatanda stoklara zor girer bu gidişle

Alıntıları Göster
    kullanan arkadaşlar oyun ve film için nasıl monitör oyun için değil diyorlar ama oynayanlar vardır herhalde hafta sonuna alabilirim ..

yoksa bunu mu almalıyım?

http://www.vatanbilgisayar.com/Monitör/asus-vs278q-27-vs278q-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64399#allImages

• Teğmen
    182 Mesaj

Film için linkdeki monitörden kesinlikle iyidir ...Çercevesiz ekranda film ayrı bir güzel...Oyun konusunda ben hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşayanlarda nasıl bir göz var onuda anlamıyorum zaten ....Çok kafana takıyorsan bende ankradayım misafirim ol 1 saat oyun oyna aklındaki soru işaretleri gitsin ....
    |
    |
    caga17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 07JoKeR06

Film için linkdeki monitörden kesinlikle iyidir ...Çercevesiz ekranda film ayrı bir güzel...Oyun konusunda ben hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşayanlarda nasıl bir göz var onuda anlamıyorum zaten ....Çok kafana takıyorsan bende ankradayım misafirim ol 1 saat oyun oyna aklındaki soru işaretleri gitsin ....
    quote:

Orijinalden alıntı: 07JoKeR06

beklediğim cevap buydu teşekkürler ozaman hafta sonuna alıyorum :)
    |
    |

• Yarbay
    4923 Mesaj
    Bu monitoru veya 23 inch olanini kullananlar acaba benim icin hoparlorleri deneyebilir mi..hoparlorum patladi ve hoparlor alicam ama bu monitorun ustunde bang n olufsen olmasi cezbetti.acaba ses olayi misal bir logitech in 100 tl lik hoparlorundne iyi mi kotu mu ?baslar var mi azda olsa ?
    |
    |

Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )

Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )

When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bu monitoru veya 23 inch olanini kullananlar acaba benim icin hoparlorleri deneyebilir mi..hoparlorum patladi ve hoparlor alicam ama bu monitorun ustunde bang n olufsen olmasi cezbetti.acaba ses olayi misal bir logitech in 100 tl lik hoparlorundne iyi mi kotu mu ?baslar var mi azda olsa ?
    panel hakkında kimsenin biligisi yokmu
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hardboy35

panel hakkında kimsenin biligisi yokmu

Alıntıları Göster
    Ben de bunu alacaktım ama, oyunlardaki fonksiyonelliğnii düşünüp, ASUS 27" VK278Q GENİŞ EKRAN WEBCAM'Lİ LED MONİTÖR ü almaya karar verdim.

Selamlar
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Ben de bunu alacaktım ama, oyunlardaki fonksiyonelliğnii düşünüp, ASUS 27" VK278Q GENİŞ EKRAN WEBCAM'Lİ LED MONİTÖR ü almaya karar verdim.

Selamlar

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ikinci hdmi'dan recevier bağladım. jameson j2016 modeli. önce geçişlerde ekran hdmi 2'ye geçince donuyordu ve kapatıp açınca (1 saniye sürüyor zaten) düzeliyordu. şimdi o da olmaz oldu. hdmi'ları değiştirdim bir değişiklik olmadı. ve şu an hiç görüntü alamıyorum. ekran kitleniyor hatta. tuşlar falan çalışmıyor.

sebebi ne olabilir?
    |
    |

• Teğmen
    111 Mesaj

monitörü alalı 2ay oldu. max 100sa kullanmışımdır. hareketli görüntülerde çok kötü. gta5 te araba kullanıyorum hızlandıkça etraf fulu oluyor. teşhir filan alma ben sana daha ucuza satayım
    |
    |
    TheAnswer23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orty

monitörü alalı 2ay oldu. max 100sa kullanmışımdır. hareketli görüntülerde çok kötü. gta5 te araba kullanıyorum hızlandıkça etraf fulu oluyor. teşhir filan alma ben sana daha ucuza satayım
    ASUS MX279'u 13/12/2013 tarihinde ankara söğütözü vatandan 934 TL ye aldım oyunda da televizyonda da renkler mükemmel

gözü de yormuyor

filimleri led tv de değil de led monitörde izlemeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT07 -- 16 Aralık 2013; 22:39:21 >

Orijinalden alıntı: FIRAT07

ASUS MX279'u 13/12/2013 tarihinde ankara söğütözü vatandan 934 TL ye aldım oyunda da televizyonda da renkler mükemmel

gözü de yormuyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT07

gözü de yormuyor

monitörün özeti olmuş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    756 Mesaj
    MX239 kullaniyorum gayet memnundum ancak paneli ariza cikardi vatana goturup degistiricem. Film dizi yutup performansi gayet iyi hoparlorler yeterli oyun olarak fps oynamadim ama lol de hic sorun cikarmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Amm-O-Matic

MX239 kullaniyorum gayet memnundum ancak paneli ariza cikardi vatana goturup degistiricem. Film dizi yutup performansi gayet iyi hoparlorler yeterli oyun olarak fps oynamadim ama lol de hic sorun cikarmadi.
    monitörde ışık sızması varmı ? oyun perfomansı nasıl ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.