Şimdi Ara

Astral Seyahat Gerçek Mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
36.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olaya bak astral seyahati herkes yapamaz diyorlar ama buraya yazı yazanlardan bazıları yaptım diyor.İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Addict_82 -- 8 Eylül 2010; 8:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

Astral Seyehat Nedir Tam olarak ?

Boşver iyi değil sen redbull iç yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

quote:

Orijinalden alıntı: damn1518

quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Gerçekten o an olanları görebilseydik yapanlar bir çok şey yapardı. Soru çalmak vs. şeyler yaparlardı. Ama yaptığını iddia edenlerin hiç biri soru falan çalamamıştır.

Astral seyahatte bunu yapmak imkansız zaten.

Niye imkansız? Astral seyahatta uçup gezmiyor musun?Ben mi yanlış biliyorum? Bu arada ben inanmıyorum astral seyahata öyle şey mi olur?

Benim de tam bilgim olmadığı için forumlardan okuduklarımla yetiniyorum. Dokunma duyusunun olmadığını söylüyorlar. Dolayısıyla soru kitapçıklarını bulsan bile onları açıp soruları çalamazsın.

Arkadaş siz zaten astral yaptığınız zaman gerçek dünyada gezindiğinizimi sanıyorsunuz ? Herşey kafada bitiyor, hayalgücü vs. Ruh falan yok, rahat olun.

• Mesajım bulunsun ilgimi çekti
  • bence gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungstar10

bu ne arkadaş, forumdaki herkes ruhani liderler gibi insan. bi biz miyiz lan sap gibi insan

+1
  • Bu astral seyahat denen şey rüyanda örnegin bir ucurumdan düşerken gercekteki gibi hissetmen mi yoksa alakası yok mu? ama dedigim sey bana sık sık olur
  • partneriyle iş pişirmiş olabilir, rüyasında rüyalanmış olabilir.. yu tube? siz ordan mı izliyorsunuz?
  • Arkadaşlar şimdi tam emin olamıyorum ama , uyurken rüya tarzında bir keresinde evin dışında geziyordum , ve aniden bedenim boşluğa gider gibi oldu uyandım birde , gene uyurken rüya tarzında duvardan geçmeye çalışıyordum gene aynı tarzda oldu bu astral seyehat ile bir ilgisi varmıdır acaba?
  • -Astral seyahat gerçek olsaydı ABD 2010 yılında istihbarat için 80 milyar dolar para harcamazdı...
    -Astral seyahat gerçek olsaydı ülkeler istihbarat için ajan yollamazdı. Mesela ABD İran'a CIA ajanı yollamazdı.. Astral seyahat yapabilen CIA ajanı yattığı yerden istediği her şeyden haberdar olurdu.

@HaDeS

Bana astral seyahat yaptığını ispat et sana 160gb sata hdd vereceğim.
    Astral seyahate çıkıp oturduğum evin
    -kapı numarasını
    -kaç katlı olduğunu
    -hangi renk olduğunu söyleyebilirsin.

@BatuB

Sizin dediğiniz Lüsid Rüya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 15 Şubat 2012; 23:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

-Astral seyahat gerçek olsaydı ABD 2010 yılında istihbarat için 80 milyar dolar para harcamazdı...
    -Astral seyahat gerçek olsaydı ülkeler istihbarat için ajan yollamazdı. Mesela ABD İran'a CIA ajanı yollamazdı.. Astral seyahat yapabilen CIA ajanı yattığı yerden istediği her şeyden haberdar olurdu.

@HaDeS

Bana astral seyahat yaptığını ispat et sana 160gb sata hdd vereceğim.
    Astral seyahate çıkıp oturduğum evin
    -kapı numarasını
    -kaç katlı olduğunu
    -hangi renk olduğunu söyleyebilirsin.

@BatuB

Sizin dediğiniz Lüsid Rüya

+1 herkes yaptim yaptim diye geziniyor bakalim bir tane bile çikacak mi. İnanmayin boyle sacmaliklara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lucid rüya yaşadığımı dişünüyorum. Biraz daha bilgi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duygusuz İfade

Duvarın içinden geçiliyor mu beyler

waypoint on noclip
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

ben de merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: At Düşkünü

quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

ben de merak ediyorum

tr.m.wikipedia.org/wiki/Astral_seyahat

daha detayli bilgi icin lutfen google a " astral seyahat " yaziniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayanozer -- 9 Nisan 2012; 18:04:17 >
  • bu saçmalığa inanan niye bu kadar insan var?

Eğer gerçek olsa gider ancelina coliyi duşta seyrederim. Ayrıca anamız bacımız var lan bizim. Millet serbestçe dolanacak. yok ya oldu. Ağızının burnunu kırarım lan.

Ayrıca FBI, CIA filan da uzmanlaşır. Usameyi bulamadılar kaç senede. Amerikada ajanlar yatardı abi gezerdi afganistanı karış karış. Oh ne güzel memleket.

NASA boşuna milyarlarca dolar para harcayıp aya marsa jüpitere roketler göndermez uyurlardı mis gibi jüpiterin atmosferinin altında neler oluyor görürlerdi. Ki adamlar bunu görmek için ölür be ölür! Astral

Astral seyahat kafası esrar çekmekten pişmiş adamların eğlencesine denir. Türkleri karıştırmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 9 Nisan 2012; 18:20:13 >
  • Eğer gerçekse bunu bana kanıtlayana helal olsun. Bana bir arkadaşım biriyle tanıştığını ve bu kişinin astral seyehat yapabildiğini söyledi. Arkadaşım bir kağıda yazı yazıp üstü açık bir şekilde masasına koymuş ve diğer gün ne yazdığını kıza sormuş. Kız bilmiş bunu yapabilecek varsa iletişime geçsin benimle
  • gördükleri lucid rüyadan başka bişi deil
  • biz fakiriz diyemi yapamıyoz. nedir bunun fiyatı söleyin bizde yapalım

bu arada astral seyahat yaptım diyenler ayrı komik. onları değerlendirmek lazım. gitsinler ilgili bi kuruma baktırsınlar kendilerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 9 Şubat 2013; 0:45:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.