Şimdi Ara

Astral Seyahat Gerçek Mi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
36.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a bundan 7-8 sene once 1 defa astral seyahat deneyimi yaşadım arkadaşlarla oturuyoruz bi yorgunum ama uykusuz deilim muhabbet felan yok evde herkez kendi kafasını yaşıyor kimi sevgilisyle mesajlaşıyor kimi kitap okuyor bende sobanın başında düşünüyorum oyle ama kafamda astral felan yok tık bi baktım tavana doğru yükseliyorum noluyo lan dedim tavandan kendimde dahil herkezi goruyorum ama kontrol bende deil uçan balon gibi süzülüyorum havada tavandan çıktım üst kattaki daire geçtim hızlı hızlı dier dairelere geçtim en son çatıdan gokyuzune ulaştım yalovadayım ozaman oyle gokyuzunda kaçmış uçan balon gibi rüzgar nereye gotururse uçuyorum istanbul bogaznın üstündeydim en son direk yukarıya doğru gitmeye başladım kontrol yok çıktım çıktım uzay boşluğundayım o arada nasıl olduysa zamanda yolculuk yaptım 10 - 12 yaşlarımda atari salonundayım kontrol bende bu sefer ama zamanda yolculuk yapmışım geçmişteyim tekrar düşüne düşüne lise de düşündüm kendimi liseye geldim askerden bi anı düşündüm askere geldim askerlik bitti universite felan derkeeen düşüne düşüne en son o arkadaşların evine geldiğimi odada sobanın başında oturdugumu düşündüm zamanda ileriye doğru yolculuk yaptım tık bi baktım odadayım hemen bedenimin yanına gittim bi hortum oluştu bedenim beni içine çekti uyandım...

• bir kaç kerede lucid dream yaşadım en sonuncusunu anlatıyım:

Rüyamda bir vampir tarafından kovalanıyorum tam bi dar sokağa geldim aramızda 10-15 metre var vampirle tık vampir ney yaws dedim gerçek deilki vampirler aa rüyadayım dediğim anda rüya çökmeye başladı uyanıyorum hemen rüyada kalmak için konsantire olmaya başladım kendi etrafımda dönüyorum ama mekan komple çöktü tam transı yakalayınca yeniden inşaa oldu rüya bi alış veriş merkezindeyiz vampir gene peşimde hayır donup arkamı hayır kardeş neyin peşindesin diicem bilinç altı ağır basacak aniden tak ısıracak ölcez öldüğün anda rüyadan atılıyorsun gerek yok ! dedim en iyisi uçuyumda kurtuluyum şu vampirden işime bakıyım uçtum alış veriş merkezinin içinde uçuyorum aha vampirde uçuyor tüh dedim nabıyım nabıyım havada bi kafes yarattım ama gorunmuyor yani yoktan var olmadı kafes gorunmeyen bi kafes ama ben var oldugunu biliyorum içinden geçtim vampirde peşimden girer girmez ben çıktım kafesin kapısını kilitledim kaldı içerde tamam dedim şimdi işime bakabilirim tak bi baktım alış veriş merkeznin bir katında mankenler va bayan tamammm dedim nasıl olsa rüyadayım şunlara bi yazıyım uçarak yanlarına gittim tam sarıcam bunları hiçbir şekilde ne sözlü ne fiziki temas sağlayabiliyorum uğraşırken rüyadan atıldım gozumu açtım odamın duvarında matrix efectlerinde bi duvar saati var 1 saniye gordum sonra oda normal haline geldi hay allah dedim bu macerada burda bitti yapıcak bişi yok dedim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersinciex -- 18 Mart 2013; 16:00:16 >

• bu yaptıgını ıddaa edenler komık, yapamayıp ta yaptıgını iddaa edenlere ınananlar daha komık... bır de bunu yaptıgını iddaa edip ona ınanan kekolardan çuval dolusu para kazananlar var, onların da sıfatları ayrı bir komık:))bkz

PARAMAHAMSA YOGAÇARYA
    MAHA YOGİ Akif......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisrodman -- 18 Mart 2013; 17:37:27 >
  • Burası nasıl bir forum anlamış değilim. %80 i ateistim ben deistim ben yehuu oleyy modunda takılıyor. Her şeyin bilim ile açıklanabileceğini savunuyor. Din bunlardan Ahlaklı ve iyi biri olmalarını istediğinden dolayı işlerine gelmiyor ve reddediyorlar ama tamamen metafiziğe dayalı bir olayın olduğuna ve varlığına inanıyorlar.

Sırf iki yüzlülükleri buradan bile görülebilir bu forumdaki ergen tayfasının

Lucid Dream astral seyahat var diyenlere benim için bir yav hehe hediye edin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

bu saçmalığa inanan niye bu kadar insan var?

Eğer gerçek olsa gider ancelina coliyi duşta seyrederim. Ayrıca anamız bacımız var lan bizim. Millet serbestçe dolanacak. yok ya oldu. Ağızının burnunu kırarım lan.

Ayrıca FBI, CIA filan da uzmanlaşır. Usameyi bulamadılar kaç senede. Amerikada ajanlar yatardı abi gezerdi afganistanı karış karış. Oh ne güzel memleket.

NASA boşuna milyarlarca dolar para harcayıp aya marsa jüpitere roketler göndermez uyurlardı mis gibi jüpiterin atmosferinin altında neler oluyor görürlerdi. Ki adamlar bunu görmek için ölür be ölür! Astral

Astral seyahat kafası esrar çekmekten pişmiş adamların eğlencesine denir. Türkleri karıştırmıyorum.

Jüpiter'in kendisi gaz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tehlikeleri neler bunun arkadaşlar

• İnanmayın şöyle saçma şeylere ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helgin -- 18 Mart 2013; 18:56:39 >
  • yok öyle bi planet earth
  • James Randi'yi biraz araştır gerçek olmadığını anlarsın
  • ben tam çıktım uçmayı bilmedim için düştüm tekrar bedene girdim bidaha çıkamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersinciex

s.a bundan 7-8 sene once 1 defa astral seyahat deneyimi yaşadım arkadaşlarla oturuyoruz bi yorgunum ama uykusuz deilim muhabbet felan yok evde herkez kendi kafasını yaşıyor kimi sevgilisyle mesajlaşıyor kimi kitap okuyor bende sobanın başında düşünüyorum oyle ama kafamda astral felan yok tık bi baktım tavana doğru yükseliyorum noluyo lan dedim tavandan kendimde dahil herkezi goruyorum ama kontrol bende deil uçan balon gibi süzülüyorum havada tavandan çıktım üst kattaki daire geçtim hızlı hızlı dier dairelere geçtim en son çatıdan gokyuzune ulaştım yalovadayım ozaman oyle gokyuzunda kaçmış uçan balon gibi rüzgar nereye gotururse uçuyorum istanbul bogaznın üstündeydim en son direk yukarıya doğru gitmeye başladım kontrol yok çıktım çıktım uzay boşluğundayım o arada nasıl olduysa zamanda yolculuk yaptım 10 - 12 yaşlarımda atari salonundayım kontrol bende bu sefer ama zamanda yolculuk yapmışım geçmişteyim tekrar düşüne düşüne lise de düşündüm kendimi liseye geldim askerden bi anı düşündüm askere geldim askerlik bitti universite felan derkeeen düşüne düşüne en son o arkadaşların evine geldiğimi odada sobanın başında oturdugumu düşündüm zamanda ileriye doğru yolculuk yaptım tık bi baktım odadayım hemen bedenimin yanına gittim bi hortum oluştu bedenim beni içine çekti uyandım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Duvardan geçmiştim. Astral seyahat gerçektir

Aimhack açık kalmıştır knk.

• arkadaslar boyle bir sey olsaydi yüce kitabimiz Kuran-I-Kerim'de yazardi...
    Ruh bedenden ayrılamaz dinimizce boyle bir sey olum ve uyku disinda mumkun degil Astral seyehat ruyamizi izlemek gibi bir seydir arkadaslar... Yani Beynimizin bize bir oyunu...

• Size tam anlamıyla gerçek diyebilirim.saat 4:10-4:15 arası yapmış olduğum bir deneyim . astral seyahatteyken odanın içinde adeta uçuyorsunuz.ilk çıkışımda hortum gibi bir şeyin içinde dönüp uçuyordum fakat bu çıkışımda hortumu belirgin göremedim.sadece uçuyordum ayaklarımla yere basmaya çalıştım.kardeşim uyansın diye gürültü yapmaya çalıştım.bir nesneye dokunup yere fırlatmak istedim olmadı. fakat dolabın kapılarını açıp kapattım.kendime aynada baktım görmeye zorladım sadece bir siyahlık gölge gördüm.sonra kendimi gördüm.gözümü kapattım.daha önce hiç gitmediğim bir eve gitmeye çalıştım.giderken vücuduma geri döndüm olmadı.uyandım ve şimdi yazıyorum .

• istediğim kişi ile sevişebiliyor muyum mesela ? ciddi soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: portal2ci

arkadaslar boyle bir sey olsaydi yüce kitabimiz Kuran-I-Kerim'de yazardi...
    Ruh bedenden ayrılamaz dinimizce boyle bir sey olum ve uyku disinda mumkun degil Astral seyehat ruyamizi izlemek gibi bir seydir arkadaslar... Yani Beynimizin bize bir oyunu...

Neml suresi

www.kuranmeali.com/mobil/m-sure.asp

38. (Sonra Süleyman müşavirlerine) dedi ki: "Ey ulular! Onlar teslimiyet gösterip bana gelmeden önce, hanginiz o Melike'nin tahtını bana getirebilir?"
    39. Cinlerden bir ifrit, "Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var." dedi.
    40. Kitaptan ilmi olan kimse ise, "Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getiririm" dedi. (Süleyman) onu (Melike'nin tahtını) yanıbaşına yerleşivermiş görünce, "Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki Rabbim müstağnidir, çok kerem sahibidir."
    41. (Süleyman devamla) dedi ki: "Onun tahtını bilemeyeceği bir vaziyete sokun; getirin bakalım tanıyabilecek mi, yoksa tanıyamayanlardan mı olacak?"
    42. Melike gelince, "Senin tahtın da böyle mi?" dendi. O şöyle cevap verdi: "Tıpkı o! Zaten bize daha önce bilgi verilmiş ve biz teslimiyet göstermiştik."

Astral seyahat gerçek
    Hatta bu kadar kisa surede koca tahtı o kadar mesafeye göz acip kapayıncaya kadar kisa surede ulaştırmak mümkün

3000 km yi saniyenin 5 te birinde gidip gelmek (200 ms)

• Astral seyahat ile çok küçük yaşlarda tanıştım..Her zaman hayellerimi süslerdi astral yolculuklar bu yüzden bu konuda yazılmış birçok kitabı daha çok küçük yaşlarda okudum..Küçükken çoğu zaman yalnız başıma kalır astral seyahat yolculukları denemeleri yapardım.Gün geçtiktçe bu denemeler,bende öyle bir hal aldı ki şizofrenik bir biçimde ruhumun bedenimden çıktığına gezip dolaştığıma inanmaya başladım.Aslında bende öyle bir şeyin vuku bulmadığını biliyordum ancak öyle inanmak istiyordum.Bayanlar ve Beyefendiler ben en az 10 yıl bu işe kafa yormuş bu işi yaptığını iddia edenlerle birlikte olmuş onlarla çok zaman geçirmiş bir kardeşinizim.Daha fazla uzatmaya gerek yok astral seyahat bir palavradır.Ne bilimsel nede geleneksel açıdan hiçbir geçerliliği olmayan hayal ürünü bir seyehattir.Astral seyahatı kuranı kerime ve islama dayandırmak isteyenler beyhude bir çabanın içerisindedirler.Astral seyahatin palavra olduğunu anlamak için önce insanın tanımını bilmek gerekir.İnsan et ve kemik yapıyı sevk ve idare eden görünmeyen yapıdır.Yani insanda et ve kemik olan bedenimizle onu sevk ve idare eden ruhtan gayri hiçbir oluşum yoktur.Peygamber efendimiz miraç gecesi mescidi haramdan mescidi aksaya gitmiştir ancak bu gidiş astral beden ile değil hem fiziken yani et ve kemikten oluşan vucüduyla hemde ruhuyla olmuştur zira ölüm haricinde ruhun bedeni terk etmesi söz konusu değildir.Peygamber efendimizin miraç hadisesinde yapdığı bu seyahati kamil insanlarda yapabilir.Nitekim mevlana,yunus emre gibi evliyaullahlarda bu yolculuktan bahseder.Astral seyahat yaptığını iddia edenlerin hepsi şizofren hastasıdır.Zira insan inandığı kadar insandır gece gündüz astral seyahat yapmak için uğraşan bir insan artık olmayan şeyleri tendinde duymaya yapmadığı şeyleri yaptığına inanır.Astral seyahat yolculuk denemelerinde oluşan vucütta elektiriklenme,kalbin hızlı atışı,kulakta çınlama gibi.Eğer bu yazıyı okuyanlar bu yazdıklarımın aksini iddia ediyorsa,astral seyahat vardır diyorsa beri gelsin,ispat etsin ben bu yazım için özür dilemeye hazırım.
    https://netgaste.blogspot.com.tr/2012/11/astral-seyehat-nasil-yapilir-astral-seyehat.html

• quote:

Orijinalden alıntı: HaDeS

quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Spagetti Canavarı

Bilinçsiz olarak birkez çıktım fakat uğraşıp vakit vermeye değmez.Yaptığım şeyin astral olduğunu 4 yıl sonra rasgele forumlarda okudum.Tekrar bilinçli olarak yapabilmek için düzenli 6 ayımı verdim olmadı ^^

En önemli noktası zaten iyi bir meditasyon yani zihni boşaltmak zaten zihni boşaltıcam derken bedenini unutuyorsun .. zaten ondan sonrasında baş dönmesi felan geliyor ve inanılmaz derecede kulak cınlaması sonra bi bakıosun odanın tepesindesin ondan sonra joistik gibi saga sola aşşağı git istediğin yere

astral falan boş iş bonzaiyi çek değil odanın dünyanın üstüne çıkarsın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.