Şimdi Ara

Astra h kasa aracımızda ekranda bu lamba yanıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kuzenimin h kasa astra aracında resimde kırmızı renk ile gösterdiğim ikaz lambası sürekli yanıyor.Kullanım kitapçığı olmadığı için ne olduğunu bulamıyoruz.

İnternettende araştırdım ancak işe yarar bilgi bulamadım.

Elinde kullanım kitapçığı olan ya da yanan lamba hakkında bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Astra h kasa aracımızda ekranda bu lamba yanıyor!!!

• lastik basıncı uyarısı... lastik havalarını ayarlayın ve düğmesinden resetleyin sönecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağız Tuğracı

lastik basıncı uyarısı... lastik havalarını ayarlayın ve düğmesinden resetleyin sönecektir

Cevabınız için teşekkürler.Bir nebze içimiz rahatladı,motor arızası falan sandık.

Hava basma işini bugün yapacağız,fakat bu düğmeden resetleme olayı nasıldır acaba?
  • lastik basınçlarını eşitledikten sonra arabayı çalıştırın ve lastik basınç işaretli düğmeye 4-5 san basılı tutun göstergedeki ışık yanıp sönecektir 300-400 mt sonra tekrarlayın... ben öyle yapıyordum..
  • Sorunu hallettik,teşekkürler.
  • Kitapçıkta 3 km sonra kendi söner diyordu. Ama çözüm buymuş. Yıllar sonra teşekkürler. Hortingen yaptık azcık 5yearsego

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calippo kullanıcısına yanıt

Nasıl çözdünüz. kontAĞı kapatıp mı resetlediniz

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
     Astra h kasa aracımızda ekranda bu lamba yanıyor!!!Mustafa Dinçeryoutube
    Opel araçlarınızda lastik sensörü nasıl söndürülürün cevabını siz seyirciler için hazırladık.Basit anlatım ve kısa video..Merak ettiğiniz konularda video hazırlanması için yorum kısmına yazabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=m_HVbOjuTEY&ab_channel=MustafaDin%C3%A7er
  • Bedne yok bu tuşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.