Şimdi Ara

ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.673
Cevap
66
Favori
1.111.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skymoon34

Lutfen yardim edin 47bin e 1.3 astra begendim 80binde. %90 oraninda sehir ici kulanicam. Onceki aracim corsa d kasaydi. Ondanda memnundum ama rampalarda cekis dusuodu. Simdi astra daha buyuk ve agir bu motor beni uzebilir diye dusunuyorum 43bin tl ye 44bin km de polo karar verdim dogru mu yaptim bi yardimci olun

önceki aracım corsa c dizeldi şimdiki astra 1.3 dizel. rampalarda çekiş kaybı filan yok son derece memnununm. sonuçta corsa 75 astra 90 beygir. ben olsam astra yı tercih ederdim. her şeyden önce sınıf farkı var iki araç arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Yazı ordaki ekranda mı çıkıyor

hocam kusura bakma yeni gördüm alıntını...

yazı km yakıt ve diger bilgilerin yer aldıgı bölümde çıkıyor...

ısıtma bujileri diye gösterdi bilgisayara soktugumuzda...

isitma bujisi almam gerekiyor

hangi markayi önerirsiniz..
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    BERU marka alıp kendim değiştirmiştim. Orjinalini de BERU yapıyor dedikleri için bu markayı almıştım.
    Sanırım 2 sene önce tanesi 12,50 TL'den dört tanesini 50 TL idi..
  • ucanturk45 U kullanıcısına yanıt
    Servis bugün tanesi 80den 320 lira dedi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    O kadar artmış olamaz fiyatlar :)
    Wurth marka pas sökücü ile de sökmeden bir hafta önce başlamak suretiyle hergün bujilere sıkıp kırılmasını önlemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanturk45 -- 20 Ocak 2017; 20:55:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar astramı sattığım için elimde kaldı

mobil 1 new life 0-40 yağ
    hiç açılmamış... 16/09/2013 üretimi

mağazalarda 110 tl civarı, kargo dahil 70'e bırakıyorum.
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/mobil-1-tam-sentetik-0w-40-4-lt-262467869

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 21 Ocak 2017; 14:41:6 >
  • quote:

Lutfen yardim edin 47bin e 1.3 astra begendim 80binde. %90 oraninda sehir ici kulanicam. Onceki aracim corsa d kasaydi. Ondanda memnundum ama rampalarda cekis dusuodu. Simdi astra daha buyuk ve agir bu motor beni uzebilir diye dusunuyorum 43bin tl ye 44bin km de polo karar verdim dogru mu yaptim bi yardimci olun

komşumda manueli var çok memnun, kuzenimde otomatiği var çok şikayetçi. geçen sene 60'a sıfırını satıyorlardı manuel. tereddütte kaldım ve almadım yoksa dizel iyi olurdu yani.
  • Teşekkürler bende emin olamadim polo aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klimaları kac tl dir acaba..benim de klima arızalı cıkma falan arıyorumda... aracıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

komşumda manueli var çok memnun, kuzenimde otomatiği var çok şikayetçi. geçen sene 60'a sıfırını satıyorlardı manuel. tereddütte kaldım ve almadım yoksa dizel iyi olurdu yani.

Hocam ben 1.3 dizel otomatik bakıyorum da, kuzeniniz neden şikayetçi araçtan? Biraz açar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

BERU marka alıp kendim değiştirmiştim. Orjinalini de BERU yapıyor dedikleri için bu markayı almıştım.
    Sanırım 2 sene önce tanesi 12,50 TL'den dört tanesini 50 TL idi..

teşekkürler hocam...
    bende Beru almaya karar verdim... inş usta açarken kapağı kırmaz... yeri çok kötü bi yerde dedi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluehouse

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Hocam ben 1.3 dizel otomatik bakıyorum da, kuzeniniz neden şikayetçi araçtan? Biraz açar mısınız?

yokuşta gitmiyor abi diyordu. bir de durmadan vites değiştiriyormuş bazen. yokuşta klimayı kapatmak zorunda kalıyorum diyordu.

• onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    İnşallah sorun yaşamadan halletmiş olursunuz.
  • 1.3 dizel otomatik aracım 2. vitesten 3. vitese cok gec geciyor, bu durum duzeltilebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni lastik alacağımda ne önerirsiz??

Boyutları 245/40r17 olucak şekilde hangi marka model 400 450 tl ye kadar çıkabilirim lastik başına.

Yaz lastiği olucak kış lastiklerim var.
  • arkadaşlar merhaba astra h enjoy plus kullanıcısıyım arabama linkteki ürünü takabilirmiyim acaba yardımcı olurmusunuz

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-hella-1el008700311-far-plussinyal-xenon-sol-astra-h-03-04-elektri-403080743/detay
  • Araç 1900-2000 gibi devirlerde arada sanki gaz almıyornuş gibi tepki veriyor ama saliselik.
    Günde 20-25 dakkam araçta geçiyor ve 2-3 kere bu hisse kapılıyorum.

Devirlerden dolayı aklıma turbo geliyor ama zaten genel olarak o devirlerde kullandığım için o devirlerin dışında da aynı şeyi yapıyor mu yapmıyor mu bi fikrim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, 2012 model Astra H kasa 1.3 CDTİ aracıma, Şaşmaz tarafında servis yada usta öneriniz olabilir mi?
    Hatta şöyle de sorayım, motor yağı, yağ filtresi ve mazot filtresini ben alacağım sadece işçilik/montaj yapacak güvenilir bir usta arıyorum.

Yardımlarınız, önerileriniz ve tavsiyeleriniz olursa, ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba,

156000 kmde 2008 model opel astra 1.3 cdti aracımda triger zinciri kopmasıyla yolda kaldım, size danışmak istediğim şöyle bir sorunum var;

1- Bu araç 8 yıl boyunca 15.000 km de bir 8 defa YETKİLİ serviste bakıma girdi, dışarda işlem görmedi
    2-130.000 ve 145.000 bakımında servisteki arkadaşlara triger değişmesi gerekiyor mu gerekirse değiştirelim diye sorduğumda verilen cevaplar: Bu araçların zinciri motor ömrü kadardır, bizim periyodik bakımımızda böyle bir madde yok dendi. Eğer ses yaparsa gelirsiniz değiştiririz denildi.

60 km hızla giderken, öncesinde ve sonrasında hiç anormal bir ses yokken çekiş gitti ve zincir koptu. Araç 8 yıllık ve garantisi de yok. Belki de bir sürü masraf çıkacak,yetkili serviste, servis tavsiyesiyle tiger değiştiren oldumu?
  • excalibur8888 E kullanıcısına yanıt
    Yağ filtresi vs. çok işçilik gerektiren bir şey degil aslında. Her usta yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.