Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
10
Favori
152.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Bence anormal olan önceki oyunun çeviri süresiydi. Başlarda ücretsiz çalışma da var diye daha sıkı tutmuş olabilirler

Ortada tırsmaymış şuymuş buymuş yok, o bilgi kirliliğini ortadan kaldıralım önce. Odyssey 1 milyon 100 bin kelimeye sahip bir projeyken, Valhalla 400 bin kelime. Birisi 11 ayda tamamlandı, diğeri 5 ay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tırstılar diye bir şey söylemedim. Gruba da bir düşmanlığım yok, beğendiğim bir oyunun çevirisi olursa abonelik alıp kullanıyorum. Yani grubun avukatlığını üstlenmenize gerek yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Ben tırstılar diye bir şey söylemedim. Gruba da bir düşmanlığım yok, beğendiğim bir oyunun çevirisi olursa abonelik alıp kullanıyorum. Yani grubun avukatlığını üstlenmenize gerek yok.

Yukarıda bir arkadaşın belirttiği tırsma tabirine ithafen cevapladım, size yönelik değildi hocam. Avukatlık yaptığım yok, bilgi kirliliği düzeltiyorum sadece.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Diğer çeviri yapanlar kimmiş, merak ettim. Translate dışında varsa tabii. 

@s-adebisi,

Dedim acaba Animus'un ne ka ekmek o ka köfte mottosunda bir değişiklik mi oldu.  Malum abone sayısı azaldığında çeviri hızı da azalıyordu.

Umarım bu kez DLC'ler için başka ekiplerden satın alma yapmazlar. Odyssey'in İlk DLC çevirisi vasattı açıkçası.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Forumdan "reason" yapıyordu ama sonradan iptal oldu. Yeni nesil AC'lerin sonunu getirmek ne kadar zorsa çevirilerinin de sonunu getirmek o kadar zor olmalı.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Ondan gelecek hayır Allah'tan gelsin ya. İngilizce oynarım daha iyi.  Dediğiniz cümleye katılmakla beraber Origins ve Odyssey'i %100 bitirdim. Monotonluk seviyorum sanırım.

:)
  • Yama on numara olmuş oyunun yarısındayım hata ile karşılaşmadım.

Konu bir tık dağılacak fakat önceki iki oyunu tam oynamış birisi olarak, bu son oyun hakkındaki görüşleriniz neler?

• karma999 kullanıcısına yanıt

Görüşlerim nötr, çünkü daha oynamadım.   Tam sürüm yama çıktığında, ki büyük ihtimal tam indirim dönemlerine denk gelecek, o zaman oyunu almayı planlıyorum. Epic kupon güzelliği yaparsa öyle veya Uplay üzerinden %20 indirim veren kuponla alacağım.

Oynamamış birisi olarak gördüğüm kadarıyla önceki 2 oyundaki doluluk ve map yoğunluğu bir oyunda yok. Benim için olumlu bir gelişme fakat herkes aynı düşünmeyebilir. Diğer oyunlarda bölge temizleye temizleye ilerliyordum, ardından yan görev veya kontrat aldığımda aynı yere tekrar gidiyordum. Bir süre sonra sıkıcı olup monotonlaşıyordu olay.

• karma999 kullanıcısına yanıt

Hikâyesini çok zayıf buldum. Önceki iki oyunda olan tarikat bunda da var. Oyunun ilerleme mantığı benzer. Ama açık dünyası gezip dolaşmak için mükemmel bence. Genel olarak ortalama üstü bir oyun diyebilirim. Ama çok da iyi bir oyun değil.

• Origins'i bende tam bitirmiştim çok da beğenmiştim. Oynayışım ana görevden çok yan görev ve etrafı gezme üzerineydi o yüzden Odyssey beni biraz sıkmıştı ve bir süre sonra bırakmıştım o yüzden sordum.

@henrymorgan92 Açık dünyası dediğiniz gibiyse biraz heveslendim açıkçası. Bir önceki oyun belli bir noktadan sonra biraz bunaltmıştı. Sürekli tekrar eden olaylar, çok geniş harita vs.

Teşekkür ederim yorumlarınız için heveslendim bir tık daha.

• Assassin's Creed®️ Valhalla + DLC1 + DLC2 Orijinal Sürüm; 1,5,0 için gelicekmi. Teşekkürler.

• 1.5.0 TR Yama geldi mi gençler?

• Anaconda_Kenan kullanıcısına yanıt
    discord
    Join the Makine Çeviri Discord Server!
    https://discord.com/invite/QDezpy4QtV
  • 1.5 yama gelmiş, youtubede kurulum videosu da mevcut

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.5.1 yaması geldi yama yüklüyken oyun açılmıyor, yama ne zaman güncellenir ?

• oyuna 1.5.1 yaması gelmiş. Türkçe yama şu an bu sürümü destekliyor mu acaba?

• sekercirauf S kullanıcısına yanıt

Evet destekliyor. Oyunu yeni güncellemesiyle Animus çevirisi ile oynuyorum . 

• anlat bizde aydınlanalım nasıl çalışıyormuş

oyuna güncelleme gelmeden önce tr yama kuruluydu oyunda sadece interface gitti bende oyun içi altyazılar türkçe idi onu da düzelteyim dedim oda gitti :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.