Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
10
Favori
152.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamayı satın almak istiyorum ama abonelikler kapatılmış.Peki nasıl indirebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sqs S kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi)
    Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi)
    Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi)Animus Projesi - Türkçe Oyun Çeviri
    Animus Projesi - Türkçe Oyun Çeviri
    https://animusprojesi.com
  • MrCaat kullanıcısına yanıt
    Açtılar mı yamayı ulaşabiliyor muyuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ulaşılır mı ki?

• keşke direk acsaydılar ücretsiz bi şekilde abonede olunmuyor yamayı teminde edemicez şimdi

• 1.5.2 sürümü için çalışan yama yok internette denediklerim çalışmıyor.

• İnsegnanteDream kullanıcısına yanıt

Discord'ta Makine Çeviri'de bulunan sürüm çalışıyor. En güncel sürüm orijinal oyunda çalışıyor ve oynuyorum.

• Yok her bilgisayarda çalışmıyor o yama. Laptoplarda çalışmıyor diye belirtmişler ama benim pc de masaüstü ve çalışmıyor. Başkaları da var böyle çalışmayan. O yüzden animusun çeviriyi beklemekten başka çare yok galiba.

• Valhalla iyi oldu. 1 ay dediler, 2 ay oldu.

• Discord linkini atar mısın? Sunucuya geleceğim, Valhalla'ya 1.5.3 sürümü geldi ve ben kafayı yiyorum TR yama olmadığı için oynayamıyorum...

• Ozgundeniz O kullanıcısına yanıt

dm den atayım

• Arkadaşlar selam. 1.5.3 yaması ile ilgili bir gelişme var mı?

• Yamalarla ilgili bir gelişme olup olmadığı konusunda bilgisi olan var mı? 1 aylık süreç sonunda herkesin ulaşabileceği bir formata sokacağız diye belirtmişler ama ortada henüz bir gelişme göremedim. Satın almak istiyorum fakat malumunuz, abonelikler de çalışmıyor. Dönüp Inquisition'a yeniden başlayayım dedim her şey gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weirdusername -- 4 Temmuz 2022; 21:0:52 >
  • +1

• Ne abonelik satın alabiliyoruz ne de ücretsiz yapıldı hala bekliyoruz.

• Onların bir ayı en az bir sene.

• Beklenti içindeki topluluğun durumun akıbetini merak etmeye soru sormaya ve cevaplar almaya hakkı var elbette ancak bazıları alacaklı gibi kapıya dayanmışlar yine. Şu forumun toksik etkisi hiç bitmez mi...

Ekip mevcut çalışmalarını art niyetli ve fırsatçı kişilerin ellerine bırakmamak için daha güvenli bir altyapı üzerinde yayımlamaya çalışıyordur muhtemelen. İşin uzaması bundandır. Turşusunu kuracaklarını düşünmüyorum. Biraz sabredin, süreç olgunlaşınca açıklama yaparlar.

• TheEndBeqins kullanıcısına yanıt

Görende bir şey sanacak. Birkaç tane çeviri alt tarafı zaten çoğu çevirileri kırıldı paylaşıldı diğer taraftan farklı alternatifler de çıktı çalışmalarının. Bu kadar da abartmasınlar. Niyetleri yok adamların kardeşim paylaşmaya. Kapanmayacaklar buraya yazıyorum. 2 ay kapanma süreci mi olur arkadaş. Zaten çok ağırlardı kapanmaları da ağır. Kaplumbağa gibi insanlar arkadaş.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Madem alt tarafı bir çeviri hepsini sen yap da millet 1 2 sene beklemesin. Gören seni bir şey sansın.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.