Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ana hikayeyi bitirmek için haritada gösterilen bütün mutefikleri ikna mı etmeniz gerekiyor 3 tane kaldı sıkıldım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 saat oldu oynama sürem son 2 bölge kaldı allience yapılacak. Asgard görevlerinide bitirmek gerekiyor heralde. Oynanış bu kadar uzun olunca beni de baydı epey. Hikaye güzel gidiyor ama bayıyor yinede aynı şeyler hep.

• margornn M kullanıcısına yanıt
    Hocam sana kötü bir haberim var haritada görünmeyen bölgeler de açılıyor ileride o yüzden son 2 diye bakma bence :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

60 saat oldu oynama sürem son 2 bölge kaldı allience yapılacak. Asgard görevlerinide bitirmek gerekiyor heralde. Oynanış bu kadar uzun olunca beni de baydı epey. Hikaye güzel gidiyor ama bayıyor yinede aynı şeyler hep.

asgard hangi görevler oluyor?

• Asgard görevleri zorunlumu ben boşuna İngiltere'de herkesle müttefik mi oldum son 2 müttefik kaldı onlarla da müttefik olsam ne olacak biri cevaplarsa sevinirim asardaki hikâyeleride tamamlayacaksam bırakacağım....

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Hocam valka’ya kulübe inşa ettikten sonra onun birkaç görevi oluyor senden bazı şeyler filan toplamanı istiyor iksir yapmak için. Onları yaptıktan sonra asgard ve jotunheim açılıyor. Oyunun gerçek sonunu görebilmek için müttefik ve asgard görevlerini yapmak, ayrıca order üyelerini öldürmek gerekiyor. 3 son videosu var hepsi birbiriyle bağlantılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: margornn

60 saat oldu oynama sürem son 2 bölge kaldı allience yapılacak. Asgard görevlerinide bitirmek gerekiyor heralde. Oynanış bu kadar uzun olunca beni de baydı epey. Hikaye güzel gidiyor ama bayıyor yinede aynı şeyler hep.

Benimde 130 saat olmuş bende de aynı 2 bölge kaldı. Bir de Asgard da geçen son bölüm kaldı. Baydığı zamanlar oldu evet ama yine de oynamayı seviyorum.

• DittoQ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirmen için...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler bi sorum olucak. AC:Valhalla'ya Wrath of The Druids dlcsini yüklediğimden beridir oyunun combat animasyonlarında bir hızlanma meydana geldi, bu bir bug mıdır? yaşayan var mı? ps4 üzerinde oynuyorum oyunu 220 saat oynadım ama böyle bir şey ilk kez başıma geliyor ve dlcyi yüklediğimden beridir oyunun combat animasyonları x1.5 kat hızlı. bişey oldu oyuna. Bu sorunu yaşayan var mı?

• Bu soruna cevap verebilmeyi çok isterdik.Lakin sadece bu dlc paketi 179 TL.Season pass 284 TL.

Gold edition da 599 TL.

Ben de dahil birçok kişi ana hikayeyi bitirdi ve oyunu sattı.

Kendi adıma DLC'ler çıksın .Gold edition fiyatı da ucuzlasın.Muhtemelen seneye bu zamanlar ancak oynarım gözüyle bakıyorum.

Sorunuzun cevabını belki yabancı forumlarda rahatlıkla bulursunuz. :(

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt
    Deneyip sana haber vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Deneyip sana haber vereyim.

eyvallah hocam haber bekliyorum senden

En son güncellemeyi henüz indirmedim, DLC'yi de az önce indirdim ve oyuna girdim, böyle bir sorun gözükmüyor bende.

Güncelleme tamamlansın, bir de öyle deneyeyim.

• quote:

En son güncellemeyi henüz indirmedim, DLC'yi de az önce indirdim ve oyuna girdim, böyle bir sorun gözükmüyor bende.

Güncelleme tamamlansın, bir de öyle deneyeyim.

eyvalah hocam, güncellemeler falan herşey yüklüydü bende. özellikel bu büyük baltalar var ya onları kullanırken çok belli oluyor

Uzun baltayla test ettim, hafif saldırıların ilk 2'si hızlı gibi, ama bu silah türünü çok nadir kullandığım için tam emin olamadım.

• quote:

Uzun baltayla test ettim, hafif saldırıların ilk 2'si hızlı gibi, ama bu silah türünü çok nadir kullandığım için tam emin olamadım.

aynen hocam hafif saldırılarda oluyor uzun baltalarda. yani sen de farkettin değil mi animasyonlardaki garip hızlanmayı

? normalde böyle bu kadar hızlı değildi diye hatırlıyorum

Böyle olsa bile bence bug değil bu, öyle olsaydı her silahta ve ağır saldırılarda da görürdük, 2 el ile tutulan silahların hantal kullanımına tepki gelmişse hafif saldırıları biraz hızlandırmış olabilirler.

Absürt bir hızlanma yok zaten, bu konuyu da araştırdım ama gördüğüm kadarıyla böyle bir hata bildirilmemiş, demek ki bir hata değil, bilinçli olarak yapılmış bir düzenleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 22 Mayıs 2021; 21:23:54 >
  • daha başlardayım ama pek içine alamadı oyun beni.

1. sebebi balta ile dövüşmemiz. umarım ilerledikçe kılıç sallarız. balta çok hantal kalıyor. ben serilik seviyorum.. ghost of tsushima çok iyiydi o bakımdan.

2. sebebi de önceki 2 oyunun da grafikleri sanki bundan daha iyi. karakterler konuşurken ağızları tee ps2'den kalma gibi.

3. sebebi de İskandinav masallarından pek hoşlanmamam.

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu almadan önce araştırmadınız mı acaba ? Oyun Viking temalı İskandinav Mitolojisini ele alıyor. Yani tamamen mitolojiyi anlatıyor. İleride kılıç alabiliyorsunuz tabii ama diğer AC oyunları gibi seri dövüş mekanikleri beklemeyin çünkü karakterimiz Viking. Yani balta ile çok seri olmadan parçalıyorsunuz düşmanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Hocam oyunu almadan önce araştırmadınız mı acaba ? Oyun Viking temalı İskandinav Mitolojisini ele alıyor. Yani tamamen mitolojiyi anlatıyor. İleride kılıç alabiliyorsunuz tabii ama diğer AC oyunları gibi seri dövüş mekanikleri beklemeyin çünkü karakterimiz Viking. Yani balta ile çok seri olmadan parçalıyorsunuz düşmanları.

seride oynamadığım oyun yok, sırf isminden dolayı oynayayım dedim. daha başlardayım ama şimdi silip satıyorum oyunu. bug da var baya, katlanamayacam. bir sonraki ac oyununu bekleyecem artık

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.