Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın aleyküm arkadaşlar. Assassins Creed Valhalla envanter bölümünde miğfer envanteri bu şekilde envanterd iki miğferim var ama seçiyorum ve çıktığımda kayboluyor bunu neden yapar teşekkür ederim

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    Giydiğin miğferi görünmez yapmışsın o yüzden göremiyorsun tekrar açarak görünür yapabilirsin.
    Miğferin üzerine imleci getirerek R3 e bas. Gözükmesini istemediğin şeyin üzerine R3 basarak gözükmesini engelleyebilirsin. Mesela ben başlığı göstermiyorum, Eivor daha iyi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Miğferin üzerine imleci getirerek R3 e bas. Gözükmesini istemediğin şeyin üzerine R3 basarak gözükmesini engelleyebilirsin. Mesela ben başlığı göstermiyorum, Eivor daha iyi duruyor

Teşekkür ederim hocam peki görünmez olsa bile miğfer özellikleri aktif oluyor mu

Evet hocam görünmez olsa da aktif olur bütün özellikler
    Aktif oluyor tabii. Sadece insanlar bazen kıyafetsiz de karakteri görmek istediği için böyle bir özellik getirmiş Ubisoft.
  • 3 tane raid river açık, hiçbirnide saldılaracak yer kalmadı. yeni river raid yeri ne zaman acılır arkadaslar?

• Çift el balta kullanırken sol eldekine yani L1’e basınca vurmuyor. Bunun bir yolu var mıdır?
  • Oyunu 1 saat kadar oynadım ps 5'te, Grafikler, renk paleti çok karanlık geldi bana, Samsung G7 monitör bu arada 2k hdr, diğer oyunlar çok canlı ama bu oyun fazla karanlık. Yani dönemin ve ortamın atmosferi için böyle Gothic bir tema seçmiş olabilirler ama ben sevmedim açıkçası, AC Odsseyy'in o canlı, parlak grafiklerini aradı gözlerim..

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    İngiltere daha canlı alanlara sahip ilk 5-6 saat karlı bölgede geçtiği için öyle geliyor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Çift el balta kullanırken sol eldekine yani L1’e basınca vurmuyor. Bunun bir yolu var mıdır?
    L1 e tıklayınca karşı saldırıyı bloklar 2. eldeki silah yada kalkanla.
    L1 e uzun basmak lazım 2. eldeki silahla saldırı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Çift el balta kullanırken sol eldekine yani L1’e basınca vurmuyor. Bunun bir yolu var mıdır?

basılı tut.

• ASSASSIN'S CREED VALHALLA - 1. GENİŞLETME: WRATH OF THE DRUIDS - RESMİ FRAGMAN

• 40 saattir oynuyorum, bu oyun olmuş, Odyssey ve Origins'ten daha güzel.

Hemen bitirmeye çalışıp DLC'ye giriş yapacağım.

Son zamanlarda oynadığım en iyi Ubisoft oyunu da olabilir.

Bazı ufak tefek buglar ve animasyon hataları mevcut ama zevk ala ala oynattırıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu kutulu olarak alacağım Ps5 için. Ps4 disk olanını alsam ps5 sürümünü de oynayabiliyor muyum? Yoksa sadece ps5 kutulu versiyonunu mu almam gerekiyor?

Ps4 kutulusunun fiyatları daha düşük ondan soruyorum

• Press a Key kullanıcısına yanıt

Hocam katılıyorum size bu oyun diger iki oyundan daha güzel olmuş. Buglu olması biraz sinir bozucu hale gelmeye başladı bende ama onun disinda bir sproblem yok.

Son zamanlarda bir sorun ile karsilastim sizide uyarım. Bazen oyunda ilerlemem kaydedilmiyor.

Örnek verim Raid yaptım sonra etraftaki toplanabilirleri toplayip sync yaptıktan sonra haritayı açtım. Sonra Order üyelerinden birine oldum:D Basladigim nokta Raid yapmadan hemen oncesi. Dikkatli olun hocam uzun bir oynayistan sonra seve alin. Iyi oyunlar

• Oyun temasına sadık, en çok bunu sevdim, Viking olduğunu hissettiriyor, uzuvların kopması, o vahşi combat sistemi çok güzel, serideki gelmiş geçmiş en çeşitli skill ağacı da Valhalla'da bulunuyor.

Eksilerinden birisi de, Odyssey'e oranla fazla geride kalan item kıtlığı, bu olayı biraz 2 eli de kullanarak kurtarmışlar ama pek olmamış, bu oyuna daha çok zırh seti lazımdı.

Odyssey'de istemediğimiz kadar çeşitlilik vardı bu konuda, her büyük düşmanı öldürdüğümüzde bile item veriyordu.

Tabi bir yandan böyle olunca da bulunması - elde edilmesi çok kolay oluyordu, Valhalla'da ise biraz daha çaba göstermeni istiyor oyun senden. Ama yine dediğim gibi çeşitlilik az.

Dediğin olayı da yaşadım bir kez, 20 dakikaya bir manuel save alıyorum, özellikle bir yere girip çıkarken. Uyarın için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 16 Mayıs 2021; 14:39:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hikayeyi tamamlamak için river raidleri bitirmek zorunda mıyız? Zira raid yapmaktan gına geldi.

• margornn M kullanıcısına yanıt

Zorunluluk yok hocam.Tüm bölgeleri ele geçirmek ana hikaye için yeterli.

Ekstra olarak tüm orderları öldürmek zorunlu değil ama hepsini öldürünce açık kapı kalmıyor o konu hakkında.

Ayrıca Hikayeyi bitirince "credits" ekranı bile gelmiyor.

Muhtemelen DLC'leri bitirince oyun tamamen bitecek.

• Ubi yeni anlayış benimsedi sanırım. Son çıkan oyunlarında credits bulunmuyor.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.