Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

'Ubisoftun ipiyle kuyuya inenlerde bu hafta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Başlığı şey diye değiştirelim.

'Ubisoftun ipiyle kuyuya inenlerde bu hafta :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada tunca ve orhun da legion ile birlikte valhallayi oynamislar hatta 12 temmuzda paylasacaklarmis 20dakikadan olusan gameplay combat vs detaylarin oldugu videolari.Ambargo oldugundan tam yorum yapamasa da gordugunuz sizintilarda dogru olan detaylar var ama suanki hali bambaska demeye getirdi lafi tam konusamadigi icin.Ac serisini cok sevdigimiz icin tabii ki oynayacagiz ama artik kendini degistirmis olmasi lazim isitip isitip ayni oyun onumuze koyulmasin

• Bunda da gemi savaşları olacak galiba , ben sevmiyorum, sadece gemi savaşlarını konu alan bir oyun yaparsın tamam ama bir tps oyununda insanlara niye gemi savaşlarını dayatıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sızan video.

• ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boss fight ı izlediğimde odyssey i tekrar oynuyormuş hissi yaşadım resmen. odyssey i ps de tüm dlclerini bitirerek oynadım. suyunu çıkardım. tekrar aynı oyunu oynamak için biraz ara vermek gerekiyor.tahminimce çıktıktan 1-2 yıl sonra alır oynarım.
  • Bu ne biçim oyun. Çakma Gow vol 2.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Bu ne biçim oyun. Çakma Gow vol 2.
  • Buldular bir kanal her sene aynı oyun.
  • mecbur alacağız tüm serisini bitirenler bunu da oynayacaktır hatta yine milyonlar satacaktır dünya genelinde....oyun tabiki de bu şekilde çıkmayacaktır belki de 2 yıl önceki oynanış bu bilemiyoruz
  • must33_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.5 yıl önce daha gelişim aşamasında bile değildi oyun :)

En fazla 3 - 4 ay öncedendir, hatta onu da sanmıyorum.

• 2 gün sonra göreceğiz zaten ama bu şekilde çıkacağına inanıyor musunuz
  • must33_35 kullanıcısına yanıt
    Çıkışına kadar biraz daha cilalama yaparlar ancak videolarda gösterilenlerden çok farklı bir şey göreceğimizi sanmıyorum.

Ama en nihayetinde yine de oyun hakkında çok bir şey bilmiyoruz, yeni neler kattılar bilmiyoruz, derinlemesine göz atmak lazım.

Belki çok iyi bir oyun olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

2 gün sonra göreceğiz zaten ama bu şekilde çıkacağına inanıyor musunuz
    En son boss fight videosu sızdı. Onu izlemediniz sanırım. Baya baya Odyssey'in üstüne hiçbir şey koymamış, neyi inkar ediyorsunuz anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

2 gün sonra göreceğiz zaten ama bu şekilde çıkacağına inanıyor musunuz
    Niye inanmayalım ki?

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Oyun fan yapımı gibi böyle oyun mu olur değişikliğe gidip odyseeyin üzerine koyup 85 puan alıp milyonlar satıp yoluna devam edecektir
  • sızıntıya göre çıkış tarihi 17 kasım
  • AC: Origin DLC 2 olarak günceller misiniz başlığı?

20 TL'ye falan düşerse oynanır, çöp oğlu çöp oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 11 Temmuz 2020; 23:4:11 >
  • Yorumlar gerçekten ilginç! Ne bekleniyordu onu merak ediyorum? Origins ile geçiş yapılan aksiyon ve kısmi rol yapma ögelerinin birleştirildiği sistemi, iki oyundan sonra terk edip yerine yepyeni, bambaşka ufuklara yelken açan bir mekanik mi getireceklerdi. Böyle bir beklenti içerisinde olan varsa gerçekten çok büyük hayalperestmiş. Bu oyun duyurulduğu andan itibaren Origins ve Odyssey'in yolundan gideceği çok açıktı. Her oyunda yeni bir mitoloji, yeni bir tarih, yeni bir çoğrafya görüyoruz, bundan daha büyük ne yenilik olabilir. Üstelik önceki hataları tekrar da etmiyorlar, ölçeği büyük kuşatmalar, yerleşke kurma, ekip toplama, politika gibi oynanışı destekleyen birçok güzel adım atılmış vaziyette. Adamların eski seride Ezio dışında anlatabildiği doğru düzgün bir hikayesi yok, bir de sıkıcı oynanış mekaniğine sahip olduğundan çekilir çile değildi. Şimdi en azından seri oynanış anlamında bir kalıba oturdu, oyuncuya sunulan varyasyonlar çoğaldı, keyifli hale geldi. Böylesi bir ön yargıyı hak ettiklerini düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.