Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.866
Cevap
46
Favori
184.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

bende indirim bekliyorum o yüzden

ac odyssey kısa bi süre sonra indirime girmişti diye hatirliyorum

Alıntıları Göster

ben indirim gelmesinin aylar alacağını düşündüm ve oynayacak hiç oyunum yoktu o yüzden ve tabii ki biraz da hype nedeniyle satın aldım, artık hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Question-X

Driver güncelleyip tekrar test yapabilirmisiniz. 

Alıntıları Göster
    Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

bundan önce 1 tane daha yaptım onda avg 69 fps çıktıda felaket shutter oldu onda.

• epicten aldığıma bin pişmanım...

bekle şimdi 19 u.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Artık klasik oldu bu iş ya gerçekten bir oyunun adam gibi çıktığını görebilecek miyiz acaba artık geçtik oynanış hikaye filan oyun düzgün çalışmıyor resmen. Dün akşamdan beri çıkan bütün olumsuzluklari gormemeye çalıştım oyundan keyif almak için fakat yani bu kadarda olmaz.

Eğer cyberpunk da bu şekilde çıkarsa cidden bir daha oyunları çıkışında oynamayacagim belki duzeltilir öyle

Yildirdi resmen bu gerizekalı ubisoft. Yav düşünün bir sürü insan oyunu almış ama kütüphanede görünmüyor rezillige bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Epic de neden 19 ne saçma iş

• lNike L kullanıcısına yanıt
    Ben de 2080S var very high da bile kurtarmiuor high ile kasabalarda şehirlerde drop oluyor

• Otun yapımcılarının Nvdia ile alıp veremediği nedir... nvidanın rtx 2080 kartı dökülüyor. Halbuki Amd R9 390 i& freesync monitör ile oyun efsane. aynısı RDR 2 de de olmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun performansından şimdilik memnun kalsam da oynanış biraz ağır ve garip geldi. arkadaşın 1060'ına da hiçbir şekilde sabit 60 aldıramadık. 1060 580 falan yalan oldu herhalde artık. demek ki teorim doğru: oyunlar grafik olarak ilerlese de ilerlemese de artık 1080p 60 fps ekran kartı rtx 2060/gtx 1080 oldu...

ayarlarım;

ekstra nvidia ayarlarım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 10 Kasım 2020; 14:11:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Bende de durum bu şekilde,

Benchmark sırasında teklemeler oldu ama detaylı bakamadım. Akşam daha detaylı bakıcam.

Cpu nun ht sini kapatıp denedinmi?

• volumetric cloudsu medium veya low yapmanız fps de baya yükselme sağlar.

• şu geforce, stadia vs. falan ne varsa artık gelişse de, biraz otursa da, aynı netflix gibi bir şekilde oyunları oynasak, sonra şu ekran kartı davalarından, fiyatı arşa çıkmış bilgisayarlardan ve konsollardan, kaldırmadan, fps'den, bug'lardan, belki yüksek oyunlarından fiyatlardan vs. problemlerden kurtulsak... belki gelecekte bu işler daha basitleşir, eğleneceğiz diye stres çekmeyiz...

• Denuvo ubisoftu kötü etkiledi oyunu bitirmeden çıkar üstüne denuvo kilidini vur yayıncılarla hype yap çıkmadan önce nekadar satarsan sat.
    Tabi bu hype direnmek zor tabi bende ilk trailerın ardından önsiparişi verdim ekran kartlarıyla hediye edileceği için iade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Kasım 2020; 14:29:49 >
  • gokhan2707 kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. Dün biraz gameplay izledim de atmosferi oyunun baya güzele benziyor fiyatı falan düşünce bir ara alıp oynarım artık.

• Çok vaktim yoktu aklıma geldi aslında, Kapatıp Akşam yine test sonucu göndericem Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: toomanyj

şu geforce, stadia vs. falan ne varsa artık gelişse de, biraz otursa da, aynı netflix gibi bir şekilde oyunları oynasak, sonra şu ekran kartı davalarından, fiyatı arşa çıkmış bilgisayarlardan ve konsollardan, kaldırmadan, fps'den, bug'lardan, belki yüksek oyunlarından fiyatlardan vs. problemlerden kurtulsak... belki gelecekte bu işler daha basitleşir, eğleneceğiz diye stres çekmeyiz...

zaten gelecek o sekilde olacak.

Suanda tamamen altyapisal olarak mumkun degil ama bu uydu internet vs.. yayginlasinca ona doner diye dusunuyorum

• AMD 5800X ve 5950X

5950X kaynak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Kasım 2020; 14:44:29 >

• sorun işlemcilerde değil, oyunda. ht/smt kapatmanız gerekiyor, hepiniz için geçerli. oyun smt/ht özürlü

6/12ler kapatmasın çünkü o zaman da 6/6 patlıyor

bu duruma özel peç bilmem ne gelene kadar durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 10 Kasım 2020; 14:39:26 >
  • Zaten sanal çekirdek kullanımı gelende %0 civarı hep benchlerde siz denedinizmi bunu yada nereden gördünüz.

• ben bi yerden görmedim, smt açık şekilde oyun sürekli donuyor smt kapatınca rahatlıyor, kendi deneyimimi paylaştım, denemekten ne zarar gelir?

• bios dan mı yapıyoruz bunu?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.