Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar epic’te saat 19:00’da açılacak deniyordu, ben epic’ten aldım ama ubisoft connect’ten indirdim oyunu. Yine de 19:00’a kadar beklemem mi gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epicden alanlar niye bekliyor ya çok saçma değil mi

• 2k 1440p de 60 fps için 1080ti kurtarırmı ryzen 9 3900x var

• Chalrie Keley kullanıcısına yanıt

Merhaba, bende de 1050ti, i5 8300h 8 gb ramli laptop var, ilk gün yaması ve valhalla için çıkan sürücü ile beraber medium low karışık ortalama 40-45 fpslerde geziyor. Odyssey'den optimizasyon olarak biraz daha kötü gibi ancak ileride performans yamaları vs gelirse biraz daha toparlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

odyssey gibi akmıyor oyun bende drop çok oluyor. rog strix rtx 2080 le gaming modeda oynuyorum 2k monitörüm olsa kart yetmeyecek gibi bu oyuna :S

Kötü port oyunlara örnek bunu yeni kart satmak için bilerek yapıyorlar. Eskiden en üst seviye ekran kartını alınca kafadan 3 sene rahattık. Şimdi 2k için rtx 2080 yetmeyecekse vay halimize.

• quote:

Orijinalden alıntı: One Shot One Kill

Kötü port oyunlara örnek bunu yeni kart satmak için bilerek yapıyorlar. Eskiden en üst seviye ekran kartını alınca kafadan 3 sene rahattık. Şimdi 2k için rtx 2080 yetmeyecekse vay halimize.

Alıntıları Göster

1080p 75 hz su anki monitörüm v sync açık kart kullanımı %95 falan gpu overclock yapmadım ama bilmiyorum diye. mouse çevirsek fps 75 ten 50- 60 lara düşüyor patch şart oyuna

• One Shot One Kill kullanıcısına yanıt
    Hocam 2016 da 1060 alıp 5-6 ay öncesinde yeni ekran kartı alana kadar her oyunu neredeyse high-ultra ayarlarda oynadım. O arada çıkmış çoğu oyunuda oynadım. Bir kaç ayar kıstım ama yinede oynadım. Şimdi 2060s sahibiyim aldığıma pişman değilim çünkü yeni çıkan ekran kartlarınıda zaten alamayacaktım. Her sene yeni işlemciler, yeni ekran kartları, her sene farklı bir teknoloji. Yetişemiyoruz ki artık. 6700k+2060s incelemelerini bekliyorum. İşlemci tavan yapıyorsa almaya bile yeltenmeyeceğim ta ki düzelene kadar.

• nightawolf7 kullanıcısına yanıt
    Fps sayacını kapatın takılmayın bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Fps sayacını kapatın takılmayın bunlara

haklısınız hocam da takılmalar droplar hissettiriyor kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

RTX 2080 ile durum bu şekilde , daha sayısız update alıcak bu bağlamda iyileşicektir , ayarlar resimde mevcut.(FHD - ULTRA HIGH - FOV 115% - Herşey Sonda). 

Not: Güncel driver kurulu AC için çıkmış olan.

Hocam sen sanki stuttering yiyorsun gibi.

• Sevgili arkadaşlar bu mesajımı dikkatle okumanızı tavsiye ederim eğer ki oyunu ilk açtığınız da oyunda kasmalar böyle lag gibi drop gibi durumlar oluşuyor ise oyun açık iken alt tab yaparak masa üstüne dönün ardından görev yöneticisini açın ve görev yöneticisi ekranında iken F5 tuşu ile bir kaç kez yenileyin ardından oyuna dönün artık sorun yaşamayacaksınız bu durum uplayin yeni launcherından kaynaklanıyor sanırım ben watch dogs 1 oynarken de bu kasmalarla karşılaşıyorum for honor oynarken de for honor da pingim 40dan bir anda 155e çıkıyordu ben İnternet yada virüs diyordum değilmiş işlemciye yük biniyor söylediğim şekilde sorunu çözebilirsiniz iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hocam sen sanki stuttering yiyorsun gibi.

Alıntıları Göster
    Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: toomanyj

sonunda aldım oyunu, ama 215 lira içime öyle bir oturdu ki anlatamam, umarım oyun bu acıyı unutturur :)) bu arada oyun bende de kütüphaneme eklenmedi, alırken kısa sürede eklenecek yazıyordu, bekliyorum

ve oyunu 1050ti 8750h laptop ile oynayacağım, merak içindeyim nasıl olacak acaba göreceğim

bende indirim bekliyorum o yüzden

ac odyssey kısa bi süre sonra indirime girmişti diye hatirliyorum

• Yine yeni yeniden AMD kartlar oyunun hakkını veriyor be studer drop fln yok bende yağ gibi akıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam varmış, ben de geforce experienceden baktım

• quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

Alıntıları Göster

Driver güncelleyip tekrar test yapabilirmisiniz.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Bende de durum bu şekilde,

Benchmark sırasında teklemeler oldu ama detaylı bakamadım. Akşam daha detaylı bakıcam.

• Yav saçma sapan şekilde skill veya yeteneklere girince oyun donuyor görev yoneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum. 10 tane skill point birikti kullanamıyorum girince donuyor oyun.

Ulan ubi off offf

• Oc 1080ti / ryzen 2700x 2 saat oynadım. Volumetric clouds bir alta düşürdüm, redditte yazmışlardı. Onun dışında tüm ayarlar en üstte. Aşırı fps drop yaşamadım. Mouse çevirince fps düşmüyor da haritada yeni bölge açılırken ilk kez gidince fps drop oluyor. Fullscreen yaptım, borderless da sapıttı bende oyun. Fov 115.
    Bu arada DDu ile nvidia driverını tam silip, sıfırdan son çıkanı kurdum.

Yüz grafikleri net geriye gitmiş, oddysey'e göre. Çevre grafikler güzel. Kombatlar farklı, oyuna oddysey ile aynı demek zor. Oynanış dinamikleri açısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Bende hiç böyle bir sorun olmadı hocam. Herkeste farklı bir sorun var. Umarım doğru düzgün bir güncelleme gelir.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.