Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu bosslogic game of thrones'taki sam değil mi yahu :)
  • Allah günah yazmasın ben ilk önce educatedear'a benzettim. Sam'e de benziyor aynı şekilde. Neyse konu bütün çekik gözlüler birbirine benziyora dönecek.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ubisoft Türkiyede ilk defa single player bir oyun için pazarlama kampanyasi yapıyor. Umarım bu sefer Türkçe gelir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Call of Duty serisini sevmiyorum ama gidip Call of Duty konularına yine mi aynı oyun laaaaaa diye yazıp milleti kışkırtmıyorum.

FM oyuncusuyum, fifanın yüzüne bakmam o yüzden ama gidip Fifa konusuna her sene kadro yenileyip, bir iki özellik ekliyorlar sadece diye de yazmıyorum.

Kardeşim Assassin's Creed sana göre copy paste bir oyunsa uzak dur, oynama. Adamalar zorla mı satıyor sana? Kafana silah mı dayıyorlar oyna diye? Seveni yine alacak, bir salın konuyu. Her yeni AC oyununda bu tiplemeleri görmekten sıkıldım ben.
  • Assassin's Creed Valhalla Üzerinde 15 Stüdyo Çalışıyor
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Assassins_Creed_Valhalla_Uzerinde_15_Studyo_Calisiyor-101167.htm

Oyun üzerinde çalışan kişi sayısı oldukça fazla. Ubisoft Montreal, twitter üzerinden yaptığı açıklamada, oyunun dünyanın dört bir yanından diğer 14 ortak stüdyo ile birlikte geliştirildiğini belirtti.

Karşılaştırma yapacak olursak serinin bir önceki oyunu Assassin's Creed Odyssey 7 Ubisoft stüdyosu tarafından geliştirilmişti.

• Assassin’s Creed Valhalla: Sinematik Dünya Prömiyeri Fragmanı

Assassin's Creed Valhalla'yı keşfet! Savaşlar kızışacak. Krallıklar çökecek. Bu Vikingler'in çağı.

2020 sonlarında Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC'ye çıkıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 30 Nisan 2020; 18:3:6 >
  • Hidden blade geri dönüyor!
  • Hidden blade gözüktü
  • 2020 sonlarında Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC'ye çıkıyor.
  • Ön satışa açıldı şu an uPlay üzerinden. Standart sürümün 269 lira gibi bir fiyatı var. %20 indirim kuponuyla 216 lira gibi bir fiyata geliyor.
  • Yine beklentileri yükselten bir trailer olmuş,ingilizlerle meydan şavaşları beklenir,Odinin gözü var bütün mitolojik karakterlerin salça olması beklenir,bildiğimiz AC formülü, ,farklı birşey yapmasalarda gideri var.
  • Videoda hidden blades göstermeseler bildiğin vikings dizisinin cgi versiyonu derdik.
  • Tanıtım müziğini beğenmedim, en azından beni o havaya sokmadı. Daha böyle kasveti yansıtacak bir müzik tercih edebilirlerdi sanki.
    Ağacın yanındaki adam revelations'daki Ezio'ya benziyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 30 Nisan 2020; 18:9:9 >
  • çok güzel gözüküyor, steam'e gelmeyecek heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

Videoda hidden blades göstermeseler bildiğin vikings dizisinin cgi versiyonu derdik.
    Nerdee,atmosfer çok zayıf geniş açıda çevre lunapark gibi rengarenk.
  • Ön siparişte Türkçe dil desteği gözükmüyor.

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]
  • Birebir Revelations trailerı izledim sanki.

• Uplay'da şöyle bir açıklama da var:

"Kışla, demirci, dövme salonu ve daha fazlası dahil olmak üzere derin özelleştirmeye izin veren binalar inşa edin ve yükseltin."

En çok olmasını istediğim şey artık bu oyuna da gelmiş.Bakalım ne kadar başarılı oyuna entegre edecekler bu sistemi.

Türkçe dil seçeneği olsaydı ön sipariş verebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 30 Nisan 2020; 18:8:57 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.