Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE (PS4 ANA KONU) 23 EKİM 2015 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
4
Favori
17.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse oyunu almayacak mı yahu? Tamam oyun bir sanat eseri değil ama bence hikayenin gideri var, unity ne kadar eleştirilse de bence çok güzel bir oyundu. Bu oyundan özel bir beklentim yok ancak umutluyum. Multi kısmını tamamen çıkarıp single odaklı yaptılar belki eksik yönlerini kapamışlardır. Pre-order verince ekstra iki göreve sahip oluyormuşuz ancak önümüzdeki 30 gün içerisinde çıkacak olan oyunlar nedeniyle 3-5 ay sonra mı alsam diyorum.
  • seneye bu zamanlar kardeşlikle oynarım. Muhtemelen unity gibi nefret edip daha başlarında satarım
  • Ben alicam buyuk ihtimal oda victoria donemi hatrina.tabiki kotu oyun olmayacak bu seferki.zaten citayi cok yukari cikarmaya gerek yok.gameplay lerden belli keyifli bol zaman oldurebilecek bir hikayeyle geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden çok sevdiğim bu seri artık hiç heyecanlandırmıyor bile beni.Unity kutulu olarak var bir köşede duruyor bitirmedim bile daha.Ubi seriyi batırdı berbat bir hale getirdi , bu oyunu almayı düşünmüyorum en azından ilk çıkış yaptığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 15 Ekim 2015; 1:31:13 >
  • Güzel oyun olacak. Keşke spotçulara 150 civarı gelse oyunlar eskiden olduğu gibi. 200 küsür lira bir oyuna verilmez bence.
  • Unity den ders çıkarmışlarsa bu oyunun iyi olması gerek.

• Grafikler unity ile ayni buyuk ihtima.optimizasyon konusunda akillandilar bence bakalim...oyun bitmeden aatma cakalligina bidaha cesaret edemezler

• Unity cok güzeldi

• Bütun ac oyunlarını satın aldım (ps3, ps4) ancak satin alipta oynamadıgim sadece 2. Oyun var . Her neyse ben artik bu firmanin bir oyununu almayacagm unitye bile katlandm teknosadan aldm ayni sekilde black flag oyle... ama ben o kadar para veriyorum ve sen hala daha yeni cikan oyununa Türkçe dili eklemiyorsan senin gozumde hic bir degerin kalmamıstr... benim bu oyunu almama sebebim yalnzcs 19 tane dilin icinde Türkçemizin olmaması . Ben satin almıyorum diye ubisoft yerlere yatıp aglayacak degil bunu bnde biliyorum , her oyununu duzenli olarak satın alan bir musterisini kaybettiler o kadar .

• Oyun Kardeşler Elektroniğe gelmiş fiyatı 210 tl Bunlar da iyice işin suyunu çıkardılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceBorn

Oyun Kardeşler Elektroniğe gelmiş fiyatı 210 tl Bunlar da iyice işin suyunu çıkardılar.

Erken gelmiş ; fakat fiyatlar git gide artıyor. Özellikle yeni çıkan oyunlar için.
  • Beyler 1 hafta bekleyin 180 civarına iniyor fiyatlar. Yinede ucuz değil ama türkiye fırsatçılar ülkesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 19 Ekim 2015; 17:44:17 >
  • Viktorya döneminin ingilteresini çok seviyorum. Herşey bir yana sırf atmosferi için oynayacağım.
  • İlk gün güncellemesi 18 GB boyutundaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

İlk gün güncellemesi 18 GB boyutundaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

İlk gün güncellemesi 18 GB boyutundaymış.

350 mb diye okumuştum ben.

• quote:

Oyun Kardeşler Elektroniğe gelmiş fiyatı 210 tl Bunlar da iyice işin suyunu çıkardılar.

Hocam bornovada miydi

Istanbuldaki demi karıştırdım galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 19 Ekim 2015; 18:46:27 >
  • Yabancı forumlarda inceleme sürümüne sahip kişiler bu şekilde söylüyor. Ama full sürüm oyunda durum farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danny Santos

quote:

Hocam bornovada miydi

Istanbuldaki demi karıştırdım galiba

İstanbul
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    18 GB olursa ayvayı yedim 3Mbit ile inmez o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.