Şimdi Ara

Assassin's Creed: Syndicate'in PC'deki Sistem Gereksinimleri Açıklandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Senin Türkçe ve İngilizce hocalarına lanet olsun!!!
    1: Gırand turizm ne lan?? Oyunun adı Gran Turismo, oynadığın oyunun önce adını ögren. Türkçe'de g ıle r arasına ı harfı konulmaz. İngilizce de ı harfi yoktur. i harfi vardır. Büyük yazıldığı zaman I yazılır. Ayrıca turizm diye ingilizce kelime yoktur. Tourism vardır.
    2: ''batman'i platinleyecem'' platinleyecem diye bir kelime yok. Olsa bile yerel ağızla konuşulduğu gibi yazılmaz. leyecem???
    3: '' 5 milyar ekran kartına verene kadar 1500 tllik... '' Türk lirasından 6 sıfır atılalı 10 sene oldu. Kıyaslama yapacaksan ıkısınıde aynı cıns parayla karsılastırmak daha doğru olur.. Ayrıca pcsıne 5000tllik ekran kartını takan bır adam pc sistemine en az 10000tl para harcar.. Bu kısının durumu zaten ıyıdır. Exc oyun oynamak ıcın 1500tl para verıp rahatlıkla oyun konsolu satın alır.
    4: Bilmediğin konular da ahkam kesme.. 1000 - 1500tl arası bır ekran kartı (sıstem bılesenlerı ortalam ustuyse) bir kaç oyun harıcınde 60 fps ve ustu verır. Grafıklerı konsol ayarlarına cekme durumunda butun oyunlar 60 fps ustu verır.
    5: Acılan konu Assassin's Creed pc sıstem gereksınımlerı. Konsol exc tartısma konusu degıl. Iyı geceler...
    quote:

Orjinalden alıntı: EmuMaster

Halbuki 5 milyar ekran kartına verene kadar 1500 tllik konsolumuzda Allaha şükür 1080p 60 fps de hem gırand turizm o motorsports hemde last of us remastered oynuyoruz. Bloodborne gibi bir şaheser varken (ek paketide yolda) assassins creed gibi bir oyunun yüzüne hiç bir ps4 sahibinin bakacağını sanmıyorum. Yav saydırmayın işte exc'leri bana. Neyse gidip daha batman'i platinleyecem daha bloodborne archivementleri duruyor aman Allahım çok zaman lazım bana :))))). Teşekkürler sony iyiki varsın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: EmuMaster

Halbuki 5 milyar ekran kartına verene kadar 1500 tllik konsolumuzda Allaha şükür 1080p 60 fps de hem gırand turizm o motorsports hemde last of us remastered oynuyoruz. Bloodborne gibi bir şaheser varken (ek paketide yolda) assassins creed gibi bir oyunun yüzüne hiç bir ps4 sahibinin bakacağını sanmıyorum. Yav saydırmayın işte exc'leri bana. Neyse gidip daha batman'i platinleyecem daha bloodborne archivementleri duruyor aman Allahım çok zaman lazım bana :))))). Teşekkürler sony iyiki varsın.

kardeş gerçek adın İsmet mi?
    ben gran tourismoya girand turizm diyen tek kişi tanıyorum hayatımda :)

• Bu sistem gereksinimi yalandan ibaret, sırf donanım sattırmak maksat, ben bu oyunu quad 9550 ile oynarım hiç bir sıkıntı çıkarmadan hemde

• Sistem gereksinimleri, Unity faciasını düşünürsek gayet iyi görünüyor bence.

• Yine NVIDIA'dan parayı almış, AMD sistemini daha yüksek tutmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Aynen hocam cok guzel yazmissiniz..bu saydiginiz oyunlar birer saheserdir bu yuzden konsol kullaniyoruz ve bu yuzden konsollar milyonlarca satiyor..bu oyunlar zaten pc ye gelse konsollarin yuzune kimse bakmaz lakin bu oyunlari pc de oynamaya kalksak harbiden minimum gtx 980 ti ister herhalde :)) ayrica bloodborne platinlemek gercekten kolay is degil bilginiz olsun,sinir sistemlerinizi ele geciren bir oyun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• minimumda R9 270 oh ne güzel ne güzel :(

• Yeni bir Ubisoft ve optimizasyon özürlülüğü konusuna daha hoşgeldiniz. Hâlâ AC serisini oynayan varsa sistemi yetiyordur umarım . Ben bu oyunu Revelations'dan sonra bıraktım. En son AC 3 oynamaya başlamıştım. Çok sıkıcı geldi.

quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Valla sürekli hikaye modlu oyun oynayan birisi değilim. Sürekli gamepad ile oynamayı seven birisi de değilim. İleride elime PS4 falan geçer o zaman giderim exc'leri oynarım. Sana Sony para mı veriyor çözemedim. Yani bu kadar reklam yapmana gerek yok. Para almıyorsan durum daha da vahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 6 Kasım 2015; 10:29:16 >

• Bakalım 970'le deneriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaptanKenway

Yine NVIDIA'dan parayı almış, AMD sistemini daha yüksek tutmuş.

Parayı bastığından değil AMD dandik olduğundan o.
  • vay be sistemim minimuma düşmüş
  • Ubisoft'un dediklerine güvenilmez oyun çıktıktan sonra oynayan arkadaşların yorumlarını bekleyeceğiz.
  • Unity içinde min gtx670 demişlerdi ulan ubi...

• Evet artık orta sistem pc kullanıcıları oyun keyfine veda edecek gibi gözüküyor arkadaş minimum sistemde 256 bit ekran kartı önerilen de ise yine daha yüksek derece ekran kartı anlaşılan Nvidia yeni donanım sattırmak için paraları akıtmaya başlamış oyun şirketlerine neyseki bu oyundan da bir cacık olmayacak benden söylemesi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.