Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
105.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle yada böyle her türlü oynatacak kendisini. Çok güzle bir zaman diliminde geçiyordu grafikler Harika görünüyor. Hikayede iyi olursa zaten fazla söze gerek kalmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Size tamamen katılıyorum assassin kelimesi bile haşhaşiden gelirken bu olayı Hasan Sabbah öncesine taşıyamazsın bi yerden atıp savuracaklar muhtemelen. İşleyecek bir dönem kalmayınca aslında ilk bunlar değil, bunlardı derler :) Ben yine indirimde alır oynarım herhalde. Pek takılmamak lazım aclerin farklı dönemlerde farklı mekanları gezdirmesi olayını seviyorum.

Aslında Ezio'dan sonra düzgün ilerleseler, bu kadar günümüze gelmek zorunda kalmaz, uzun süre, her karakteri Ezio gibi detaylandırarak bize sunabilirlerdi. Assassin's Creed'in en son oynadığım oyunu AC III'tü. Onu da Ezio'dan sonra nasıl olacak diye merak ettiğimden oynadım. "Amerikan tarihi" gibi boş bir içerikle olayı berbat ettiler. Hadi bunu geçtim. Connor diye yarattıkları karakteri bir oyunda harcadılar. Sonra Connor'un dedesi diye geriye döndüler falan. Ne yaptıklarından haberleri yoktu yani.

Halbuki mesela atıyorum; Ezio'dan sonra Çin'e gitseydik, Embers'tan bildiğimiz Shao Jun'la oynasaydık, Ezio mentorumuz olsa, oyunda gözükse fena mı olurdu? Bence efsane olurdu. Böylelikle tarihler arasında abartılı bir atlayış gerçekleşmez, konular tüketilmezdi. Dediğim gibi; Plansızlık, her sene 1 oyun takıntısı, daha fazla para kazanma arzusuyla, güzelim serinin gidişatını bozdular.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Amerikan kısmını sevmedim ben, Connor'u da sevmedim :) black flag zevkliydi gerçi. Shao Jun'a aslında ana oyunda yapılabilirmiş ama chronicles ile geçti gitti o da.
  • Assassin's Creed Origins: 18 Minutes of New Mission Gameplay (Xbox One X in 4K) - IGN First
    İkinci oyundan sonra birtürlü toparlayamadılar. Ezio gibi oyuncuyla bütünleşebilen bir karakter sunamadılar ayrıca hiçbir dönem ve şehirde İtalya gibi oyuncuyu içine çekemedi.

Hiç abudik yenilik yollarına girmeden AC 2'nin yolundan gitselerdi çok daha iyi olurdu. Origins videolarını izledim, Mısır gerçektende ilgi çekici ama oyunda bir eksiklik var bana böyle oynanış mobil oyunları anımsattı. Bu kadar derin ve sağlam senaryosu olan bir oyunu çok daha iyi noktalara getirebilirlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

İkinci oyundan sonra birtürlü toparlayamadılar. Ezio gibi oyuncuyla bütünleşebilen bir karakter sunamadılar ayrıca hiçbir dönem ve şehirde İtalya gibi oyuncuyu içine çekemedi.

Hiç abudik yenilik yollarına girmeden AC 2'nin yolundan gitselerdi çok daha iyi olurdu. Origins videolarını izledim, Mısır gerçektende ilgi çekici ama oyunda bir eksiklik var bana böyle oynanış mobil oyunları anımsattı. Bu kadar derin ve sağlam senaryosu olan bir oyunu çok daha iyi noktalara getirebilirlerdi.

Dün öğrendiğim bi habere göre, oyunda meditasyon sistemi de olacakmış. Witcher 3'teki gibi. İstediğimiz zaman günle oynayabilecekmiş. Bu da Witcher'daki "Alacakaranlıkta şunu ziyaret et" tarzı görevlere işaret. Dövüş sistemi de Witcher 3'ün aynısı. Düşün yani öncüyken, kopyalayan oyuna...

Evet. Bir videoda göstermişlerdi. Hava gündüzken, geceye alıp gökyüzündeki yıldızlara göre bulmaca çözüyorlardı. Ac 3 teki gibi şekilleri üst üste getirme olayı.

Maalesef AC serisinin dibe doğru gidişatı tam hız devam ediyor, Ubisoft ısrarla oyuncuların söylediklerine kulak tıkadıkça bu böylede devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

ezio üçlemesinin bu kadar sevilmesinin sebebi ana karakter ve hikayesiydi ama bunlar tek başına yeterli değil. ben ikinci oyundaki floransa venedik gibi mekanları da çok beğenmiştim. hatta brotherhoodun ve revelationsun 2. oyunun gölgesinde kalmasının en önemli nedenlerinden biri de mekandır. roma güzel şehir ancak floransa ve venedik rönesans dönemini birebir yansıtmıştı. bu oyunun en önemli eksiği olarak görüyorum bunu. amerikadan londradan iyi olacak gibi ama yeterli olmaz

• Oyunda firoğon var mı acaba pek hoşuma gitmedi oyun yine bir ubisoft balonu gibi duruyor ama o su ne kardeşim öyle şuana kadar gördüğüm en iyi su efekti bakalım nasıl bir oyun olacak

• Terry Malloy kullanıcısına yanıt
    Amerika ve Londra maalesef oyuncuyu içine çekemiyordu en azından beni çekemedi. Syndicate yarım bıraktığım tek AC oyunu. Unity yine biraz daha iyiydi keşke Fransız İhtilalini daha iyi yansıtabilselerdi.

Mısır ise muazzam bir yer ve tam bir gizem ama oyuna nasıl yansıtacaklar çok merak ediyorum. İnşallah bizler yanılırız ve oyuncuları içine çeken bir şehir sunarlar bizlere.
  • Yeni combat mekaniklerini anlatan video yayınlamış IGN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin’s Creed Origins: Gamescom 2017 Sinematik Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Ağustos 2017; 19:46:13 >
  • Sondaki saçma hareket olmasa güzel video aslında, Sezar'ı ve Kleopatra'yı oyun içinde görmek hoş olacak.
    Bu arada bu sefer baya aksiyon olacak gibi oyun, eski usül suikast çok az olur gibi geliyor bana. Dönem düşünülürse mantıklı aslında, daha kardeşlik bile yok ortalıkta.
  • Tr altyazılı videosu çıkmış. Ubisoft bu, tr oyun yapmaz ama umut fakirin ekmeği işte
  • assassins den dovuscu yaratmislar... oyun saklan kes oyunu idi ama burada sanki daha cok coklu dovus falan..
  • Assassin’s Creed Origins: Gamescom 2017 Game of Power - Oynanış Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Ağustos 2017; 19:55:12 >
  • Assassin's Creed Origins Gameplay Demo - IGN Live: Gamescom 2017

• en büyük goty adayı benim gözümde.ashraf ismael ve ekibi bu işi biliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin's Creed Origins İLK KEZ OYNUYORUM!/Enis Kirazoglu

MISIR'A HOŞ GELDİNİZ ! | Assassin's Creed Origins Gamescom 2017/Easter GamersTv

ASSASSIN'S CREED ORIGINS OYNADIK! | DÖVÜŞ, TIRMANMA, OK ATMA!/Multiplayer

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.