Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
1.433
Cevap
32
Favori
73.404
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    854 Mesaj
    1.3.0 Update yayınlandı , başta "Travel" modu olmak üzere çeşitli yenilik ve düzeltmeler mevcut.(U-PLAY)

http://steamcommunity.com/games/582160/announcements/detail/2742000471558797436
    |
    |

The Curse of the Pharaohs DLC gelene kadar görev yapmaya ara versem mi yoksa yeni DLC'de olacak olan görevler zaten yeni level cape kadar çıkarır mı? Daha hala sürüyle yan görev var çünkü.

|
    |

Level cap şuan 45 lakin 2 hafta sonra çıkıcak expansion ile 55 olucak , ondan sonra ek bir mini DLC ile 60 olması söz konusu olabilir , görevleri yapabilirsiniz , expansion kendi içindeki görevler ile 55 olursunuz çok büyük ihtimal ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Yusuf1653
    |
    |
    Oyunda yan görev ve map içerisindeki bütün gizemli şeyleri araştırıp bulup öyle ilerliyorum 40 saat üzeri oynadım level 30 um ve maplerin yarısını daha keşfetmedim , bu kadar uzun ve muhteşem bir oyun için Ubisofta teşekkürler

Ayrıca bu oyuna çöp diyenler neyin kafasını yaşıyorlar , bildiğin başyapıt bir oyun olmuş..

AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    "Community Challenge" tamamlandı , uplay challenge kısmından reward ı alabilirsiniz , uplay statics kısmına baktım 150 saat+ olmuş , yapımı pre-order olarak almıştım , iki hafta sonra çıkıcak expansion ilkine göre 2 kat daha büyük olucak deniliyor.

|
    |
    Çok kaliteli oyunlar oynadım ama bu oyunda gerçekten bir başyapıt olmuş çok beğendim. Olağanüstü keyifli combat, inanılmaz detaylı ve her yeri yaşayan eski mısır atmosferi, sınırsız silah çeşitliliği ve şahane grafikler oyunun en güçlü yanları. Tabi oyunu çok beğenmiş olmamdaki bir başka nedende adının ac olması ama oyunun aslında bir ac oyununa pek benzememesidir. Origins ismiyle uyumlu olarak köklere gittiğimiz için eski ac lerdeki vasat dinamiklerin yerini zorlayıcı ve keyifli bir dövüş sistemi almış.

Oyunda resmen her yer yaşıyor ben daha önce hiçbir oyunda bu kadar gerçekçi yaşayan mekanlar görmedim gerçekten çok başarılı.

Eski mısır yapıları muhteşem modellenmiş gerçekten etrafa bakmaktan görev yapamıyorsunuz. Her yerde anıtlar heykeller en önemsiz gibi gözüken bir binada bile acayip sanatsal çalışmalar var.

Orayada gideyim, şuradan manzaraya bakayım, bu piramite çıkayım veya şurada soru işareti var orada ne var banditler var dur keseyim acaba hazineden ne çıkacak diye düşünmek, bir yandan ödül avcılarının sizi avlaması stresi :) vs derken 2-3 saat geçiyor oyunu falan unutuyorsunuz. O kadar eleştirdik zamanında ubiyi ama adamlar origins ile açık dünyanın en iyilerinden birini yapmış..

Metacriticten aldığı 85 puanıda sonuna kadar hak eden bir yapım olmuş. Oyuncuyum diyen herkesin oynaması gereken bir yapım ve açık ara 2017 goty nin gerçek ve gönüllerdeki sahibi ac origins tir...

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocksolidv -- 26 Şubat 2018; 0:53:15 >
    |
    |

• Yarbay
    2253 Mesaj
    şuraya da gideyim şu görevi de yapayım geride yan görev aklmasın diye diye ana görevlerdeki levelin üstünde ilerliyorum, bir yandan çok güçlenmeyeyim diyorum ama geride bir şey de bırakmayayım kafasındayım. 34 level oldum sanırım oyunun sonlarına yaklaştım ama oyun bitmesin istiyorum resmen atmosferi açık dünyası çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 25 Şubat 2018; 19:40:5 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

pcde default tuş Y ile gear yerini açıyorsun. orada outfit'in solunda 3 şey var biri saç biri sakal biri de başı açma veya kapama.
    |
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Teşekkür ederim

|
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    171 Mesaj
    oyunda yasaklı bölgelerde(restricted areas) özgürce dolaşamıyor muyuz guardları öldürmeden.mod falan var mı bir fikri olan?

Yok. Sadece Discovery Tour'da kimse sana bulaşmıyor..
    |
    |
    Moonel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

o ne hocam açıklar mısın

Discovery Tour oyuna yeni eklenen bir dlc gibi düşün. Oyundaki ana karakterlerden biri yada npclerden seçtiğin biri ile turist gibi bölgeleri geziyorsun keşif turu yapıyorsun. O zamannki tarihe gerçek belgeler yada resimlerle bakıyorsun. Türkçe olmadığı için malesef çok anlaşılmıyor ama zamanı gelir Said Bey el atarsa çok güzel bir kaynak olur...

Olay şu :
    |
    |
    Moonel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar, AC Origins'i kurdum fakat diyaloglar duyulmuyor onun harici sesler var fakat konuşma sesleri çıkmıyor. Oyundan soğudum resmen var mı bunun bir çözümü?
    |
    |
    ondan sonra sırf yan görev ve event görevlerin hepsini bitirdim
    Hiddens one de dahil...
    Neredeyse hiç ana görev yapmadan 45 level oldum tüm geliştirmeleri maksimumda tamamladım.
    Haritada keşfetmediğim yer kalmadı.
    Şimdi ana görevlere başlayacağım.

Oyun muazzam olmuş gerçekten.
    Karakterimiz Bayek bir Ezio olmasa da klasik olmaya aday bence
    |
    |

Benim bi sorum olucak xbox one oynuyorum oyunu ama 40 lvl in üstüne çıkamıyorum hidden ones dlc falan bişeyler diolar ama anlamadım nasıl 45 olıcamı biri kısaca anlatırmı yada video falan varmı

Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
Orjinal Laptop Yedek Parça
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.