Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.474
Cevap
31
Favori
77.990
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hsn077

Arkadaşlar slm

Benim bi sorum olucak xbox one oynuyorum oyunu ama 40 lvl in üstüne çıkamıyorum hidden ones dlc falan bişeyler diolar ama anlamadım nasıl 45 olıcamı biri kısaca anlatırmı yada video falan varmı

normal oyunda level sınırı 40 eğer hidden ones dlc sini alırsanız 45 olur, 13 martta çıkacak dlc ile beraberde 55 e çıkacak
    |
    |
    15789 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyundaki özellikle evlerin olduğu bölgelerde meydana gelen stutter takılmalar halen düzelmedimi i7 4770k ve gtx 1070 ti kullanıyorum bazı durumlarda gpu bile tam dolum çalışmıyor oyunda, bunlara bir çözüm bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Steam: 0,7 GB
    Uplay PC: 3.2 GB

önemli olay olarak The Curse of the Pharaohs expansionu geliyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar ps4 pro alalı 2 ay oldu. AC serisinin tam bir fanatiği değilimdir uzun zamandır da AC Origins dönüyor etrafımda ama ilgi duymadım hiç bi 10 dk stealh video izledim hoşuma gitti baya :D anlatılanları da okudum. millet baya baya aşık olmuş oyuna ve ben de kayıtsız kalamadım :D

merak ettiğim ilk şey, oyunda stealth takılabiliyor muyuz çoğunlukla? ben öle pat küt diye dalmaktan bazen hoşlansam da; gizli ilerleyip arkadan indirip uzaktan sniper ile alt etmeyi seviyorum baya, bu oyunda okla falan bıçakla yürürüm heralde ama gerektiğinde kombata da girerim muhakkak çok da eğlencelidir dövüş dinamikleri. ilk sorum buydu.

2. sorum ise ok atışı :D ben mi yanlış anladım yoksa oyun oynayan arkadaş oku hedefin sağı solu veya yukarısına nişan alıp atıyor ve oku havada sürebiliyor mu? nasıl olur da o ok tam kafayı bulur? Merak ediyorum :D

teşekkürler.

Oyun boyunca stealth mümkün ama bazı boss fight durumları oluyor. Onda stealth imkansız. Mecbur çatışma yapılıyor. Sayısı da çok değil oyunun geneline bakarsak. Bahsettiğiniz ok durumu bir tür oklara özel. Bu oklarda sniper gibi yakınlaştırma mevcut ve oku attıktan sonra kontrol edebiliyorsunuz. İsterseniz kuşanmazsınız. Ama oyun içi faydası gerçekten çok ve kullanması zevkli. Diğer oklar normal şekilde çek bırak usulü ve yakınlaştırma yok.

|
    |
    tiestoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rdlsln

Oyun boyunca stealth mümkün ama bazı boss fight durumları oluyor. Onda stealth imkansız. Mecbur çatışma yapılıyor. Sayısı da çok değil oyunun geneline bakarsak. Bahsettiğiniz ok durumu bir tür oklara özel. Bu oklarda sniper gibi yakınlaştırma mevcut ve oku attıktan sonra kontrol edebiliyorsunuz. İsterseniz kuşanmazsınız. Ama oyun içi faydası gerçekten çok ve kullanması zevkli. Diğer oklar normal şekilde çek bırak usulü ve yakınlaştırma yok.

sağolasın ya :D bide o ok hemen alınır mı yoksa uzun süre sonra mı alabiliyorum? bir de bi videoda da vurunca aldığın puanlar görünüyor. stroy mode'da bu böyle mi? mmorpg oyunlar gibi :D olmasa da iyi olurdu. online modda falan mı öyle acaba.

Oyunun ilk aşamalarında geçer eline. 4 tür ok var. Bahsettiğim ok 1 türü. Onunda kendi içinde çeşitleri var vs vs. O puanları istersen ayarlardan kapatabiliyorsun. Oyunun online modu yok.

|
    |

|
    |

Kenara yazdım. Alacakları alıp bunu da edinicem. Çok zevk alacağım kesin 😁

Yetenek ağacı zor mu. Level atlama exp kasma. Bi taktiğiniz var mı. Neler çok puan verir

|
    |
    okun havadayken yönünü değiştirme özelliği skill ağacından açılıyor ben oyunu bitirdikten sonra açtım ama süpermiş, daha önceden açsaydım işime yarardı sadece predator bow için ama diğer 3 farklı okta yok. bu yüzden daha az predator oku taşıyabiliyoruz zaten, yoksa çok güçlü olurdu.

skill ağacında çok şey var hocam herşeyi açma yok yani, ben 45 levelin üstüne birkaç defa daha skill puanı kazandım ama tamamen dolması için en az 20 30 puan daha lazım, hatta en uçtaki master skillerini sonsuza kadar artırabiliyorsun gerçi ben 1 puan bile vermedim. keşke daha önce açsaydım dediğim bir başka skill de animal taming yani hayvanı kendi yanımızda savaştırabiliyoruz, bunu far cry primaldan almışlar herhalde zaten o da ubisoft oyunu genelde kimse bu hayvan evcilleştirme özelliğinden bahsetmemiş ama olması güzel.

levelleri görev yaparak exple kasıyosun gittikçe sonraki level için gereken exp arttığı için daha zorlaşıyor. ama ortalama 1 saat = 1 level diyebiliriz çünkü 45 saatte bitirdim oyunu 45 leveldim. oynarken de bazen karşılaştırıyordum 30 saatte 30 olmuşum vs.

• Binbaşı
    1794 Mesaj

Eskisi gibi değil ancak arada tekliyor.Tabi aşiri değil.İlaçli sürüm deneyin eğer sahipseniz.İlaçli sürümde denuvo ve project yoktur.

|
    |
    evohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu dediğim hayvan evcilleştirmeyi göstermek için kısa bir video çektim. kardeşi kardeşe kırdırmak zevkli

|
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: claudecan

Son dönemlerde fazlaca gördüğümüz ac. serisinden çok daha farklı,eski serilerden brotherhood,ac 1,2 den bahsetmeyeceğim,kıyaslamak yersiz olur.İngilterede geçen ac.yi oldukça beğenmiştim.Fakat combat dövüş tırmanış sistemi aynıydı.Bu oyun müzikleriyle çevresiyle yaşayan dünyasıyla bir gta değil,ama ambians çevre his olarak çok iyi diyebilirim.Çöller,küçük kasabalar,büyük şehirler,iş ile meşgul olan şehir ve köy insanı gayet iyi.Müzikler çok hoş.Mısır atmosferi oyuna yeni bir soluk katmış cidden.Grafik olarak yeterli bulmadım eski ac lerden pek bir kaplama efekt farkı yok.Ancak görüntü ayarlarından süper sampling 120 yada 140 yapınca kaplamalar oldukça netleşiyor.Yaşayan dünya var ama yan görevler haricinde etkileşim yine az.Yaşayan çevre her bölgede dinamik değil,etkileşimde kurma yine kısır kalmış,en beğenmediğim yanı dövüş sistemi hala çok arcade,çok gerçekten uzak dövüş sistemi var.Adama kılıç vuruyorsun defalarca vurduğun halde düzgün fizik haraketleri vermiyor,ok fırlatıyorsun puan gözüküyor,ok attığında attığın yeri tutması yalpalaması lazım kılıç vurduğunda eli kolu yaralı bir hayvan gibi yalpalaması vuruş dinamiği değişmesi lazım,halen çok arcade bu kesinlikle değişmelidir.Tırmanışta çok farklı değil bence her şey iyi sadece yeni bir grafik motoru,halk ile etkileşim askerlerin yapay zekası ve dövüş sistemi daha simulasyon tarzında olmalı.Bence bu yüzden efsane olamıyor.Ancak yinede gayet güzel bir oyun,ama köklü değişime ihtiyacı var sim aracede tarzı karışımı gerekli.

Usta yorum için teşekkürler.

Kılıç ile ilgiliniyorum da for honor oynamış mıydınız merak ettim. Grafikleri ile ilgili bir kıyaslama yapabilir misiniz

• Yarbay
    2901 Mesaj
    "Curse of the Pharaohs" a son 5 gün.

Not : Yeni çıkan "Undead Pack" heka chest e eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 8 Mart 2018; 18:28:49 >

Beğendiğiniz için ben teşekkür ederim.

For honor,oyun dünyasındaki açiğin içerisinden değişik bir tür olarak tasarlanan ancak arcade oynanış ve online yapisiyla basitleştirilmiş bir oyun.

Grafikler bir witcher yada devrim etkisi yapamadı,e3 teki tanitilan ile oynaniş arasında çok fark vardı.

Oyun gerçeklikten yoksun,online arcade bir yapi sunuyor.Darbe yiyen şahislar yine ayni eforla hiç durmadan yalpalamadan ayni animasyon ile devam ediyor.Bunu düzeltecek yine biz oyunculariz.Geribildiriş ile satin almayarak düzeltebiliriz.Her şeyden evvel oyunda savaş atmosferi yok,heyecansiz etkisiz,çete savaşlari türevinde bir yapiya sahip.Bu tarz oyunlar single story,gerçekçi animasyonlar,sesler ile olur.

Online gerçekçiliği ve etkili sinematiksel yapiyi öldürüyor.Gta v de olduğu gibi bir iv e birde v e bakarsak v te uyuşturucu etkisinden uzayli vuruyorduk.Yapilan oyunlar ne zaman ergence bir hal aldi, işte o zaman basitleşti bir mafia 2 ye birde 3 e bakın. Bu tarz oyunlarda en iyi savaş atmosferi şahsen yüzüklerin efendisinin strateji olmayan rpg versiyonuydu.Evet arcade fi ancak en iyi savaş atmosferi vardi.Bunun yani sira cryteg in roma da geçen oyunuda atmosferi idare ederdi tabi yine arcade di.Bu konuda en iyi hasar yapay zekaya sahip olan oyun gta4 tür.Araçla insana çarptiğinzda ayaklarına ateş ettiğinde verdiği tepkiler halen en iyisidir.Birde Kingdom deliverence var gerçekçi rpg tam denemedim ancak animasyon hariç dövüş ve kiliç sistemi simülatöre benzer bir yapidadir.

|
    |

• Yüzbaşı
    478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

"Curse of the Pharaohs" a son 5 gün.

Not : Yeni çıkan "Undead Pack" heka chest e eklenmiş.

Merhaba hocam birşey soracağım. Heka chest'den celestial raiment armoru çıkarttınmı hiç acaba? Hani şu eastern dynasties gear pack içindeki armor. Ne kadar uğraştıysam kaç sandık açtıysam çıkartamadım. Cevaplarsan sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levo90 -- 9 Mart 2018; 10:58:3 >

• Yarbay
    2901 Mesaj

Evet , 3-4 gün önce çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 9 Mart 2018; 11:44:42 >
    |
    |
    Bahsedilenler: levo90

Teşekkürler hocam yorum için ☺

|
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için sağol hocam

|
    |
    Maxıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun witcher ile karşılaştıranlar olmuş kesinlikle karakterler açısından karşılaştırılamaz witcher da yan görevlerdeki insanların bile birbirinden farklı çok özel kişilikleri varken bu oyunda biribirinin kopyası olan sokaktaki ve yan görevlerdeki insanları geçtim ana karakterler bile ruhsuz geldi bana

Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.