Şimdi Ara

Assassin's Creed IV Black Flag -Ana Konu- (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
5
Favori
31.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki sorularımın yanıtlarını buldum.

Aynı sorunları yaşayan arkadaşlar için yanıtlarını vereyim;

Oyuna ait tüm buglar live bağlantısı yaptıktan sonra indirilen DLC ile çözülüyor.

Fleet'e ulaşmak için internet bağlantısı şart ama gold üyeliğe gerek yokmuş :)
  • Bu oyunun tüm DLC'lerini offline olarak bulup kurabilir miyiz? Boyle bir paket var mı? Ya da Ofline olarak kaydedip yuklemek mumkun mu?
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Xbox One da oynuyorsan mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Xbox One da oynuyorsan mümkün değil.

xbox360?
  • Arkadaşlar benim çok büyük bir problemim var. Oyunu yükleyeli aylar oldu çıktıktan sonra aldım zaten bitirdim. Şimdi tekrar oynama çalıştığımda oyun yüklü olmasına rağmen uplay oyunu görmüyor? neden böyle oldu bir çaresini biliyormusunuz acaba ?
  • Bu oyun ne güzelmiş arkadaş, grafik olsun ilerleyişi olsun çok beğendim.
  • arkadaslar daha once hic assas. oyunlari oynayan birisi degilim seriye bastan mi baslamaliyim yoksa black flag da bir baslangic olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

arkadaslar daha once hic assas. oyunlari oynayan birisi degilim seriye bastan mi baslamaliyim yoksa black flag da bir baslangic olabilir mi?

Konuya hakim olabilirsen kesinlikle baştan, her oyunu birbiriyle bağlantılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

arkadaslar daha once hic assas. oyunlari oynayan birisi degilim seriye bastan mi baslamaliyim yoksa black flag da bir baslangic olabilir mi?

Konuya hakim olabilirsen kesinlikle baştan, her oyunu birbiriyle bağlantılı.

Bende direk bundan başladım, diğer oyunların hikayesini okudum keşke 360 varken oynasaymışım diğer oyunları.
  • BİTİREN ARKADAŞLAR LÜTFEN YANITLAYIN !!!!!
    Üç sorun var lütfen tek tek yanıtlayın
    1-tüm her şeyi kaç saatte bitirdiniz
    2-oyun tamamen bitince neler yqpabilirim
    3-bu yaptıklqrımla sıkılır mıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkaysadun

BİTİREN ARKADAŞLAR LÜTFEN YANITLAYIN !!!!!
    Üç sorun var lütfen tek tek yanıtlayın
    1-tüm her şeyi kaç saatte bitirdiniz
    2-oyun tamamen bitince neler yqpabilirim
    3-bu yaptıklqrımla sıkılır mıyım

Oyunu 10 saattede bitirebilirsin 100 saattede. Tamamen cevrede ne kadar oyalanip, yaptigin kesiflere ve yan gorevlere gore degisir. Gemi upgradelerini tamamlayabilirsin. Kaleleri fethedebilirsin. Efsane hayvanlari avlamaya calisabilirsin ve efsane korsanlara saldirmak icin gemi upgrade i ve para kasabilirsin ayni zamanda hazine avciligida yapabilirsin. Kisaca soylediklerim dogrultusunda ne kadar surede bitirecegin tamamen sana kalmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha deniz olmasında, bir yerden bir yere gitmek çok sıkıyordu.

• daha önce ac:brotherhood ve ac3 ü 2-3 saat oynadıktan sonra beğenmeyip silmiştim fakat black flag tamamen bambaşka bişey.öncekilerde beğenmediğim ne varsa black flag düzeltmişler.zaten gemi savaşları bile bu oyunun oynanması için başlı başına bir sebep.gemi savaşlarında öyle bir gaza geldim ki karayip korsanlarının ilk 3 filmini tek seferde seyrettim:D
  • Arkadaşlar bunu oynamadan diğer Ac oyunlarını oynamam lazım mı? konuyla alakası var mı diğer oyunların?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir ergen vakası

Arkadaşlar bunu oynamadan diğer Ac oyunlarını oynamam lazım mı? konuyla alakası var mı diğer oyunların?

Asassins creed 3 u oynaman lazim bunla bir baglanti kurman icin. Dogal olarak 3 u oynarsan desmond in hikayesini anlaman icin digerlerinide oynaman lazim. Sen assassins creed 1 den basla en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beratad

daha önce ac:brotherhood ve ac3 ü 2-3 saat oynadıktan sonra beğenmeyip silmiştim fakat black flag tamamen bambaşka bişey.öncekilerde beğenmediğim ne varsa black flag düzeltmişler.zaten gemi savaşları bile bu oyunun oynanması için başlı başına bir sebep.gemi savaşlarında öyle bir gaza geldim ki karayip korsanlarının ilk 3 filmini tek seferde seyrettim:D

Gerçekten önceki oyunları sevmeyip bunu sevmek değişik olmuş. Bana göre en güzel iki oyun AC2 ve ACB'dir, diğerleri sıkıcı ve oyunun gerçek temasından uzaktır(AC1 ACR ve AC3 de konuyla alakalı ama bana sıkıcı geldi). Zaten AC3 ve 4'ü zorla oynadım. Tabii birileri gemileri seviyordur zevk almıştır.
    En azından Unity ile normale dönüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 22 Haziran 2014; 14:08:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratad

daha önce ac:brotherhood ve ac3 ü 2-3 saat oynadıktan sonra beğenmeyip silmiştim fakat black flag tamamen bambaşka bişey.öncekilerde beğenmediğim ne varsa black flag düzeltmişler.zaten gemi savaşları bile bu oyunun oynanması için başlı başına bir sebep.gemi savaşlarında öyle bir gaza geldim ki karayip korsanlarının ilk 3 filmini tek seferde seyrettim:D

Black sails dizisiyle beraber oynamak lazim oyunu:-)

• Elite planlar haritaları olan paylaşablir mi?

• beyler br türlü kılıcımı değiştiremiyorum para var yeticek kadar ama edwardın hiç bir şeyi gelişmiyor sorunu ne sizce deli olucam
  • Oyunu PC'de bitirmiştim bir One'da alıp bitireyim diyorum ama sırf su gemi ve takip görevleri yüzünden almaktan vazgeçiyorum aslında suan alsam baya oyalayıcıda olur.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.