Şimdi Ara

Assassin's Creed III Türkçe Yama [Oyun Çeviri][FIX GELDİ] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
58.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remastered yamasına DLC'ler dahil değil mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Remastered yamasına DLC'ler dahil değil mi arkadaşlar ?
    Hayır DLC sürümleri daha önce de çevirilmemişti. Remastered sürümüne gelen ek 1000 satır çevirildi.
  • KaN. kullanıcısına yanıt
    Sırf DLC'ler için üçüncü oyunu oynadım. Allah'tan sevdim de nedense. Sağlık olsun, ben Remastered diyince malum içerisinde DLC'ler de var diye kapsıyor sanmıştım. O kadar da yazıştık özelden, insan der yahu.
  • gecemvesen kullanıcısına yanıt
    nerden yaptınız acaba
  • yasar012 Y kullanıcısına yanıt
    nette araştırmıştım şimdi hatırlamıyorum pek. ama galiba yabancı bir siteden indirdim.
  • Remastered için Türkçe yamayı nereden indirebilirim?
  • DryreL kullanıcısına yanıt
    https://animusprojesi.com/assassins-creed-3-remastered-turkce-yamasi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    hay allah razı olsun nihayet işe yarar bi çözüm buldum, çok teşekkürler dostum
    Bende hata vermedi ama açılışta ilk iki ekran hariç gerisi hep ingilizce
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Hata alanlar veya Türkçe yamayı çalıştıramayanlar bunun nedeni oyunun sürümünüzün 1.03 olmamasından kaynaklanıyor.
    Güncellemeyi buradan indirebilirsiniz:https://www.mediafire.com/file/jcmtvlh1ivbzpd3/Assassin%27s_Creed_3_-_Remastered_T%FCrk%E7e_Yama.zip/file
    (Kendim test ettim ve çalışıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryreL -- 3 Mayıs 2020; 21:5:46 >
    Assassin's Creed III Remastered oyunu bana AC Odyssey (STEAM) oyununun yanında geldi. Bu nedenle oyunun zaten güncel olması gerekmiyor mu? Oyunun hangi sürüm olduğunu steam'de nasıl öğrenebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 3 Mayıs 2020; 22:29:40 >
    Ağustos ayında Steam üzerinden oynayıp bitirmiştim, herhangi bir sorun yoktu. Oyun kurulu olmadığı için sürüm bilgisi bilmiyorum şuan.

@erdal73,

Oyunun EXE'sini bulup özelliklerinden hangi sürüm olduğuna bakabilirsiniz.

Sürücü:\Steam\steamapps\common\oyun ismi
  • Şu anda orijinal oyuna sahibim. Oyunu indirip kursam sonra bu remastered uyumlu türkçe yamayı kursam sorun olur mu? Oyunu Epic Games'den aldım.
  • Son sürümle uyumlu Tr yama çıkmadı ne yazık ki . Ben de bekliyorum da gelmeyecek gibi
  • Son sürüme uyumlu yama gelir mi? Bilgisi olan yazsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: erencik900

Son sürüme uyumlu yama gelir mi? Bilgisi olan yazsın lütfen.
    Animusprojesi sitesinde var.
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki olmuyor. Güncellemeleri gerekiyor.
  • togo1593 T kullanıcısına yanıt
    Ben son sürüm derken remastered anladım.
  • Pissacore kullanıcısına yanıt
    Remastered için söylüyorum ben zaten son sürümle uyumlu değil yama .

• Yama şuan Uplay tarafında sorunsuz olarak kurulmakta ve çalışmaktadır. Az önce bizzat denedim.

Konuyla ilgili Epic tarafında kendi bünyesinde oyunlara güncelleme yaptığından dolayı çalışmayabilir. Aynı zamanda Epic kendi bünyesinde 2 farklı kez oyunu indirdiğine şahit olduk. (Epic doyasına ayrı Ubsioft dosyasına ayrı) Epic dosyasına yamayı kuruyorsanız, yama doğal olarak çalışmayacaktır. Yamayı Ubisoft dosyası içerisindeki oyunun içerisine kurun, bir sorun yaşamayacaksınızdır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.