Şimdi Ara

Assassin's Creed III Türkçe Yama [Oyun Çeviri][FIX GELDİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
58.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melankolik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Eylemler biraz azaldı gibi çevirilere yeniden başladınız mı?

Bunun hakkında bir duyuru yapılacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Melankolik Adam

quote:

Eylemler biraz azaldı gibi çevirilere yeniden başladınız mı?

Bunun hakkında bir duyuru yapılacak

Tamam bilgi için teşekkürler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 20 Haziran 2013; 18:44:18 >
  • Steam Versiyonunda çalışmıyor çözebilen arkadaşlar varmı söyledikler fix dostasını indirip attım girişi ve menü türkçe oldu fakat oyuna girdiğimde hala ingilizce
  • yamada kayma var konuşmalar geriden geliyor
  • Yama için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu Fix bağlantısında verilen AC3TRYAMAFIX.rar dosyası nerde ben bulamadım kafayı yicem ?
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim
  • Oyunu bu gün D&R'de aldım yamayı kurarken datapc_dx11forge dosyası bulunamadı diyor.
    Harbiden de oyunun dizininde öyle bir dosya yok.
    Steam Fix'de işe yaramıyor çünkü öyle bir dosya yok ki olan dosyayla değiştiresin :D

OyunCeviri sağolsun Crackli Türkçe yama yapabiliyoruz ancak gidip hakkımızla satın alınca Türkçe oynanmıyor maalesef.
    Buda benim ağırıma gidiyor işte. Satın almayıp burada size dövünsem git satın al önce sonra konuş dersiniz ama durum öyle de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knife130 -- 26 Temmuz 2015; 0:49:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knife130

Oyunu bu gün D&R'de aldım yamayı kurarken datapc_dx11forge dosyası bulunamadı diyor.
    Harbiden de oyunun dizininde öyle bir dosya yok.
    Steam Fix'de işe yaramıyor çünkü öyle bir dosya yok ki olan dosyayla değiştiresin :D

OyunCeviri sağolsun Crackli Türkçe yama yapabiliyoruz ancak gidip hakkımızla satın alınca Türkçe oynanmıyor maalesef.
    Buda benim ağırıma gidiyor işte. Satın almayıp burada size dövünsem git satın al önce sonra konuş dersiniz ama durum öyle de değil.

Hocam kolay gelsin artık yamayla veya Oyun Çeviri ile ilgilenmiyorum ancak belirteyim yamayı bizzat ben test ettim ve bu testleri korsan oyunda yapmadık. Elimizde orijinal oyun olmadığı için Tolgahan Ataalp(kutulu) ve Burak Kavaklı(steam) adındaki arkadaşlardan "ödünç" olarak aldığımız hesaplarda gerçekleştirdik testleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlıyorum hocam teşekkür ederim cevabınız içinde ama bende orjinal aldım da kurdum yani sizin yamayı yaptığınız dosya yok oyunun içinde :(
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Oyunu geri iade etsem ancak artık Aktifleştirdim DR kabul etmez dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knife130

Oyunu geri iade etsem ancak artık Aktifleştirdim DR kabul etmez dimi?

Sanmıyorum maalesef. Biraz araştırın belki bir sıkıntı vardır, yamayı uygularsınız.
  • Hocam fix dosyasını upload etme şansınız var mı? Bir sürü siteye girdim sizin mediafire linkinizi kopyala yapıştır yapmış heryer o da kırık olunca hepsi patlamış oluyor.
  • Sağolsun donanımhaberden @T-Bag* nicki arkadaş fix dosyasını gönderdi.Buraya da yazalım arayan olursa kolay ulaşsın.
    http://turbobit.net/j8b9rt4rt73w.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMira

Sağolsun donanımhaberden @T-Bag* nicki arkadaş fix dosyasını gönderdi.Buraya da yazalım arayan olursa kolay ulaşsın.

Sabahtan beri bunu arıyordum.

Çok teşekkürler hocam.

• quote:

Sağolsun donanımhaberden @T-Bag* nicki arkadaş fix dosyasını gönderdi.Buraya da yazalım arayan olursa kolay ulaşsın.

Dostum indiremiyorum aradim aradim yok bulamadim baska bir link var mi lütfen yardım et kafayi yiyecegim 😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -WOLFIE-

quote:

Dostum indiremiyorum aradim aradim yok bulamadim baska bir link var mi lütfen yardım et kafayi yiyecegim 😡

Denedim link çalışıyor hocam.Bende zamanında yedek almadım malasef bu linkten başka yok elimizde ama şuan çalışıyor indirebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Denedim link çalışıyor hocam.Bende zamanında yedek almadım malasef bu linkten başka yok elimizde ama şuan çalışıyor indirebilirsiniz.

yok hocam açılmıyor link

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok hocam açılmıyor link

Nasıl açılmıyor hocam test ettim kendim iniyor. DNS falan girin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.