Şimdi Ara

Assassin's Creed 4 Çıkış Tarihi Açıklandı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ac 2 ac bro ac revo ac 3 hepsi aynı. sadece ilk oyun aralarında farklı bir yere sahip. çok özgün bir oyundu. ben hala o tarzda ciddi bir oyun bekliyorum. Neredesin Altair..
  • FantasyFiRe
    4.3.2013 14:39:55

Kabahat oyuncu kitlesinde. Her önüne geleni oyun olsun torba dolsun diye gidip alırsan seçici olmazsan olacağı bu. Eski hardcore kesimden eser kalmadı ki casual kitle iyice domine etti bütün piyasayı. AC3 dediğin oyun resmen al eline kılıcı dağıt herkesi tadında gizlilik mizlilik yalan olmuş çıkmış. Splinter Cell'i de böyle kaybettik Hitman'i de. Çoluk çocuk oynasın diye basit basit oyunlar yapılıyor artık bu bir gerçek. Şimdiki nesil AC1'i açıp oynasa ağzı açık kalır ikinci dakikada çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

FantasyFiRe
    4.3.2013 14:39:55

Kabahat oyuncu kitlesinde. Her önüne geleni oyun olsun torba dolsun diye gidip alırsan seçici olmazsan olacağı bu. Eski hardcore kesimden eser kalmadı ki casual kitle iyice domine etti bütün piyasayı. AC3 dediğin oyun resmen al eline kılıcı dağıt herkesi tadında gizlilik mizlilik yalan olmuş çıkmış. Splinter Cell'i de böyle kaybettik Hitman'i de. Çoluk çocuk oynasın diye basit basit oyunlar yapılıyor artık bu bir gerçek. Şimdiki nesil AC1'i açıp oynasa ağzı açık kalır ikinci dakikada çıkar.

doğru söylüyosun dostum eskiden firmalar oyun yaparlarken sınırları zorlardı ağzımız açık kalırdı. Mesela doom 3 2004 de çıktığı çağın ötesinde bir oyundu. Quake serisi aynı şekilde Riddick 2004 de çıktıında o zman kendi aramız oyunlar şimdi böylese 10 sene sonra nası olur diyorduk. Gün geldi şimdi görüyoruz nasıl oyunlar yapıldığını genele bakınca oyun teknolojisinde bir arpa boyu yol gidilmedi. Dediğin gibi sprintercell vardı bi ara nerede şimdi yok çünkü şimdi piyasa ergenlerin ayılıp bayıldığı sen aslansın kaplansın al eline sopayı dal alayına modundaki kitlenin eline düştü. bu kafayla oyunlar daha çok yerinde saymaya devam eder

• BSC Misafiri
    4.3.2013 15:55:09

hitman gizlilik konusundakı en iyi oyunlardan biridir... en son oyununu 108 saatte bitirdim arkadaşım.. her kişiyi öldürmenin 3-4 gizli yolu vardır... turkıye sıralamalarında 1. liklerimde var.. ac3 e gelirsek yan görevler var.. sen görevi yaparken yandaki uyman gereken ek görevler işini zorlaştırıyor.. gizlilik katıyor... iş gene oyuncuya kalıyor oyuncuda potansiyel varsa .. her türlü oynuyor burada senin gibi mızmızlanmıyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hey maşallah.
  • yaw bu deniz savaşlarını bir türlü yapamıyorum.

• Bugün resmi duyuru gelmiyor muydu? Trail kaldırılmıştı hani. Onun resmi duyurusu gelecekti. Ne oldu o duyuruya?

• Bence bu oyunla beraber 1.oyunun atmosferini yakalamaya çalışmışlar daha karanlık ve gizemli.Ana karakteri beğendim en azından Connor'dan iyi olur.

• Buraya yazıyorum bu oyun derin bir konu yani sağlam bir senaryo işlemezse ve cod gibide her sene çıkartırsa sonu THQ gibi olur Ubisoftun... çünkü Assasins Creed Ubisoft için değerli bir oyun, bu oyun giderse Ubisoftun bir ayağı çukurda :)

• Valla sürekli kendini tekrar ediyo ama yinede oynarım. neden çünkü senaryosu var ve senaryoda İlluminati hakkında çarpıcı bilgiler yer alıyor işte beni cazbeden aslında o kısım
  • kurtulamadık yine desenize -____-

• hemde nasıllll xd
  • OYUNLA İLGİLİ BİRSÜRÜ DETAY GELDİ BSC NİN HABERİ YOK ...

Assassin’s Creed 4’te tamamen özgür bir oynanış sunalacak.
    8 adet farklı Ubisoft stüdyosu Assassin’s Creed 4 üzerinde çalışıyor. Bu stüdyolara, önceki oyunların yapımcısı Ubisoft Montreal liderlik ediyor.
    Assassin’s Creed 4 Black Flag, Batı Karayipler'de 1715 yılında geçiyor. Oyunun evreni için kusursuz bir ortam yaratılmış durumda.
    Şehir, orman, kalıntı, mağara ve koyların bulunduğu birbirinden farklı 50 mekan oyunda yer alacak.
    Balina avlayabilecek, denizin dip noktalarına gidebilecek ve gemi yağmalama şansına sahip olabileceksiniz.
    Suikast girişimleri için birden fazla yönteme başvurabileceksiniz.
    Edward 'Blackbeard' Teach, Benjamin Hornigold, Calico Jack, ve Anne Bonny.gibi dönemin ünlü karakterlerine karşı veya beraber savaşacaksınız.
    Kingston ve Havana da dahil olmak üzere oyunda büyük şehirler olacak. Onların yanında sürüyle ufak yerleşim ve limanlar da oyunda bulunarak size bol bol keşfedilecek yer ve görevler sunacak.
    Yeni karakterimiz Edward Kenway, Assassin’s Creed 3’teki Haytham’ın babası. Ukala, dik kafalı ve karizmatik bir karakter.
    Edward'ın Jackdaw isimli bir gemisi bulunuyor. Bu gemiyi geliştirebilir, tamir edebilir, kişiselleştirebilir ve mürettebatını ayarlayabilirsiniz.
    Denize açıldığınız zaman, gözcü kulesine çıkarak etraftaki gemilerin ne kadar güçlü olduğunu ve neler taşıdığını görme imkanınız olacak.
    Deniz savaşlarında hava ve fiziksel şartlar önemli bir rol oynayacak.
    Farklı tipte düşman gemileri olacak. Bunlardan biri de “charger”lar; size tüm güçleriyle bodoslama çarparak gövdenizi kırmaya çalışacaklar.
    Gemi savaşları esnasında düşman gemisinin güvertesine çıkarma yapmanız gerektiğinde herhangi bir kesinti olmadan güverteye geçeceksiniz. (Yükleme ekranı girmeyecek.)
    Gemilere istediğiniz açıdan toplarınızla saldırabilir, daha sonra bir kanca takarak kendinize doğru çekebilirsiniz. Bu sayede güverteye çıkarak savaşabileceksiniz.
    Gizlilik seven oyuncularsa gizlice denize dalarak fark edilmeden düşman kaptanın yanına çıkarak, boğazını kesebilir.
    Bu sefer, Desmond gibi bir karakter yerine, oyunun günümüzde geçen kısımları biz oyuncuları konu alacak. Bizler “araştırma yapan analistler” olarak oyunda Abstergo’da çalışacağız ve Edward Kenway’in geçmişini yaşayacağız.
    Önceki oyunlarda olan çoğu multiplayer mod geri dönüyor.
    Ubisoft, Assassin’s Creed 4’ün Playstation 4 versiyonunun daha iyi grafiklere sahip olmasını planlıyor. Bunun dışında PS4’ün yeni kontrol cihazından da faydalanmayı düşünüyor.

• Kesinlikle Heyecanlandırıyor!
  • Oyunu oynamis kadar oldum bu sizintilar sayesinde :D

• haydi hayırlısı :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.