Şimdi Ara

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
8.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biostan 1.310v veriyorum, 4.5ghz cinebench aldım ama sıcaklıklar yüksek gibi geldi biraz? Noctua NH-D14 ile 61-62c arasında çekirdekler.

Orthos, prime95, furmark vs yapmıyorum valla kimse kusura bakmasın, 5 dakikalık testte işlemcinin-gpunun canına okuyor. Yazık ediyorsunuz saatlerce açık bırakanlar var o testleri.

Yeni çıkmış bir bios varmış, onu yükledim şuanda. CPU LLC düzeltilmiş.

1.60 5/23/2012 Instant Flash 4.53MB Fix CPU loadline calibration issue when overclock.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Applejack -- 23 Mayıs 2012; 18:51:06 >
  • Hadi hayırlı olsun bro, tadını çıkar anakartın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

Biostan 1.310v veriyorum, 4.5ghz cinebench aldım ama sıcaklıklar yüksek gibi geldi biraz? Noctua NH-D14 ile 61-62c arasında çekirdekler.

Orthos, prime95, furmark vs yapmıyorum valla kimse kusura bakmasın, 5 dakikalık testte işlemcinin-gpunun canına okuyor. Yazık ediyorsunuz saatlerce açık bırakanlar var o testleri.

Yeni çıkmış bir bios varmış, onu yükledim şuanda. CPU LLC düzeltilmiş.

1.60 5/23/2012 Instant Flash 4.53MB Fix CPU loadline calibration issue when overclock.

kardeşim anakartı nereden aldın bende takip ediyorum uzun zamandır bu kartı gelmesini bende bekliyordum yazın toplayacağım sistem için bu kartı düşünüyorum

sence pro3 le arasındaki fiyat farkına değermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa143

Bence değer, pro3 modeli çok basit gözüktü benim gözüme. Gerçi birazda ihtiyaç meselesi, günlük standart kullanımda pro3'de yeterli olucaktır.

Ama alınmışken en azından extreme4 veya üzeri alınmalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

quote:

Orijinalden alıntı: musa143

Bence değer, pro3 modeli çok basit gözüktü benim gözüme. Gerçi birazda ihtiyaç meselesi, günlük standart kullanımda pro3'de yeterli olucaktır.

Ama alınmışken en azından extreme4 veya üzeri alınmalı bence.

bende öyle düşünüyorum birde benim biraz arka port takıntım pro3 ün arka portları hoşuma gitmedi
  • Hayırlı olsun hoşuma gitti kart alasım geldi Ama işlemci var bide 3570k nın durumu kafa karıştırııyo ister istemez .
    Extreme6 dan pek farkı yok güzel kart güle güle kullan.
  • Merhaba hocam kartın hayırlı olsun..

Bende bu anakartın extreme 6'sından ve senin işlemcinden almayı düşünüyorum. Bi fikrin varmı extreme 4 ve 6 arasında ne gibi farklılıklar var ?

Ayrıca Xfast teknolojisi ile ram usb ve lan'da farklılık hissedilebilir derecede deniyordu. Yorumunuz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Merhaba hocam kartın hayırlı olsun..

Bende bu anakartın extreme 6'sından ve senin işlemcinden almayı düşünüyorum. Bi fikrin varmı extreme 4 ve 6 arasında ne gibi farklılıklar var ?

Ayrıca Xfast teknolojisi ile ram usb ve lan'da farklılık hissedilebilir derecede deniyordu. Yorumunuz nedir ?

Elimde usb3 cihaz yok malesef, usb2 cihazlarda da gözle görülür bir fark göremedim. İnternette aynı şekilde, wireless kullanıyorum gerçi ama, "vay beee" dedirtecek bir değişiklik göremedim ben.

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi]

(izmirde oturuyorum)

• Açıkçası çok kararsız kaldım EXT4 ve 6 arasında para vermeye değer bir fark varmıdır diye.
    Gözle görülür tek şey fazladan bi PCI-EX slotu var ki SLI bile düşünmüyorum. Birde kartın üzerindeki soğutma blokları biraz farklı geri kalan komponent kalitesi vs farklımıdır acaba fark edermi
  • Çok yüksek oc yapılmayacaksa ve sürekli kurcalanmayacaksa Extreem 4 hemen her kullanıcının işini görebilecek bir anakart. Fiyatına göre barındırdığı özelliklerde oldukça güzel zaten.
  • İncelemeyi detaylandırdım biraz daha, sorularınız varsa cevaplandırırım.
  • Eline sağlık toprağım çok güzel oldu bu bios olayı, tane tane göstermişsin oldukça güzel bir inceleme olmuş. 2500K ile günlük kullanımda 4Ghz üzeri her değer yeterlidir ve bana göre 4.2Ghz den fazlasına da gerek yoktur. Kartın stabiliteside oldukça güzele benziyor. Sanırım Fiyatına göre oldukça güzel ve geniş özellik yelpazesine sahip bir anakart olduğu sonucunu çıkarabiliriz.
  • Hayırlı olsun kartınız inceleme için tşk ler
  • güzel seçim
  • Arkadaşlar Vatan'dan Msi Z77a gd55 sipariş ettim yolda ancak aklım bu anakartta kaldı sizce performans olarak çok farkları varmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordfever

Arkadaşlar Vatan'dan Msi Z77a gd55 sipariş ettim yolda ancak aklım bu anakartta kaldı sizce performans olarak çok farkları varmı ???

Kart elinize geçmiş olmalı, memnun musunuz? Ben de bu iki kart arasında kalanlardanım.
  • Güzel inceleme olmuş toprağım iyi günlerde kullan
    En azından Haswell'in die shrink'e kadar bunlarla gideriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleshstorm666

Güzel inceleme olmuş toprağım iyi günlerde kullan
    En azından Haswell'in die shrink'e kadar bunlarla gideriz.

Aynen topraam, sen de yeni sistemini iyi günlerde kullan.
  • Hocam, çok teşekkür ederim. Güzel olmuş.
  • Arkadaşlar bilgilendirme amaçlı merak edenler olur diye, az önce stabil voltaj değerlerini yakaladim ve i5-2500k islemcim suan 5ghz de stabil, kart gerçekten cok kuvvetli ve ocye yatkın, daha da işlemci hız asirtilabilir potansiyeli var...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.