Şimdi Ara

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
8.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mr990

Arkadaşlar bilgilendirme amaçlı merak edenler olur diye, az önce stabil voltaj değerlerini yakaladim ve i5-2500k islemcim suan 5ghz de stabil, kart gerçekten cok kuvvetli ve ocye yatkın, daha da işlemci hız asirtilabilir potansiyeli var...

Ben merak ettim neymiş o değerler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_63347411/mpage_1/f_/key_//tm.htm i5-2500k 5ghz ile ilgili detayli inceleme ve bilgileri bu link altinda bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallkraft -- 18 Temmuz 2012; 1:21:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

İncelemeyi detaylandırdım biraz daha, sorularınız varsa cevaplandırırım.

Merhaba dostum, bu karttan sipariş verdim dün.
    inceleme güzel olmuş, teşekkürler.
    Bios görüntüsü almak için asustaki gibi F12 tuşu ile flash belleğe ekran görüntüsü alamıyormuyuz acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

quote:

Bios görüntüsü almak için asustaki gibi F12 tuşu ile flash belleğe ekran görüntüsü alamıyormuyuz acaba???

Aynen öyle hocam f12 ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Siz dışardan fotoğraf çekip koyunca acaba yokmu bu özellik diye düşünmüştüm ama cevabımı aldım teşekkürler
  • Slm arkadaslar bu anakarttan bende aldim sistemi kurdum asrock cd den driverleri yukledim ama wlan yok.. Yoksa ayri bi aparat mi gerekli yardimci olurmusuzz

• wlan normal masaüstü bilgisayarlarda olmaz, internet baglantisi icin modemden cikan bir lan kablosunu kasanin arka tarafinda bulunan anakartin lan girisine takmaniz gerekir, yada usb yoluyla wlan alicisi görevi gören aparatlar vardir onlardan da alip takabilirsiniz ve kablosuz olarak interneti kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata58

Slm arkadaslar bu anakarttan bende aldim sistemi kurdum asrock cd den driverleri yukledim ama wlan yok.. Yoksa ayri bi aparat mi gerekli yardimci olurmusuzz

Bu modelde wlan yok! eğer kablosuz ağ istiyorsan extradan bir wriles kartı yada usb dongle alıp kullanabilirsin!
  • Kardeş o zaman cekim gücü yüksek bir wlan adaptörü önerir misin.Birde ayrıca sistemi kurdum asrock cd sini taktım driverleri yukledim yanında extradan bi sürü program yuklendi tsx,fast,vs... Bunlar nedir ne ise yarar...

• quote:

Kardeş o zaman cekim gücü yüksek bir wlan adaptörü önerir misin.Birde ayrıca sistemi kurdum asrock cd sini taktım driverleri yukledim yanında extradan bi sürü program yuklendi tsx,fast,vs... Bunlar nedir ne ise yarar...

Ben kullanmadın o yüzden bir öneri yapamıycam fakat aşağı yukarı hepsi aynı işi görür, bildik bir marka alıp kullanabilirsin!
    O programlarda sistemi hızlandırmaya yarıyorlar, lan hızı ram hızı ve disk hızlarını bir miktar artırıyorlar!
  • bu anakartın fiyatı nedir?
  • Asrock bu işin ustası...
  • quote:

quote:

Kardeş o zaman cekim gücü yüksek bir wlan adaptörü önerir misin.Birde ayrıca sistemi kurdum asrock cd sini taktım driverleri yukledim yanında extradan bi sürü program yuklendi tsx,fast,vs... Bunlar nedir ne ise yarar...

Ben kullanmadın o yüzden bir öneri yapamıycam fakat aşağı yukarı hepsi aynı işi görür, bildik bir marka alıp kullanabilirsin!
    O programlarda sistemi hızlandırmaya yarıyorlar, lan hızı ram hızı ve disk hızlarını bir miktar artırıyorlar!

Benim o programlara ayar çekmem lazım mi? lazimsa nasil yaparim.yoksa arka planda kendileri calisip halledio mu o isi

• quote:

Benim o programlara ayar çekmem lazım mi? lazimsa nasil yaparim.yoksa arka planda kendileri calisip halledio mu o isi

Senin birşey yapmana gerek yok onlar halleder
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

bu anakartın fiyatı nedir?

Ben 310 TL'ye aldım ve son kuruşuna kadar helal ettim
  • quote:

quote:

quote:

Ben F12 ile ekran görüntüsü alamadım! Asusta oluyordu fakat bu kartta o özellik yok sanırım !!

• denemedim ama sanırım biosta f12 ile görüntü alabilmek için usb den bir flash bellek takılı olması lazım ki o flash belleğin içine kaydetsin çekilen ekran görüntüsünü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr990

denemedim ama sanırım biosta f12 ile görüntü alabilmek için usb den bir flash bellek takılı olması lazım ki o flash belleğin içine kaydetsin çekilen ekran görüntüsünü...

Tabiki Flash bellek takıpta denedim ama olmadı!! F12 hatta bütün F tuşlarını denedim olmadı malesef!! belki yeni bios güncellemesi çıkarsa bu özelliğide eklerler!
    Asus H61 anakartla denedim çok pratik bir şekilde ekran görüntüsü alıyor, güzel bir özellik olmuş.

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi]

• Arkadaslar kasada sadece 128 gb lik ocz 4 var sistemi kurdum bilgisayarimin iicine girdigimde 509 mb lik bi alan daha olusmus. Bu anakartin ozelligimi.anakarttan ise ssd den mi ayirdi bu bolumu. Her formatta bu bolum silinecek mi?

• flashın fat formatlı değil mi, ss alamayanlar için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.